Horoskopy - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Horoskopy

Pripravuje astrólog Mgr. Miroslav Kostelnik - spolupracovník Regeneračného centra EZOfit. V prípade záujmu sa môžete objednať na osobné konzultácie..

Pozrite si akým smerom sa v živote uberať, aby ste zmiernili tie negatívne predispozície, ktoré určuje znamenie v ktorom ste sa narodili a vyhli sa tak zdravotným rizikám:

SLNEČNÉ ZNAMENIA - HOROSKOPY ZDRAVIA

Numerologický a astrologický rozbor
- Povahy žien podľa dňa v dátume narodenia
Stránka s významom mien, orgánovými hodinami, lunárnym kalendárom, čínskym horoskopom, ...

Prípravky spomínané v horoskopoch nájdete TU

DENNÉ HOROSKOPY PRE VŠETKÝCH:

Zdroj obrázku: Danilo Rizzuti / FreeDigitalPhotos.net

13.7.pi

Ernő Rubik pridal do množstva hlavolamov, nad ktorými si ľudstvo trápi mozgové závity od nepamäti, okrem iných aj svoju kocku, čím sa stal svetoznámym, takže na jeho počesť bol vybraný deň jeho narodenín za Medzinárodný deň hlavolamov.

Piatok trinásteho nezačína veľmi príjemnými planetárnymi aspektmi. Brieždi sa s nepríjemnou opozíciou Luny s Plutom, ktorú zosilňuje novová konjunkcia „svetiel“. Piatok prijali niektoré skupiny obyvateľov za pôstny deň, a dnešné aspekty len potvrdzujú, že pôst je výborným riešením planetárnych napätí.

O pol ôsmej večer sa Luna presúva do ohnivého znamenia Leva, aby odtiaľ vytvorila  pred polnocou dva protikladné aspekty. Aby sme sa vyhli ich pôsobeniu, urobíme dobre, ak sa poberieme skôr do ríše Hypnovej. Spolu so svojimi synmi Morfeom, Fobetorom a Fantasom vnesú do nášho snenia rôzne bytosti a udalosti, pomocou ktorých si riešime nerozlúsknuté úlohy z predchádzajúcich dní, ale často i také, ktoré na zdanlivej časovej osi ešte len prídu v blízkej budúcnosti.

14.7.so

Agresívnu opozíciu Luny s Marsom môžeme od skorého rána kompenzovať zvýšenou telesnou aktivitou, záleží len od nás, ktorý druh pohybu sa nám zdá byť najprijateľnejším. V opačnom prípade rastúce napätie môže vyústiť do vzájomných bezhlavých útokov – Mars je retrográdny, takže jeho energia sa dosť ťažko chápe a ovláda.

Venuša chce, aby sme jej ponuky praktického zvládania sveta prijali v plnej miere, dnes spresňuje trigón so Saturnom, čím završuje spomínané pôsobenie Veľkého zemského trigónu. Saturnove obmedzenia využíva na praktické zmocnenie sa povinností partnerského súžitia, prijatie zodpovednosti okrem iného aj za priateľstvá a milostné vzťahy. Pomáha nachádzať partnerov, ktorí sú dostatočne slobodní, no zároveň nadostač zrelí pre kvalitný vzťah. Planetárne spojenie pomáha zlepšovať všeobecnú morálku, upokojuje menové záležitosti, zlepšuje poľnohospodársky trh. Aj keď by sa zdalo, že leto má byť len časom voľna, býva opak často pravdou. Hlavne u tých, čo chcú dovolenkové dni stráviť „na malte“. Luna sa obracia spolu so Saturnom práve na skupinu manuálne pracujúcich v stavebníctve.

Jupiter prebúdza našu nespokojnosť, takže by sme neskôr popoludní mali odpočívať, aby sme neprovokovali spory.

15.7.ne

Luna sa o pol ôsmej večer pridáva k Venuši, chcejúc ju podporiť v praktickom úsilí, vstupuje do Panny.

16.7.po

Včera večer vošla Luna do Panny, dnes ráno sa stretáva s Venušou. Obe tvrdia, že láskavé dotyky môžu pomôcť k upevňovaniu vzťahov i zdravia a dobrá masáž môže vyvrcholiť aj v erotických aktivitách. Pevne verím, že mnohí vyslyšia výzvy ženských energií. Popoludní sa k nim pridá aj optimisticky naladený Jupiter, s ktorým vytvorí Luna harmonický sextil.

Len večerné hodiny by sme už nemali tráviť v prílišnej veselosti omamných látok, Neptún precitlivený vplyvom Luny zhoršuje následky vypitého, zjedeného, vyfajčeného, ...

17.7.ut

Nutnosť ranného vstávania nám odobrí Pluto, sľubujúc, že niet roboty, ktorá by nás ukonala. Aj keby sme nemali celý deň do čoho pichnúť! O optimistické zvládnutie úloh sa postará Slnko harmonicky prepojené s Lunou. Tá potom večer pred trištvrte na desať prekračuje hranice Panny.

18.7.st

Stredajšie prebúdzanie ovplyvní Saturn návalmi smútku vychádzajúceho z neznámych zdrojov. Pokiaľ si uvedomíme, že tejto energii nemusíme vôbec podľahnúť, máme vyhraté. Ak sa ním necháme ovplyvniť, a ešte si k tomu zapneme spravodajskú reláciu ktoréhokoľvek média, o (prednasr) prednahnevanosť máme od skorého rána postarané. Optimisti odolajú a radšej sa nechajú zlákať Marsom k telesným aktivitám akéhokoľvek druhu. Je to v každom prípade lepšie, než venovať sa osobnému úpadku.

