Horoskopy - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Horoskopy

Pripravuje astrólog Mgr. Miroslav Kostelnik - spolupracovník Regeneračného centra EZOfit. V prípade záujmu sa môžete objednať na osobné konzultácie..

Pozrite si akým smerom sa v živote uberať, aby ste zmiernili tie negatívne predispozície, ktoré určuje znamenie v ktorom ste sa narodili a vyhli sa tak zdravotným rizikám:

SLNEČNÉ ZNAMENIA - HOROSKOPY ZDRAVIA

Numerologický a astrologický rozbor
- Povahy žien podľa dňa v dátume narodenia
Stránka s významom mien, orgánovými hodinami, lunárnym kalendárom, čínskym horoskopom, ...

Prípravky spomínané v horoskopoch nájdete TU

DENNÉ HOROSKOPY PRE VŠETKÝCH:

Zdroj obrázku: Danilo Rizzuti / FreeDigitalPhotos.net

15.7.po

Ráno sa prebúdzame povzbudzovaní Uránom k novotám, a v takomto zmysle sme schopní prežiť celú pracovnú dobu. K večeru už budeme pociťovať nepríjemný provokačný vplyv opozície Luny s Venušou. Jedni sa na jej podnety pozrú cez okuliare výzvy k utužovaniu vzťahov, no viacerých postihne provokácie narúšaním partnerského sveta. To sa radšej stiahnime do intimity súkromného priestoru, aby sme nepodliehali možným napäťovým situáciám. Neskoro večer sa stav pokúsi upokojiť seriózny Saturn, no väčšina z nás už v spánku nepocíti jeho zodpovedný vplyv.

16.7.ut

Luna sa presúva energetickým priestorom, ktorý nepatrí k jej obľúbeným, v Kozorožcovi je najďalej od svojho domova, pohybuje sa ním ako vyhnaniskom. Ranná opozícia s Venušou nám na nálade nepridá, no mnohých naisto vyzve skúsiť, či sa nedá niečo príjemné zažiť v partnerskej oblasti. Asi to nebude mať veľký úspech, lebo emóciami nabité ženstvo je ochladzované racionalizmom a zodpovednosťou zemského znamenia. Následné stretnutie Luny so Saturnom len podporuje zmysel pre zodpovednosť, zbavujúc nás citového rozmeru ženského archetypu. Počas poludnia sa bude snažiť reputáciu „poškodenej“ Luny napraviť Neptún, ale veľmi to nepomôže. Čaká na nás energeticky silnými udalosťami naplnený večer. Po Saturnovi očakáva Lunu ťažké stretnutie s Plutom, nesúce v sebe temný manipulatívny aspekt.

Počas splnovej opozície sa Luna pohybuje v blízkosti zostupného lunárneho uzla, nastáva čiastočné zatmenie Mesiaca. Úkaz si môžeme vychutnávať počas celého večera, jeho vyvrcholenie, kedy bude najviac zatemnená horná časť nášho spolupútnika, nastane počas splnu pol hodiny pred polnocou. Napätie splnu však pocíti málokto, spánok ho mnohým možno vnesie do mátožných snov, možno sa prejaví nespavosťou. A pôst spojený so splnom môžeme spojiť s dneškom alebo zajtrajškom.

17.7.st

Tenzie, ktoré sa budú v partnerských vzťahoch prejavovať nielen polohou Luny v Kozorožcovi, ale i opozíciou Venuše voči planétam v Kozorožcovi, budú mať dva intenzívne vrcholy. Ten prvý nastane dnes, kedy sa dostane Venuša do presnej opozície voči Saturnovi, druhý o pár dní, kedy sa postaví do opozície aj voči Plutovi. Jeden i druhý sa bude týkať partnerského života – na všetkých vzťahových úrovniach – od pracovných a rodinných až po tie najintímnejšie. Bude treba dávať si veľký pozor, aby provokácia opozície nevyvolala pocit nemilovanosti, nedôvery a nepružnosti pri riešení vzniknutých problémov. Aspekt je naklonený azda len partnerstvám s väčším vekovým rozdielom, kedy skúsenosť jedného dokáže zachladiť vzdorovitú tvrdohlavosť mladšieho. Aspekt zhoršuje nielen pocit nelásky a nedoprajnosti, ale aj vkus citlivejších jedincov. Stuhnutý krk spojený s aspektom oživíme Artrinom, ekzematické problémy pokožky najúspešnejšie Protektinom alebo Artrinom.  Pocity neľúbenosti dokážu prerásť až do frigidity, a na ňu je najdokonalejším liekom uvedomenie si, že planetárne spojenie pretrvá len niekoľko chvíľ a do desiatich dní pominie.

