Relax pobyty - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

 

26.-28.4.2019
Wellness víkend Rajecké Teplice - relax, romantika, zábava a vzdelávanie

Viac info

 

Zájazd k liečivým bosenským pyramídam

Viac info

 

Svadby, oslavy, plesy, stužkové, ...
DJ a ozvučenie, svetlá a program na ľubovoľnú akciu

Agentúra a DJ RETRO - www.zahram.sk 
Hráme hity súčasné (slovenské, maďarské a zahraničné), ale aj minulé (80´roky, …), šlágre, ľudovky, rock, funky, rock and roll, čardáše, … a to nie len v dobrej audio, ale aj video kvalite – veľkoplošné premietanie práve hraného klipu. Svetlá, lasery, dymostroje (a na svadbu aj bublinkostroj) sú samozrejmosťou.

Ak sa radi zabávate a tancujete, my Vás vďačne prídeme pobaviť a zahrať na príležitostnú či tematickú party, svadbu, ples, stužkovú, 50-tku, … Akciu spestríme o rôzne súťaže a zábavné hry. Naučíme Vás niekoľko tradičných, ale aj nových tancov. DJ retro je majster nie len v prevlekoch, ale hrá aj na ozembuch.

Repertoár DJ-a je rozšírený o množstvo karaoke skladieb na ktoré vždy príde rad pred koncom akcie. Radi Vám premietneme počas akcie fotografom nafotené fotky, alebo vopred dodaný materiál – film či fotky zo života oslávencov.
Pozrite si fotky a videá

Viac info na facebooku

 

// a nieco Prihlásenie k odberu noviniek BIOpototraviny RAJ EZOpress HOROSKOPY & lifestile Časopis pro kvalitní život