Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Horoskopy

Pripravuje astrólog Mgr. Miroslav Kostelnik - spolupracovník Regeneračného centra EZOfit. V prípade záujmu sa môžete objednať na osobné konzultácie..

Pozrite si akým smerom sa v živote uberať, aby ste zmiernili tie negatívne predispozície, ktoré určuje znamenie v ktorom ste sa narodili a vyhli sa tak zdravotným rizikám:

SLNEČNÉ ZNAMENIA - HOROSKOPY ZDRAVIA

Numerologický a astrologický rozbor
- Povahy žien podľa dňa v dátume narodenia
Stránka s významom mien, orgánovými hodinami, lunárnym kalendárom, čínskym horoskopom, ...

 

DENNÉ HOROSKOPY PRE VŠETKÝCH:

Zdroj obrázku: Danilo Rizzuti / FreeDigitalPhotos.net

26.3.ne

Euroúradníci ešte nedospeli k múdrosti, ktorou už niektorí štátnici ukončili bláznovstvo letného času. Alebo vedia, že i vnútenie takéhoto nezmyslu je určitou úspešnou formou manipulácie s masami. Zrušenie časových zmien by mnohých oslobodilo od zbytočných napätí a frustrácií, a systém „mocných nemocných“ predsa nepotrebuje ani takúto formu slobody. Takže nás okradnú o hodinu, ktorú budú potom v jeseni blahosklonne pridávať, pokrytecky tvrdiac, že tým vychádzajú v ústrety nám všetkým. Pch!

Citlivejší jedinci si budú musieť chtiac-nechtiac poradiť so zmenou energetických tokov v organizme, a ak by s tým mali problém, môžem poradiť jeho malé obalamutenie – prípravok Stimaral.

Ranný Mars by chcel svojou energiou napomôcť, akoby zabudol, že dnes je nedeľa a o hodinu skôr budú musieť vstávať len tí (no je ich nemálo), čo nastupujú do pracovných zmien. Neptún nás ostatných bude nabádať, aby sme si len pokojne povoľkali a nedbali na zmeny začiatkov zmien. (Kedysi sme to mali jednoduchšie a zrozumiteľnejšie, keď sme hovorili o zmene začiatku smien, teda pracovných).

Merkúr sa čiastočne zbavuje mocenských i manipulatívnych chúťok z predošlých dní, uvedomujúc si, že si ich len nechal vnútiť od Jupitera a Pluta, a bolo to len z dôvodu, že prijal ich mocenské postavenie. Dnes sa stretáva s Uránom, ktorý ho síce sčasti oslobodzuje od pokusov o vládychtivé narábanie zo svetom, ale zároveň z neho robí rebela až anarchistu, ktorý nechce byť ovplyvňovaný nikým a ničím. Ale má to zrejmý efekt marketingového sloganu: „Never reklame, kúp si náš výrobok!“

Planetárny aspekt je spájaný s leteckými a dopravnými nehodami, nečakanými zrušeniami podpísaných zmlúv, omylmi, klamstvom s úmyslom niekoho zviesť zo správnej cesty. Ani burza nemusí zostať na pokoji.

27.3.po

Pokiaľ by sa niekto obával, či dnes pre zmeny času nezmešká do roboty, jeho stresovanú dušu pomôže utíšiť hojivým vplyvom ranný Chirón, prípadne skôr spomínaný Stimaral. Prípravok dokáže pomôcť aj pri nastupujúcich pocitoch poludňajšej depresie, hlavne ak neprijmeme, že sa nám to len prísnymi príkazmi a zákazmi prihovára Saturn.

Desať minút po štvrtej prechádza Luna do Barana, takže vo večerných chvíľach nás už bude sprevádzať jej ohňom ovplyvnená aktívna energia.

Harmonické spojenie Marsa z Býka s Neptúnom v Rybách má nielen terapeutické účinkovanie, prospievajúce predovšetkým milovníkom dobrej masáže a hydroterapie, ale je nápomocné aj umelcom, lebo počas jeho pôsobenia dokážu efektívne pracovať s duchovnými energiami. Svet fantázie sa harmonicky spája s realitou. Silu aspektu môžeme využiť aj pri praktizovaní duchovných a energetických foriem sexuálnych aktivít – tao, tantry – prípadne pri úplnom zduchovnení sexuálnych energií. Aspekt prebúdza nádeje na mier, zvyšuje akčnosť humanitárnych organizácií, provokuje však aj vojenských psychológov k hľadaniu nových ciest vedenia vojen.