19.7.št

Predvčerajší aspekt Luny s Plutom nám pomohol hneď zrána zregenerovať sily, dnes nás vládca podsvetia láka k manipulácii s okolím. Ak neovládame jej techniky, mali by sme si dať pozor na tých, čo sú majstrami v oplyvňovaní okolia vo svoj prospech.

Merkúr nám dá silu pochopiť čo sa deje, prípadnému manipulátorovi môžeme vysvetliť, že si neprajeme, aby s nami narábal ako s otepom, snopom slamy.

Večerná kvadratúra prvej lunárnej štvrte náladu nezlepší, takže by sme sa mali snažiť nevyvolávať zbytočné roztržky s ľuďmi, na ktorých nám záleží. A bolo by tiež vhodné dodržať pôstne opatrenia.

20.7.pi

Lunu nájdeme od štvrť na štyri nadránom v Škorpiónovi. Jej ranná opozícia s Uránom nás provokuje, aby sme na konci týždňa urobili niečo neobvyklé, čo by prekvapilo možno i nás samých. Fantázii bláznovstiev sa medze nekladú!

Netreba sa obávať, že by sme narobili rozruch, ktorý by sa dal ťažko zvládnuť, o to sa už postará upokojujúca energia Saturna. Len sa nedajme súc vyprovokovaní Uránom nakloniť k násilenstvám, do nich nás priťahuje popoludňajší Mars. Aj pri športových aktivitách by sme mali dávať väčší pozor na to, čo robíme, aby sme sa nestali obeťou vlastnej bojovnosti!

Večer sa môžeme, pokiaľ bude dostatočne jasná obloha, potešiť z nie celkom zvyčajného úkazu. Na juhozápadnej oblohe sa stretnú po západe Venuše tri výrazné svetlé objekty. Približne jedenásť minút po desiatej vyjde spoza horizontu ISS-ka, kozmická stanica, ktorej názov je tiež Zarya, a priblíži sa pomerne rýchlo k Jupiterovi a Mesiacu, ktorí sa približujú do konjunkcie. Po približne dvoch minútach „prepláva“ Zarya tesne okolo Jupitera, výrazne zvyšujúc svoju jasnosť. Kozmickú stanicu budeme môcť opäť zaregistrovať v čase, kedy bude Mesiac zapadať. Tentoraz, tri minúty po trištvrte na dvanásť, vyjde spoza horizontu o čosi západnejšie, urobí na oblohe zaujímavú slučku, bude ešte o čosi jasnejšia, a zapadne na východe. Trpezlivý pozorovateľ môže i noc predtým sledovať, ako prechádza okolo Saturna o pol desiatej a pomedzi Mesiac a Jupitera okolo jedenástej pred polnocou, ale i nadránom dvadsiateho tri minúty pred štvrtou ponad červenkastého Marsa. Najbližší zaujímavý kontakt stanice ISS nastane až  dvadsiateho siedmeho večer, kedy vyjde blízko zapadajúcej Venuše. Ale o tom potom.

21.7.so

Luna prejde konjunkciou s Jupiterom ráno dve minúty pred pol piatou. V harmonických spojeniach s Venušou, Neptúnom a Plutom nám ponúknu planéty príjemnú láskyplnú, ba až vášnivú sobotu, a závisí len od nás, či uprednostníme telesné radosti (Venuša), duchovný náboj a fantáziu (Neptún), alebo náruživú (Pluto) časť ponuky, alebo spojíme všetko v jedno. Po takto príjemne prežitom dni nás už nebude vedieť hádky vyvolávajúci Merkúr vyprovokovať k žiadnym neuváženým reakciám!

22.7.ne

Aj nedeľu ako Deň rodičov by sme mali prežiť tešením sa z toho, že sa máme vospolok radi. Nabádajú nás k tomu hlavne Malé a Veľké šťastie, Venuša s Jupiterom v dvojtýždňovom harmonickom sextile. Dnes je ich prepojenie najhutnejšie, umocnené silnejúcim trigónom Jupitera s Neptúnom. Konštelácia praje v týchto dňoch milencom, umelcom všetkého druhu, nákupu umeleckých diel a starožitností, duchovným náukám, v ktorých zohráva láska a harmónia najsilnejšiu úlohu.

Dvanásť minút po dvanástej vstúpi Luna do Strelca, odkiaľ vytvorí popoludní a večer pozitívne spojenia s liečiteľom, múdrym Chirónom a Marsom, bojujúcim za oslobodenie od konvenčného prijímania sveta.

Slnko umocňuje svoju vládu nad dennou oblohou hodinu pred polnocou vstupom do Leva, znamenia, v ktorom je vládcom. Deň sa skrátil o necelú hodinu oproti chvíľam, kedy kulminovalo nad obratníkom Raka, ale ešte to veľmi nebadať. Leto vrcholí.

23.7.po

Pondelkové aspekty už nebudú také príjemné, než tie času víkendu, lebo Luna vytvára spolu s Venušou a Neptúnom napäťovú T-kvadratúru, ktorá bude chcieť na pár hodín rozladiť včera spomínané blažené chvíle. Do zajtra by nepríjemné pocity mali pominúť, aj keď opozícia Venuše s Neptúnom môže mnohým pokaziť náladu. Ale o tom až  zajtra.

Prípravky spomínané v horoskopoch nájdete TU

Odporúčaná literatúra s horoskopmi

EZOpress BIOpototraviny RAJ Petícia za záchranu prírodnej lokality Stožky (kóta zulu 664) v k.ú. Markušovce Časopis pro kvalitní život