Pozeranie a videnie bez očí - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Kurz alternatívneho videnia s otvorením tretieho oka

Zázrak?.... Ak veríš v zázraky, kurz je práve pre Tvoje dieťa.... Ak v zázraky neveríš, kurz je práve pre Tvoje dieťa.... Ak veríš, že je to možné, 5 dní stráviš v očakávaní.... Ak veríš, že je to nemožné, tých 10 hodín Ťa presvedčí o opaku.... Či už rozmýšľaš tak, či onak, je to pre Tvoje dieťa, ktorému stále dávaš najviac, čo sa len dá.

Pridaj sa ku nám na cestu „zázrakov“ s Tvojim dieťaťom, ktorému sa všetko javí práve tak, ako to JE a preto je slobodné. Dajme mu príležitosť rozvíjať SEBA a pochopiť, že niekedy aj zdanlivo nemožné sa UDEJE.

Na kurze sa naučia vidieť bez fyzických očí a aj to, ako sa v tom zdokonaľovať zo dňa na deň aj mimo tohto inšpirujúceho prostredia.

Ak cítiš, že Tvoje dieťa si zaslúži ísť po tejto ceste, prihlás ho čím skôr. V skupine môže byť maximálne 5 detičiek.

Dôjsť môžu rodičia s deťmi od 5 do 12 rokov.

Miesto a dátum konania: po dohode s lektorkou Andrea Kuzma

Stretávať sa budeme v poobedňajších hodinách medzi 16:00 a 18:00 hod (po dohode zúčastnených aj skôr). Potrebné je byť v pohodlnom oblečení, keďže sa budeme hrať, zabávať sa a tešiť sa spolu tomu, aká sranda je vidieť bez našich fyzických očí.

Cena kurzu je 95,- € / dieťa, čo zahŕňa cenu stretnutí počas 5 za sebou nasledujúcich dní po 2 hodinách.

V prípade záujmu píšte na: regeneracnecentrum@gmail.com

Dcéra lektorky v 3 deň kurzu - video

Pozeranie a videnie bez očí

Metóda priameho vnímania informácií z okolia je zložená z metódy alternatívneho -intuitívneho vnímania, ktorá je určená pre dospelých a metódy alternatívneho -intuitívneho videnia, ktorá je určená deťom vo veku od 5 do 12 rokov. U detí sa proces aktivácie Centra vnímania odlišuje od výuky dospelých tým, že deti so zavretými očami jednoducho vidia. Tento režim VIDENIA je len u detí vo veku medzi 5 až 12 rokov, potom sa táto schopnosť prepína na dospelý režim, tzn. režim VEDENIE.

Tým, že vďaka kurzom pre naše detičky im umožníme VIDIEŤ cez zakryté oči, v nich posilníme ich vnútorný zrak a tým im umožníme aj zachovať čistotu šišinky (epifýzy), to znamená: vyrastú bez zbytočných blokov, ktoré by v dospelosti mali spracovať v sebe, keďže sa naučia od malička počúvať svoje vnútorné vedenie bez strachov a stáleho nutkavého pocitu potreby prispôsobovania sa a vyhoveniu okoliu bez ozajstného vnútorného súhlasu.

Deti, ktoré absolvujú tento kurz a budú naďalej cvičiť podľa inštrukcií lektorky, budú sebavedomé, inteligentné, bez negatívnych nánosov svojej minulosti, čiže v krásnom žití v TU a TERAZ s otvoreným vnímaním všetkého nového, kde zodpovedný slobodný prístup je prirodzeným prejavom duše každej jednej bytosti.

Lektorka - Andy Kuzma o sebe:

"Mojím cieľom je pomáhať ľuďom?....NIE

Nemám ani cieľ, ani snahu niekomu vôbec pomôcť. Ale cez môj ŽIVOT môžem inšpirovať tých, ktorí cítia v sebe ako keby "potrebu" prebudiť svoje pravé Ja a prežívať život s Láskou a v mieri.

Naša Zem sa momentálne nachádza v procese významnej planetárnej transformácie. Neistoty každodenného života, hrozba terorizmu a fanatizmu, apokalyptického myslenia a globálneho ekonomického kolapsu narúšajú vnútorný mier a duchovný život. Ak chceme oživiť pokoru, úctu, dôveru a radosť, potrebujeme v sebe obnoviť hlboké duchovné prijatie, Lásku a vnútorný pokoj. Až vtedy môže dôjsť k obnove tela, mysle, srdca a duše, čo umožní spirituálne liečenie osobnosti a následne môže dôjsť aj k planetárnej transformácii.

Každý jedinec, ktorý pracuje na vlastnom duchovnom liečení, môže ovplyvniť, a aj ovplyvní budúcnosť našej planéty. Voľba je na nás. POSUŇME SA DO NÁŠHO SRDIEČKA."
 

EZOpress BIOpototraviny RAJ Zdravé Vianočné trhy Kurzy so Zdenkou Blechovou Terapia tmou Terapia tmou

Časopis pro kvalitní život