Na mundánnej úrovni môže aspekt negatívne zasiahnuť banský priemysel, surovinové sektory, poľnohospodárstvo je ohrozené poveternostnými vplyvmi. Ani pre hotelierov akoby nemali čakať výnosné dni. To isté sa dá povedať o finančnom a bankovom sektore, no aj o oblasti rodinného podnikania. Čas spojenia Venuše so Saturnom a Plutom nie je naklonený ani sobášom, zato rozvody počas neho sú v dobrom kurze.

Tri minúty po štvrť na dvanásť sa Luna vstúpiac do vzdušného Vodnára oslobodzuje z vyhnanstva.

Popoludní síce Merkúr provokuje ohnivé výbuchy komunikácie, no nepovedú k žiadnemu úspechu, radšej sa im vyhnime, ak nechceme, aby rozhovor vrcholil množstvom prázdnych fráz.

18.7.št

Ranné chvíle ovplyvňuje Mars, a závisí len od nás, či ho využijeme na športové alebo iné príjemnejšie kreatívne aktivity, či vzbĺkneme hnevom.

Podvečerné hodiny prežijeme pod vplyvom spríjemňujúceho účinkovania Jupitera.

Voči Venuši by sme boli nespravodliví, ak by sme jej na chrbát naložili len nošu nepríjemností. Okrem opozície voči Saturnovi a Plutovi  sa spája aj v harmonickom trigóne s Neptúnom a pripomína, že je takisto schopná sa harmonicky vcítiť do partnera a odhaliť jeho potreby, obetovať sa mu. Nuž ktovie, či budú silnejší dvaja „temní parťáci“ z Kozorožca, či romanticky naladený vládca „vôd citov“, idealizovanej lásky. Pokiaľ by sme potrebovali liečiť zraneniami postihnutú neľúbenú dušu, azda by pomohla hudba, tanec či iné umelecké prejavy.

19.7.pi

Merkúr súc nepripravený na nápor kreatívnych nápadov v Levovi sa vracia do Raka načerpať emotívnu inšpiráciu počas stretnutí so Slnkom a o pár dní i s Venušou.

Po štvrť na dvanásť pred polnocou prechádza Luna do Rýb, emotívnu silu vodného znamenia využijeme od zajtrajších skorých ranných hodín.

20.7.so

Obedňajšie spojenie Luny s Uránom dá dostatok nápadov, ako netradične a originálne stráviť nielen dnešné poobedie, no celý víkend a odolať spomínaným nástrahám Venuše.

21.7.ne

Nedeľné ráno je také hladko-obrátko. Jupiter sa snaží vyvolať pocit, že nič, čo vymyslel včera Urán, nie je dostatočne dobré, Saturn sa nás snaží uspokojiť, že to bude fajn, len treba trocha trpezlivosti.

Venuša sa ešte nedostala z područia Saturna, už na ňu útočí v presnej opozícii vládca podsvetia, Pluto. Chceli by nás vpliesť do sietí psychických bojov o moc, ktoré by vyústili do manipulácií partnera, do vytvárania závislostí. Nedajme sa pôsobením aspektu ponižovať, kontrolovať, hlavne si dajme pozor na prejavy žiarlivosti. Mohli by nadobudnúť až perverzné charakteristiky. A so zdravotnými problémami zrodenými z erotiky a sexuality sa dá poradiť pomerne ťažko aj pri deklarovanej sile prípravkov Energy.

Aspekt zhoršuje spoločenskú morálku, prebúdza problematickú prostitúciu. Pokiaľ chceme navštíviť výstavu umenia alebo akékoľvek umelecké podujatie, dávajme pozor, aby sme nepodľahli pozvánke na to, čo nazývame tak honosne l’artpourl’artizmus. Možno bude proti tomu akýmsi citlivým kontrolným barometrom stretnutie Luny s Neptúnom. Merkúr prejde popred Slnko v retrográdnom pohybe, takže nemáme žiadnu rozumovú kontrolu pred pseudoumením.

Vyrovnávajúce večerné aspekty Luny voči Venuši a Plutovi možno vženú vnímavejších jedincov do osídiel lásky.

22.7.po

Ranné vstávanie s Lunou v harmonickom spojení s retrográdnym Merkúrom a Slnkom síce nesľubuje najúspešnejší začiatok pracovného týždňa, no nečudo, keď nás čas dovoleniek odvádza od konštruktívneho prístupu k práci i myšlienkam o nej.

Tesne po poludní sa Luna presúva do ohnivého Barana, možno ona bude iniciátorom k chuti do roboty.

Odporúčaná literatúra s horoskopmi

Prihlásenie k odberu noviniek EZOpress BIOpototraviny RAJ HOROSKOPY & lifestile Časopis pro kvalitní život