Horoskopy - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Horoskopy

Pripravuje astrólog Mgr. Miroslav Kostelnik - spolupracovník Regeneračného centra EZOfit. V prípade záujmu sa môžete objednať na osobné konzultácie..

Pozrite si akým smerom sa v živote uberať, aby ste zmiernili tie negatívne predispozície, ktoré určuje znamenie v ktorom ste sa narodili a vyhli sa tak zdravotným rizikám:

SLNEČNÉ ZNAMENIA - HOROSKOPY ZDRAVIA

Numerologický a astrologický rozbor
- Povahy žien podľa dňa v dátume narodenia
Stránka s významom mien, orgánovými hodinami, lunárnym kalendárom, čínskym horoskopom, ...

Prípravky spomínané v horoskopoch nájdete TU

DENNÉ HOROSKOPY PRE VŠETKÝCH:

Zdroj obrázku: Danilo Rizzuti / FreeDigitalPhotos.net

18.9.ut

Denné aspekty Luny zafarbujú druhý deň týždňa príjemnými pastelovými farbami, zapájajú sa do nich planéty v „ženských znameniach“ Venuša v Škorpiónovi a Neptún v Rybách.

19.9.st

T-kvadratúra, ktorú sme spomínali v prvej polovici septembra, dnes vrcholí disharmonickým prepojením Marsa s Uránom. Bojovník vo vzdušnom Vodnárovi, revolucionár v zemskom Býkovi poukazujú na potrebu podieľať sa na novom, revolučnom chápaní vzťahu k hodnotám, hmotným statkom, financiám. Akurát že ich akcie majú pomerne kŕčovitý a výbušný charakter, odrážajúci sa nielen na ekonomickej, ale i politickej, parlamentnej scéne. Neschopnosť sebakontroly sa často odráža na zvýšení nehodovosti (jazda nad hranicou možností a schopností), zvyšuje sa riziko katastrof, zemetrasení, uragánov, unáhlených vojnových aktivít, terorizmu, vrážd i suicíd. Aspekt zhoršuje medzinárodné vzťahy a je potrebné veľké úsilie, aby nedošlo k náhlym zrušeniam uzavretých dohôd. Chce to pevné nervy!

Aspekt narúša aj zdravotný stav citlivých jedincov a, majúc násilný a nekontrolovaný charakter, zvyšuje riziko úrazov, pričom najohrozenejšími sú nos a čelo, ale i predkolenie. Najčastejšie bývajú takýmito zraneniami postihnutí výbušní športovci, ne schopní kontrolovať svoj emočný svet. V intímnom živote majú pod vplyvom aspektu tendenciu prehrávať tí najrýchlejší. Niekomu pomôže Korolen, niekto si poradí s tribulom a King-Kongom, možno postačí aj Spiron a Relaxin. Závisí od problému.

Lunárne spojenia sa snažia vypomáhať, aby sme nepodľahli prehnaným aktivitám. Jupiter dodáva predpoludniu žoviálny charakter, popoludňajší Merkúr sa snaží všetky prípadné nezhody „ukecať“, večernú náladu zlepšuje trigón Luny so Slnkom.

20.9.št

Pár minút pred druhou po polnoci nastupuje Luna na cestu Vodnárom. Nepredvídanými reakciami vstúpi do diania Urán s Marsom, Lunou a Venušou, čím sa naposledy aktivizuje a zároveň završuje napäťová konfigurácia planét. Jej pôsobenie však budeme pociťovať až do druhej polovice októbra.

21.9.pi

Dnes by sa pri príležitosti osláv Medzinárodného dňa mieru mali prerušiť všetky bojové akcie na Zemi, zaviesť prímerie na bojiskách. Žiaľ, nezmerná túžba vlastniť a ovládať nedovolí, aby sa chvíle bez boja stali čímsi prirodzeným. Pokiaľ budú ľudia trpieť nadvládou nekontrolovaného ega, dovtedy bojová vrava neutíchne.

Dnes si pripomíname aj Svetový deň Alzheimerovej choroby, a zdá sa, akoby v tomto čase kontrolu nad svojou pamäťou, hlavne historickou, strácala väčšina civilizácií našej planéty. Možno to bude len krátkodobá epizóda, ale pri pohľade do dejín to vyzerá tak, akoby táto „chvíľková nevoľnosť“ prichádzala vo viacmenej pravidelných periódach, často s „kataklyzmatickými“ zakončeniami.

Merkúr je v konjunkcii so Slnkom „spálený“, poškodenou komunikáciou budeme trpieť ešte nejaký ten deň. Popoludňajšiu a večernú náladu nám bude narúšať Jupiter. Možno preháňaním, možno nedoťahovaním vecí k zdarnému koncu.

22.9.so

Keď sa mi občas podarí cestovať v čase špičky za povinnosťami, vídam z okna autobusu „prázdne autá“, blokujúce premávku. A nedajbože, aby sa niekde stal karambol, o nešťastie a hodinové prestoje je postarané. Spoločnosť vychádza cestujúcim v ústrety tým, že im ponúka zľavnené cestovné aspoň v dňoch okolo Svetového dňa bez áut. Ale, ako to vyzerá, nestretáva sa táto akcia s veľkým úspechom. Zápchy zvyčajne pretrvávajú a „prázdne autá“ naďalej upchávajú naše cesty. Možno tomu bude tohto roku inak, šoférom bude azda na prospech Merkúr, ktorý v ranných hodinách prekračuje hranicu Váh a bude chcieť, aby sme si vychádzali navzájom v ústrety. V týchto dňoch je ešte oslabený „ohňom Slnka“, ale už o pár dní, vyjdúc spod jeho vplyvu a disharmonických spojení s Chirónom a Saturnom, bude môcť harmonickým myslením napomáhať k všeobecnej spokojnosti.

