Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Horoskopy

Pripravuje astrólog Mgr. Miroslav Kostelnik - spolupracovník Regeneračného centra EZOfit. V prípade záujmu sa môžete objednať na osobné konzultácie..

Pozrite si akým smerom sa v živote uberať, aby ste zmiernili tie negatívne predispozície, ktoré určuje znamenie v ktorom ste sa narodili a vyhli sa tak zdravotným rizikám:

SLNEČNÉ ZNAMENIA - HOROSKOPY ZDRAVIA

Numerologický a astrologický rozbor
- Povahy žien podľa dňa v dátume narodenia
Stránka s významom mien, orgánovými hodinami, lunárnym kalendárom, čínskym horoskopom, ...

 

DENNÉ HOROSKOPY PRE VŠETKÝCH:

Zdroj obrázku: Danilo Rizzuti / FreeDigitalPhotos.net

21.10.pi

Pred pár dňami som navštívil mestský trh, aby som si nakúpil nejaké domáce ovocie a zeleninu, lebo španielske paradajky z obchodu sa na paradajku len podobajú a cudzokrajné jablká sú síce plné vody a cukru, ba majú aj normatívnu veľkosť, ale chutia tiež len akosi normatívne, tak európsko-unionisticky. Chýba im miestny kolorit a individualita chuti i vône. Pristavil som sa pri lavičke na boku, nie pri hlavných pultoch, aby som sa potešil zo štyroch či piatich druhoch jabĺk, ktoré neboli v žiadnom prípade „normované“. Keď som pochválil predavačku, postaršiu dámu a vyjadril som radosť z jej ponuky, vyriekla nepríjemne znejúce slová. „Už s tým končím. Nevládzem sa ďalej starať o stromy v sade, som na to sama, nikto už nechce pomáhať. Takže na budúci rok sa už nestretneme.“ Vyriekla to bez emócií, skoro ľahostajne, pričom pridala, že ju kupujúci obchádzajú, lebo hľadajú väčšie, lesklé jablká, na nerozoznanie od tých z veľkoobchodu. Zosmutnel som pri pomyslení na následky takého myslenia. Zároveň som si uvedomil, že svet sa zrejme nenávratne mení a postupne celú spoločnosť ovládne moc komercie, prihlúplej priemernosti, ilúzie dokonalosti. S nostalgickými spomienkami na „staré dobré časy“ som opustil ruch trhoviska. Dnešok je dňom pôvodných odrôd jabĺk.

Ešte aj celodenné aspekty Luny s ďalšími planétami ma dnes vracajú do spomienok na nepríjemné pocity toho dňa.

22.10.so

Luna v harmonickej väzbe s Chirónom nastaví predpoludňajšie hodiny na prospech zdravia, no Urán, spôsobujúc skraty v organizácii energií, dokáže veľmi efektívne narušovať nervový systém. Takže aj pri dobrej pohode treba dávať pozor, aby sme nekonali unáhlene, lebo máme sklony k úrazom z nepozornosti. Merkúr má na starosti kvalitu reči a dnes v popoludňajších hodinách bude narúšať slovný prejav, pripomínajúc Medzinárodný deň porozumenia koktavosti. Tých, čo sa problém dotýka, chcem upozorniť na vynikajúce harmonizujúce pôsobenie Korolenu a stimulujúce účinky Stimaralu. Tretia lunárna štvrť upozorňuje, že po prejedenom týždni by sme si mohli dopriať hodiny pôstu, aby náš organizmus dokázal bez problémov zregenerovať.

Štyri minúty po deviatej večer nájdeme Lunu na začiatku znamenia Leva.

23.10.ne

Slnko pripomína, že starý rok, ktorý ponúkol zásoby jedla pre neplodnú zimu, pomaly končí. Dnes vstupuje o trištvrte na dve po polnoci do druhého jesenného mesiaca a vládu nad prírodou po Venuši preberajú „temný“ Mars a Pluto. Jeho vstup do energetického poľa „extrémov“, do Škorpióna, je potvrdený aj inou krajnosťou, ktorej by sme sa ale dokázali zo dňa na deň zbaviť ako zbytočného parazita, návratom z letného času do stredoeurópskych medzí. Posun hodiniek si treba urobiť podľa príkazov v médiách. V mobiloch a počítačoch sa zmena uskutoční na základe ich vstavaných programov.

Luna zlepšuje bilanciu energií nedele – zrána za asistencie Venuše, na obed jej pomáha Jupiter a „vesper dominicae“ uzavrie Saturn.

24.10.po

Medzinárodný deň školských knižníc možno znovu nadobudne svoj význam, keď sa nájde vzdelávací program, ktorý odtrhne prsty a oči mládeže od displejov ich mobilov, ajpodov a ďalších elektronických odvádzačov od reality, a privedie ich opäť do priateľského objatia kníh. Viem, zatiaľ sa to javí ako „pium desiderium“, no verím, že dôjde k chvíli, kedy budú postínané stromy v celulózkach a papierňach opäť slúžiť ušľachtilým cieľom, nie pre propagáciu hromadenia nepotrebných pahodnôt.

Luna s Uránom navrhuje rôzne cesty oslobodenia sa od nezmyselných závislostí, len väčšina z nás ich hlas nezačuje, súc zahlušená bláznivým revom okolia.

Merkúr vo večerných hodinách nasleduje Slnko, aby sa „spálený“ jeho žiarou priblížil do konjunkcie s ním v znamení Škorpión.

Odporúčaná literatúra s horoskopmi

BIOpototraviny RAJ EZOpress Ing. Karel Spilko - Prebuď sa zo snov fyzickej reality Cesta - Brandon Bays Terapia tmou Terapia tmou

Časopis pro kvalitní život