Výživa - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Aby telo fungovalo normálne, treba žiť prirodzene

Spoznal vesmírny poriadok, našiel šťastie a aj vďaka strave sa stal vyrovnaným človekom

Ako mať doma kvalitnú a lacnú vodu ?

Naše telo obsahuje 65% vody a kvalita prijímanej vody v značnej miere ovplyvňuje naše zdravie. Napriek tomu si nie všetci uvedomujeme dôležitosť pitného režimu.

Ako nám škodia margaríny

Margarínu chybí pouze jediná MOLEKULA – aby z něj byla 100% umělá hmota!!! To poslední by samo o sobě mělo postačit k tomu, aby se soudný člověk ihned a do konce života vystříhal konzumace jakékoli formy „umělých jedlých tuků“, a čehokoli jiného, co prošlo hydrogenací.
 

Biela múka

Súčasná konzumácia cukru, soli, bielej múky, mäsa, mlieka a výrobkov z nich presahuje doporučované množstvo niekoľkokrát.

Breussová protirakovinová kúra

21 dní pôst ( čiastočná kúra- prečistenie organizmu, krvi a na chudnutie ).
42 dní pôst ( totálna protirakovinová kúra a kúra na chudnutie )

Jar - očista organizmu

Je máj, nielen lásky čas, ale aj čas očisty pre tých, ktorí si neuvedomili, že je to každoročnou nutnosťou v našom hektickom a znečistenom svete. Mnohí ľudia robia rôzne očistné kúry podľa zvykov našich predkov.

Kozie mlieko

Tak ako na všetko v živote, aj na pitie kravského mlieka existuje viacero protichodných názorov. Prečo?

Krvné skupiny

Nie je žiadnou novinkou, že existuje úzky vzťah medzi krvnou skupinou človeka a tým, čo by mal jesť. celý článok

Liečba poruchy štítnej žľazy

Život prof. Ing. Ivana Turianicu, DrSc. je spojený so 40-ročným výskumom štítnej žľazy

Mlieko osteoporóze nepomôže

Existujú jednoznačne podložené seriózne výskumy, kde sa skúmalo množstvo vápnika, ktoré prichádza do organizmu v mlieku, ktoré pijeme a množstvo vápnika odchádzajúceho močom.

Nie každé ovocie je v zime vhodné

Prichádza zima a s ňou žiaľ, aj nárast chrípkových a iných vírusových ochorení. Každý z nás si v priebehu rokov vypestoval istý rituál, ako im predchádzať.

Ochorenie pohybového aparátu

Nie je žiadnym tajomstvom, že strava môže byť pre nás rovnako liekom ako aj jedom. Voľba je na každom jednom človeku zvlášť.

Pravda o mlieku

Dr.K.A. Oster a Dr.D. Ross, lékaři z Connectitutu, zabývající se úskalími tzv. zdravé výživy, objevili v mléce XO-faktor. Ve své nové knize uvádějí, že ani cholesterol, ani nikotin nejsou první a hlavní příčinou srdečních infarktů, ale všude přítomné mléko!

Prekyslenie

Jedným z hlavných odvetví čínskej medicíny, ktorá existuje už tisícky rokov, je diétoterapia

Strava a candidoza

Napriek tomu, že o správnej funkcii tráviaceho traktu nie je možné už napísať nič čo by sa na stránkach Vitality nebolo objavilo, sa dennodenne stretávam s klientmi, ktorí o zdravej výžive nevedia vôbec nič a keď si aj myslia, že vedia, je to väčšinou dezinformácia z rôznych „zaručených“ zdrojov

Strava a choroby spolu veľmi úzko súvisia

Niekedy sa nám zdá, že sme doslova zahltení informáciami o tom, čo jesť a čo nie, čo s čím kombinovať a prečo. Informácie bývajú dokonca protichodné.

Strava a srdcovocievne ochorenia

Vo Vitalite č.4 som opisoval ako nemecký kráľovský lekár Christian Wilhelm von Hufeland na začiatku 19. storočia precestoval celú Európu a  navštívil aj niekoľko slovanských dedín, kde študoval stravovacie návyky ľudí, ktorí sa dožívali vyše 100 rokov.

Strava v zime

Energia obdobia zimy je čínskou medicínou definovaná ako voda. K elementu vody patrí jangový orgán - močový mechúr a jinový – obličky, ktoré nemôžu správne fungovať bez striedajúceho sa primeraného chladu a tepla

Stravovanie podľa 5 elementov

V novom roku si dávame predsavzatia týkajúce sa zdravia. „Prestanem fajčiť, schudnem, začnem sa stravovať zdravo,...“

Vláknina, baktérie

Často dostávam otázky, či je vhodné brať doplnkové preparáty výživy. Nie som ich zástancom v prípade ak žijeme v súlade s prírodnými zákonmi. Ale ruku na srdce. Kto tak žije?

Zmena stravy – prvý krok ku zdraviu

Duchovné, duševné, energetické a fyzické telá sú ako spojené nádoby. Ak sa zmeníme a dokážeme milovať každého a odpúšťať sebe a iným, vyzdravie naše fyzické telo.
Prihlásenie k odberu noviniek EZOpress BIOpototraviny RAJ Petícia za záchranu prírodnej lokality Stožky (kóta zulu 664) v k.ú. Markušovce Časopis pro kvalitní život

Astrovíkend 2018