Dnes nás spolu s Chirónom nabádajú, aby sme nezabudli už v pondelok navštíviť najbližšie centrum Energy a pozreli, čo tam majú nového. Prípadne aby sme sa prihlásili do IVE a pripomenuli si pozabudnuté poznatky o programe a filozofii firmy.

Štyri minúty pred pol treťou poobede nachádzame Lunu pri vstupe do Rýb, odkiaľ vytvorí v večerných chvíľach harmonické spojenia s Uránom a Saturnom. Je čas vhodný na stretnutia s priateľmi, ktorí sú síce nekonvenční, ale o ktorých sa môžeme kedykoľvek oprieť.

23.9.ne

Zdôrazňovať úlohu boja proti sexuálnemu zneužívaniu a obchodu so ženami a deťmi by zabralo v súčasnej situácii, hlavne v niektorých krajinách západnej Európy, toľko miesta a rizík konfrontácie s „orgánmi moci“, že sa do témy radšej nepúšťam. Čo ale neznamená, že by témy nestála za povšimnutie, že ju obchádzam bez vnútorného zaujatia. Dnes má spomínaná témy svoj medzinárodný deň.

Šesť minút pred štvrtou nadránom prechádza Slnko do Váh, nastáva jesenná rovnodennosť. V páľave dní sme si možno ani nevšimli, že slnečný kotúč už nevystupuje tak vysoko nad obzor, ale krátenie dní a studenšie noci nás postupne pripravovali na príchod jesene. Lístie padá zo stromov často kvôli prehriatiu a suchu, no jeho farba už nadobúda venušanskú krásu. Bohyňa ladnosti, lásky a harmónie sa prostredníctvom zlatnúcej prírody oblieka do nádhernej pestrofarebnej odedze.

Ráno tieto slová napĺňa trigón Venuše a Luny, no ďalšie aspekty dňa už taký príjemný charakter nemajú. Slnko v opozícii s Chirónom provokujú k včera spomínanej návšteve klubu Energy možno aj rôznymi zdravotnými príznakmi, upozorňujúcimi, že si budeme musieť dávať väčší pozor na prevenciu.

Merkúr sa stavia do kvadratúry so Saturnom, čo sa môže odraziť v zhoršení komunikácie, zlom porozumení informácií. Azda by sa mohli učitelia mierniť pri hodnotení odpovedí žiakov, ktorým to nemyslí tak rýchlo, ako si to oni predstavujú. Ani pravopisné previerky nemusia dopadnúť najlepšie. Neznamená to však, že sa im treba vyhýbať!

Neptún podporí pocity sviatočnosti „vesper Dominicae“, nedeľného večera

24.9.po

Ak má dnešný deň agrobiodiverzity podnietiť k ochrane ohrozených rastlín a zvierat, mali by si jeho význam uvedomovať nielen naši poľnohospodári, ale všetci ochranári a majitelia pôdy. Invázia „prišelcov“ ohrozuje našu prírodu nevídaným spôsobom. Zlatobyľ kanadská a obrovská už pokrýva nesmierne plochy neobhospodarovanej pôdy, o ktorú sa nik nestará. Kedysi, keď sa tieto miesta vykášali na seno, k niečomu takému nemohlo dôjsť. Pri systémom zdecimovanej živočíšnej výrobe a nekontrolovanej invázii z rôznych zdrojov sa solidago voľne rozrastá a pokrýva celé stovky hektárov pôdy, nedovoľujúc rastu tráv a bylín typických pre naše územie. Okolo potokov a riek, ale i na ďalších miestach, kde je dostatok vlhkosti, sa rozmáha pohankovec – krídlatka. Kde sa rozrastie, zamedzí prístup k vodným tokom a zabraňuje rozkvetu iných bylín. Nebezpečný boľševník a ďalší „imigranti“ dopĺňajú druhy hmyzu, netypické pre strednú Európu. Dravé lienky z Ázie, rôzne nepríjemne štípuce mušky, bzdochy, lykožrúty, ... sa stávajú častým škodcom, na ktorého nie je naša príroda vôbec pripravená, stáva sa celkovo ohrozenou. Pokiaľ si s touto háveďou neporadíme dosť skoro a dôkladne, „prerastie nám cez hlavu“! Aj to by malo byť mementom dnešného Európskeho dňa agrobiodiverzity.

Od skorého rána máme naporúdzi dostatok pomocníkov, aby sme mohli úspešne vkročiť do pracovného týždňa. Luna sa spája v harmonických aspektoch s Plutom a Jupiterom, čo nám dodá dostatok regeneratívnych síl a odvahy púšťať sa do nových úloh, Merkúr v trigóne s Marsom pridá ostrovtip, jasnú analytickú argumentáciu a odhodlanie povedať, čo si myslíme, zabojovať „hlavou a slovami“. Avizované spomalenie myslenia, spôsobené Saturnom, ustupuje snahe o logické verbálne zdôvodnenie našich činov.

Odporúčaná literatúra s horoskopmi

Prihlásenie k odberu noviniek EZOpress BIOpototraviny RAJ Petícia za záchranu prírodnej lokality Stožky (kóta zulu 664) v k.ú. Markušovce Časopis pro kvalitní život

Astrovíkend 2018