Iné - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Fyzika viery

Po páde komunistickej totality sa z Ruska do Európy vyrojili doslova húfy rôznych jasnovidcov, psychotronikov, parafenoménov, neurolingvistických manipulátorov, hypnotizérov, liečiteľov, odborníkov na čchi-kung a tibetskú medicínu. Kde sa vzali títo mágovia a najmä kde doposiaľ trčali?

Indigové deti

Na prednášku Ladislava Broczkého o indigových deťoch sa mnohí tešili. Táto témea nie je ešte na Slovensku dostatočne známa.

Materské znamienka dokážu o človeku veľa prezradiť

Štúdium materských znamienok má svoje pomenovanie, hovorí sa mu znamienkomantia. Podľa toho, kde sú umiestnené, aký je ich tvar či farba, či sú hladké alebo drsné, vypuklé alebo ploché, s chĺpkami alebo bez, sa dá robiť priliehavá diagnóza. Čím je farba bledšia, tým ružovejšia je budúcnosť nositeľa, aj jeho povaha.

Negatívne entity

Aby sme pochopili záležitosť negatívnych entít viac, pomôže nám, ak začneme so stručným prehľadom duality.

Pohyb

Tri základné piliere na ktorých stojí naše zdravie je myslenie, pohyb a strava.

Rozhovor bábätka

V brušku tehotnej ženy boli dve bábätká. Prvé sa pýta toho druhého:

-Veríš v život po pôrode?

Sabinovská pediatrička M. Butkovičová lieči alternatívne, človeka ako celok

Alternatívnu medicínu definuje M. Butkovičová, ako niečo iné, čo je dané: "Teraz je to materiálna medicína, chemicko-technologická, ktorá nie je zlá. Nesprávne je na nej len dogmatické tvrdenie, že len ona môže človeka vyliečiť.

Voľná elektrina

Na konci 80. let 19. století obchodní katalogy elektrotechnických firem předpovídaly "volnou elektřinu" v blízké budoucnosti.

Za čo vlastne platíme pri kúpe tovaru

Video o tom ako ničíme životné prostredie výrobou a distribúciou výrobkov. Pravda napríklad o tom ako nám ekonomika nedovoľuje opraviť pokazené veci ale núti vyhodiť a kúpiť nové.

Prihlásenie k odberu noviniek EZOpress BIOpototraviny RAJ Petícia za záchranu prírodnej lokality Stožky (kóta zulu 664) v k.ú. Markušovce Časopis pro kvalitní život

Astrovíkend 2018