Večer sa Luna stretáva s Venušou, aby jej pomohla rozdúchať plamienky túžby a vášne vo všetkých vnímavých jedincoch. Tí nerozdúchaní by azda mohli skúsiť prijať životnú rolu milencov, čím by vzdali hold Svetovému dňu divadla.

28.3.ut

Záhradkári a pestovatelia majú dnes svoj ďalší jarný hektický deň. Luna sa skoro ráno stretáva so Slnkom v novovej konjunkcii, takže tí, ktorých súčasťou práce je vytŕčanie zadku do neba, ako záhradníkov opísal Karel Čapek, môžu začať siať a presádzať rastlinky, u ktorých je nadzemná časť dôležitejšia, než mohutnosť koreňa.

Svoj deň majú aj tí, na ktorých vytŕča spomenutú časť tela systém, znevažujúc ich ako zneužívateľov dní voľna. A to len preto, že si systémnici nikdy neokúsili skutočnú kantorskú robotu medzi deťmi a mládežou. Ak by bol opak pravdou, neohovárali by učiteľské prázdniny, ale by im pridali na plate nie úbohé percentičká, ale aspoň polovicu platu navyše. Kto neskúsil „slasti“ práce za školskou katedrou, môže vo svojej neznalosti reptať naďalej. Poväčšine však otvárajú ústa takí, ktorí nemali radi svojich učiteľov preto, že nakladali množstvo úloh a vyžadovali požadované znalosti. Dnes, keď sa nevyžaduje ani nepožaduje a štúdium na niektorých dokonca vysokých školách môžu absolvovať aj funkční analfabeti, nemajú prísni, alebo dokonca spravodliví pedagógovia, opodstatnenia ani úcty.

S rešpektom sa skláňam pred všetkými, ktorí si tento honor zaslúžia.

29.3.st

V ranných hodinách nás sprevádza energia Urána, ponúkajúca množstvo dobrých nápadov na strávenie dňa aj druhej polovice týždňa. Poobede sa k Uránovi pridáva Merkúr, ktorý dokáže nápaditosť myšlienok previesť do slov. Harmonicky nastavený Saturn umožňuje, aby sme novátorské nápady dokázali tiež realizovať, čo býva pre mnohých zložitým orieškom.

Podvečer, dve minúty po trištvrte na šesť (Slnko je ešte nad obzorom) prechádza Luna do zemského znamenia Býk.

To, čo Luna načala počas stretnutia s Merkúrom, utvrdzuje „posol bohov“ spresniac harmonický trigón so Saturnom. Myšlienkam dáva pevnú základňu, logické a rozumné štruktúry. Pokiaľ si potrebujeme naštudovať čosi, čo by sme chceli na dlhší čas uchovať v pamäti, teraz je na to správny čas. Aspekt by mohli využiť aj novinári, ktorí inak „ľabdajú“ piate cez deviate, slúžiac propagandistickým cieľom systémom riadeného meinstrímu. Azda by to aj dokázali! Len by museli chcieť prekročiť vlastný tieň. A to je často nad sily aj silného charakteru, nielen úplatných jedincov.

30.3.št

Moje včerajšie slová by sa mohli mnohým zdať pritvrdé, hlavne ak čítajú „bežnú“ dennú tlač. To ale netušia, že ma k ich ostrosti primäli Jupiter s Plutom, dvaja zo stálych členov pretrvávajúcej napäťovej T-kvadratúry, „božskí bratia“, ktorí sa už pomerne dlhý čas sporia o súčasnú nadvládu nad svetom a dnes spresňujú svoj neharmonický vzťah. Jeden z výšav Olympu, druhý z temnôt podsvetia slávia apoteózu zneužívajúcej moci, využívajúc na to arogantný fanatizmus, vnucujúc fixné idey, ktoré sa halia do rúška „jedinej pravdy“. Nevyberajú si pritom prostriedky, aj keby mali devastujúci charakter a zbavovali masy ich práv. Justícia spolupracuje s vládnou mašinériou diktujúc čosi, čo vyhlasuje, že je „nuda veritas“. Hrozba katastrofy pretrváva a vyžaduje od obyčajných ľudí veľa sily, aby sa ochránili a zachránili svet neobmedzovanou LÁSKOU. Energy k tomu ponúka Korolen, prípravok, v ktorom je veľký kus lásky energeticky zakódovaný.

