Prístroj CHI 3D - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Prístroj CHI 3D

Vyvinul na základe 38 ročných skúseností japonský vedec Dr. Shiuzo Inoue. V ľahu počas 15 minút precvičí telo s takým účinkom, aký má 1a1/2 hodinová chôdza alebo 10.000 krokov. Uľahčuje detoxikáciu tým, že aktivizuje krvný a lymfatický systém, čo ináč možno dosiahnuť iba pohybovou aktivitou. Bez zaťaženia kĺbov dôkladne premasíruje celú os chrbtice. Pohyb vo forme ležatej osmičky na nohách sa prenáša pozdĺž osi celého tela, čím sa aj stavce a platničky pohybujú okolo svojej osi. Stimuluje sa nervový systém ovládajúci dýchanie a zvyšuje sa množstvo kyslíka v krvi a v bunkách. Používaním sa energia kumuluje v 3. čakre, odkiaľ prúdi po celej chrbtici a uvoľňuje energetické blokády na meridiánoch a harmonizuje ostatné čakry. Je vhodný pre každého bez ohľadu na vek a zdravotný stav! Zlepšuje sa fyzický, psychický a citový stav človeka. Na bunkovej úrovni sa zlepšuje okysličenie a metabolizmus a tým človek pociťuje silný príliv energie. Zvyšuje sa celková energetická bilancia organizmu, klesá únava a zlepšuje sa mozgová činnosť a nálada, zvyšuje sa inteligencia a kreativita, skracuje ale skvalitňuje sa spánok, čím sa vlastne predlžuje život. 15 minút používania denne stačí na prevenciu chorôb spôsobených nedostatkom pohybu!
Povrch matraca na ktorom sa leží, je impregnovaný látkou, vyžarujúcou infra žiarenie, vďaka ktorému sa ešte viac zlepší krvný obeh a látková výmena.

Ďalšie odporúčania:
- Povzbudenie autonómneho nervového systému dokáže eliminovať únavu, nespavosť, bolesti hlavy, žalúdka, zápchu, depresie a podobne.
- Pri skolióze chrbtice
- Povzbudenie symptomatického nervového systému a produkcie krvi v kostnej dreni
- Zlepšenie imunitného systému - miechový obranný systém a týmus produkujú globulín. V dospelosti sa týmus zmršťuje a prenecháva produkciu globulínu chrbtici.
- Po skončení cvičenia pocítite veľký príliv energie od hlavy až k päte, ktorý preniká do všetkých častí tela a tým zlepšuje všetky funkcie.
- Pri rehabilitácii
- Spaľuje tuky, optimalizuje chudnutie
- Na znižovanie stresového zaťaženia
- Najdôležitejšie je používanie v pokročilejšom veku, alebo telesnom hendicapu, keď je chrbtica už nejakým spôsobom deformovaná a životné funkcie začnú klesať.
- Mozog sa z hladiny beta dostáva do hladiny alfa. napomáha navodeniu meditatívneho stavu.

Chi masážny prístroj s infra ohrevom si môžete zakúpiť v našom e-shope

Metódy cvičenia s CHI prístrojom:

Metóda vankúšika


Ľahnite si na chrbát a obe ruky si dajte pod hlavu (na zátylok). Týmto spôsobom sa trénujú prsné a chrbtové svaly, regulujú sa nedostatky na chrbtici, zmierňuje sa napätie v ramenách, migréna, artróza, dna. Revitalizujú sa obličky, zmierňujú bolesti kĺbov a brucha. Zlepšuje sa pamäť.


Prirodzená metóda


Priložte všetky prsty k sebe, otvorenou dlaňou hore, ruky vedľa tela. Táto poloha pomáha pri nespavosti, vysokom tlaku, chudokrvnosti, zápche, nechutenstve, cukrovke, problémoch s trávením, dýchacími cestami a odstraňuje únavu.
 


Strečingová metóda


Vzpažte obe ruky nad hlavu čo najviac. Táto metóda udrží peknú postavu, napomáha chudnutiu, skrášľuje pokožku, zmierňuje psychické napätie, reguluje nervový systém a mentálnu únavu. U mládeže do 22 rokov napomáha rastu.

EZOpress BIOpototraviny RAJ Zdravé Vianočné trhy Terapia tmou Terapia tmou

Časopis pro kvalitní život