Spolupráca - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

FINCLUB

Zdravie sa nedá kúpiť,
ale s Finclubom sa dá pre zdravie veľa urobiť!


Prípravky Finclubu - najlepšia prevencia

Znečistené ovzdušie, stres, nevyvážená strava a mnohé ďalšie civilizačné faktory na nás denne útočia. Aby sme ochránili to najcennejšie, čo máme - svoje zdravie - je potrebné organizmu poskytnúť prostriedky, ktoré eliminujú nebezpečné vonkajšie vplyvy a posilnia naše obranné mechanizmy. Jednou z najefektívnejších ciest sú potravinové doplnky. Medzi najlepšie patria preparáty Finclubu - čisto prírodné produkty z Fínska, ktoré sú unikátne svojim pôvodom, zložením a účinkom.

Ponúkame tradíciu, skúsenosti a zázemie
V odbore potravinových doplnkov sa Finclub radí medzi špičku a ako prvý priniesol na slovenský a český trh prírodné preparáty z Fínska. Všetky sú od jedného výrobcu - firmy Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a popredným svetovým producentom prírodných parafarmák. Finclub je strategickým a najväčším partnerom tejto spoločnosti, zastrešujúcim distribúciu a servis v strednej Európe. Spolupracuje s nami cez 2000 lekárov, ktorí sú garantom serióznosti zverejňovaných informácií a celého nášho programu starostlivosti o zdravie.

S Finclubom môžete úspešne podnikať
S Finclubom máte možnosť nielen starať sa o svoje zdravie, ale tiež podnikať a budovať vlastnú úspešnú firmu. Výhody ako voľná pracovná doba, minimálne vstupné investície, progresívny príjem a vysoká šanca na úspech už oslovili stovky spolupracovníkov Finclubu, ktorí dnes pôsobia ako naši poradcovia a reprezentanti.

Komu sú určené prípravky Finclubu a prečo?
 • Všetkým ľuďom, ktorí si vážia vlastné zdravie, chcú sa cítiť fit a čo najdlhšie prežívať plnohodnotný život.

 • Ženám, ktoré chcú dobre vyzerať, dobre sa cítiť a mať dostatok energie pre zvládanie každodenného kolobehu.

 • Mužom pre udržanie kondície, dobrého zdravia a vysokej výkonnosti.

 • Deťom na zlepšenie ich obranyschopnosti, aby mohli byť veselé a zdravé.

 • Seniorom, aby bez obáv stačili mladšej generácii a aktívne prežívali každý deň.

 • Chorým na posilnenie organizmu, na podporu liečby a zníženie vedľajších účinkov niektorých liekov.

 • Manažérom, aby dokázali čeliť neustálym stresom a pracovnému tlaku.

 • Tým, ktorí chcú znížiť svoju váhu, aby sa im to podarilo v kľude a bez ujmy na zdraví.

 • Športovcom na regeneráciu organizmu.


 • ZLOŽENIE: Prípravky využívajú ideálnu kombináciu vitamínov, minerálov, stopových prvkov a ostatných látok na dosiahnutie vzájomnej podpory a zosilnenia účinku. Hlavná účinná látka je vždy aspoň z 98 % prírodného pôvodu.

  ÚČINOK: Sú cielene zamerané na riešenie konkrétnych zdravotných problémov, môžu sa vzájomne kombinovať a dopĺňať podľa potrieb organizmu. Sú výborne vstrebateľné, nezaťažujú organizmus chemickými látkami a nemajú vedľajšie účinky.

  VEDA: Reprezentujú najnovšie znalosti v oblastiach výskumu a vývoja. Špičkový výrobný proces spĺňa prísne normy Good Manufacturing Practice (GMP – Správna výrobná prax). Sú schválené Ministerstvom zdravotníctva a majú atest Hlavného hygienika SR.

  PÔVOD: Rastliny sú pestované v ekologicky čistých oblastiach bez použitia chemických látok. Pri pestovaní sú dodržiavané zásady Good Agricultural Practice (GAP – Správna poľnohospodárska prax).

  "Je dôležité, že naše produkty sú špičkovej kvality,
  ale omnoho dôležitejšie je, že Vám naozaj pomáhajú."
  Jan Trojak, zakladateľ firmy
  EZOpress BIOpototraviny RAJ Petícia za záchranu prírodnej lokality Stožky (kóta zulu 664) v k.ú. Markušovce Časopis pro kvalitní život