Spolupráca - VO - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Spolupráca

Ponúkame spoluprácu v oblasti distribúcie a možnosť nakupovať tovar za veľkoobchodné ceny pre lekárov, terapeutov, výživových poradcov, liečiteľov, majiteľov centier zdravia, obchodov so zdravou výživou, či zelených lekární, fitnescentier, ale aj pre ľudí propagujúcich zdravý životný štýl z nasledovných kategórii:

 

Energy Group,a.s. - výrobca a distributér prírodných produktov zaraďujúcich sa do kategórie potravinových doplnkov a kozmetiky. Všetky prípravky sú vyvinuté podľa princípov starej čínskej medicíny, s využitím najnovších technológií bioinformačnej medicíny a poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie, biorezonancie a psychotroniky. Viac info

www.vitajod.sk a Fortuna vita
Prípravky riešia problémy so štítnou žľazou, osteoporózou, napomáhajú pri cystách a iných  ženských, onkologických a kardiovaskulárnych ochoreniach. Jeden z najväčších svetových  objavov v biochémii prof.Ing.Ivana Turianicu DrSc - 2 x ocenený a uznaný špičkovými odborníkmi z Cambridgeskej univerzity.

Ponúkame Vám možnosť nakupovať, distribuovať, alebo predávať koncentrované ekologické čistiace a pracie prostriedky, kozmetiku pre bábätká ženy aj mužov, prostriedky pre dezinfekciu vody, autokozmetiku, hnojivá, čaje, ... s 20 - 50%-nou zľavou.  
Výrobky sú bez obsahu fosfátov, formaldehydu, chlóru, perborátu sodného, netestované na zvieratách. 
Firma je najrýchlejší inovátor na európskom trhu.
Viac ako 300 českých výrobkov v stálej ponuke katalógu.
Od roku 2003 nemenné ceny výrobkov.
 

Okrem veľkoobchodných cien poskytujeme aj množstevné rabaty

V prípade záujmu nás kontaktujte na adrese

Prihlásenie k odberu noviniek EZOpress BIOpototraviny RAJ HOROSKOPY & lifestile Časopis pro kvalitní život