Brušné tance - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

História brušných tancov

Tanec ako taký sa pokladá za najstaršiu formu duchovného vyjadrenia. Brušný tanec má dlhú historiu a jeho forma ako oslava plodnosti, bol zistený zhruba 30 000 rokov p.n.l.

Orientálny brušný tanec

 Mnohí z Vás už o ňom počuli, čítali, videli a možno aj sami skúsili. Je to krásny druh pohybu, lahodný oku, posilňujúci telo, ale hlavne vyzdvihujúci ženskú podstatu. Väčšinou sa o ňom hovorí ako o „háremovom tanci“.

Orientálny brušný tanec prebúdza skutočnú ženskosť

Tento tanec ako novinka medzi pohybovými aktivitami si začal raziť cestu pred niekoľkými rokmi aj v našich kultúrnych podmienkach. Dnes sa dá skonštatovať, že pomerne úspešne.

Rozhovor s Ivetou Tóthovou uverejnený v časopise Markíza

Počas prvých dvoch rokoch som mala pocit, že mi niečo chýba. Bol to zvláštny pocit, lebo navonok bolo všetko dobré. Postava sa mi vyformovala, získala som väčšie sebavedomie, vystúpenia sa hrnuli.
Prihlásenie k odberu noviniek EZOpress BIOpototraviny RAJ Petícia za záchranu prírodnej lokality Stožky (kóta zulu 664) v k.ú. Markušovce Časopis pro kvalitní život

Astrovíkend 2018