Metóda „Cesta“ pre rodičov a deti od Brandon Bays - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Metóda „Cesta“ pre rodičov a deti
od Brandon Bays

Metóda „Cesta“ pre rodičov a deti od slávnej autorky Brandon Bays a jej využitie v praktickom živote rodiny, rodičov a detí. Táto revolučná metóda, ktorá pracuje s naším telom, vedomím a dušou je schopná odkrývať náš vnútorný potenciál a odhaliť príčiny vzniku chorôb, vzťahových problémov, pracovných i finančných problémov, rodinných problémov, problémov so správaním našich detí. Jej použitie je širokospektrálne a je vhodné pre každého kto má záujem aktívne sa podieľať na riešení svojej situácie.

Milé maminky a oteckovia, ak v srdci cítite, že to ako sa Vaše dieťatko správa má oveľa hlbšiu príčinu a ste pripravení dozvedieť sa pravdu o Vás, príďte na prednášku Cesta pre deti a rodičov. Ukážem Vám efektívny a účinný nástroj ako môžete pracovať samy so sebou a so svojimi deťmi, aby sa odkryla skutočná príčina vzniku Vašich osobných problémov ako aj problémov so správaním Vašich detí.

Dátum: 16.6.2016 o 16:30
Miesto: Regeneračné centrum EZOfit, Košice, Komenského 3
Prednáša: Ivana Vaculčiaková
Vstupné: 10,- €

Váš záujem potvrďte prosím lektorke mailom na: ivana.godiskova@gmail.com 

Pre koho je prednáška určená:

Pre všetkých rodičov, „čakajúcich rodičov“ i ostatných dospelých, ktorí chcú pochopiť pravú príčinu vzniku vlastných problémov. Ak máte doma dieťatko, ktoré má problémy s emocionálnym správaním alebo je v škole vyhodnotené ako dieťa so syndrómom ADHD (porucha pozornosti), v rodine cítite napätie, dochádza k súrodeneckým konfliktom a vy chcete pochopiť a riešiť vzniknutú situáciu, metóda Cesta má účinné nástroje ako pracovať s detičkami od 5 – 18 rokov hravou a veselou formou.

Dokáže pomôcť, takto zaťaženým a často v spoločnosti neprijímaným alebo odsudzovaným deťom, odkryť ich vlastný žiarivý potenciál, čím sa stávajú oveľa radostnejšie, celistvejšie a miznú príznaky symptómov ADHD poruchy ako aj iných chorôb. 

EZOpress BIOpototraviny RAJ Zdravé Vianočné trhy Kurzy so Zdenkou Blechovou Terapia tmou Terapia tmou

Časopis pro kvalitní život