31.3.pi

Chirón pripomína, že by sme mali nazrieť do domácej lekárničky, aby sme ešte pred víkendom doplnili prípravky, ktoré sa míňajú.

Večerné hodiny sú venované prestupom, energetickým zmenám. Luna sa päť minút pred trištvrte na sedem presúva do Blížencov, hodinu nato sa ani Merkúr nenechá veľa núkať a vstúpi na skoro tri týždne do Býka. V zemskom energetickom poli sa bude môcť postaviť pevne na nohy a používať zdravý sedliacky rozum, robiť realistické rozhodnutia.

Luna s Venušou si budú večer dobre rozumieť, vzduch prvej dokáže rozdúchať plamene lásky bohyne na to najkompetentnejšej.

1.4.so

Lastovičky sú vraj už tu. A nie jedna, takže jar zrejme definitívne dorazila. A to nie je “prvý apríl“!

Luna so Slnkom udržia do skorého poobedia dobrú prvoaprílovú náladu, no treba rátať aj s tým, že nie každému sa musia „srandičky“ na jeho účet páčiť. Popoludňajší Neptún dostane mnohých do smutnej, ba až plačlivej nálady.

2.4.ne

Európsky deň akcií za práva migrantov dostáva v realite všedného dňa úplne iný rozmer, než aký mal spočiatku, v roku 2004, ba zdá sa, že sa jeho význam akoby obracal naruby. Asi by sme mali popremýšľať nad zmyslom mnohých medzinárodných a svetových dní minulosti a prehodnotiť ich zaraďovanie do kalendára s ich pôvodnou charakteristikou. Lebo sú témy takzvané „večné“, no sú i také, pri ktorých dochádza k zmyslovému preporodeniu, prípadne v rýchlom behu udalostí strácajú silu a pôvodné opodstatnenie.

Príležitosťou, ktorá si zasluhuje udržať na „večnosť“, je oslava knihy, hlavne tej detskej. Skutočnej, dobrej, poctivej papierovej.

Energia nedeľného predpoludnia je pozitívne ovplyvňovaná uránskou nápaditosťou, potrebou urobiť niečo nezvyčajné. Popoludní sa však ozve Chirón, pripomínajúc nám nepríjemnými zdravotnými príznakmi, že sme v piatok zabudli navštíviť klub Energy. Muziku tvrdí basa, chirónske pocity depresivizujúci Saturn. V pondelok môžeme všetko napraviť.

Štyri minúty pred pol deviatou nachádzame Lunu na začiatku Raka. Jej neharmonické večerné stretnutie s Venušou nás oprávňuje zaliezť do osobného kúta a venovať sa viac sebe, než rozvíjaniu partnerských vzťahov.

3.4.po

Venuša sa nadránom vracia po dvoch mesiacoch putovania Baranom späť do Rýb. Zrejme pocítila, že nie je na ohnivú energiu dostatočne pripravená, možno sa i prehriala a potrebuje svoje aktivity a láskou rozhorúčenú hlavu schladiť na tri týždne v empatickom energetickom poli najemotívnejšieho zo všetkých znamení. A možno, že mala dohodnuté rande s Chirónom a teraz ide napraviť, čo nestihla.

Večer nás Luna s Neptúnom upozornia, že sme už dávno neboli u terapeuta, a tým, čo ho nestihnú navštíviť, ponúknu posilňujúce služby masážneho valčeka na chodidlá.

Večerná kvadratúra prvej lunárnej štvrti pripomenie, aby sme nezabudli ani na liečivé účinky pôstu. Ak sme ho nestihli absolvovať dnes, pokojne si ho môžeme užiť zajtra.

Odporúčaná literatúra s horoskopmi

EZOpress BIOpototraviny RAJ EZOfest - Deň zdravia Ing. Karel Spilko - Prebuď sa zo snov fyzickej reality Proroctvá palmových listov Terapia tmou Terapia tmou

Časopis pro kvalitní život