wellness Patince - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Wellness víkend - relax, romantika, zábava a vzdelávanie

Milé ženy!

Odhalíme Vám tajné zákutia vášho tela a zdravia. Zdravá a výborná strava, úžasné relaxačné kúpele, folklór, ale aj retrodisco. Kedy to všetko chceme stihnúť? Na špeciálnom školení Energy. Manželom povedzte, že sa idete vzdelávať a dozvedieť sa čosi o sebe - a relaxovať. Muž by všetky tri veci za jeden víkend nedokázal, ale Vy odídete spokojné. Sľubujeme. A viete, čo ešte? Tretinu z poplatku Vám vrátime v zľavách na nákup. 

Rezervujte si miesto na školení ešte dnes! 

A muži? Chcete prísť? No, neviem... Možno by ste sa dozvedeli, čo vlastne ženy chcú a začali im rozumieť. Ale dobre. Príďte, na škodu Vám to nebude.

TERMÍN: 14.-16.10.2016

PROGRAM:

CENA:

Pre členov Klubu Energy

Pre nečlenov Klubu Energy: 
Ak nie ste členom Energy a radi by ste mali pobyt za zvýhodnenú cenu, neváhajte nás kontaktovať, prezradíme Vám, ako na to.

Cena zahŕňa ubytovanie, wellness a spa, poplatky za vzdelávanie, miestny poplatok, plnú penziu.

V prípade záujmu nás obratom kontaktujte

 

Prihlásenie k odberu noviniek EZOpress BIOpototraviny RAJ Petícia za záchranu prírodnej lokality Stožky (kóta zulu 664) v k.ú. Markušovce Časopis pro kvalitní život

Astrovíkend 2018