Horoskopy - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Horoskopy

Pripravuje astrológ Mgr. Miroslav Kostelnik - spolupracovník Regeneračného centra EZOfit. V prípade záujmu sa môžete objednať na osobné konzultácie..

Pozrite si akým smerom sa v živote uberať, aby ste zmiernili tie negatívne predispozície, ktoré určuje znamenie v ktorom ste sa narodili a vyhli sa tak zdravotným rizikám:

SLNEČNÉ ZNAMENIA - HOROSKOPY ZDRAVIA

Numerologický a astrologický rozbor
- Povahy žien podľa dňa v dátume narodenia
Stránka s významom mien, orgánovými hodinami, lunárnym kalendárom, čínskym horoskopom, ...

Prípravky spomínané v horoskopoch nájdete TU

DENNÉ HOROSKOPY PRE VŠETKÝCH:

Zdroj obrázku: Danilo Rizzuti / FreeDigitalPhotos.net

10.10.št

Depresívnych ľudí je čím ďalej viac, a ani sa tomu nečudujem, lebo modus vivendi väčšiny ani nedovolí zastaviť sa, pospytovať svedomie, zamyslieť sa nad hodnotami každodennosti i tými večnými. Duševné choroby tak majú dobré spúšťače. Dnes majú depresia i duševné ochorenia svoj deň. A čo s tým dokáže urobiť program Energy? Samozrejme, je to individuálne, ale na takéto ochorenia tu máme celú škálu prípravkov. Stačí len opýtať sa kompetentných!

Štvrtkové aspekty Luny vychádzajú v ústrety všetkým, ktorí sa neboja originality riešenia úloh, vedia komunikovať a chcú byť za svoje zdravie (nielen) dostatočne zodpovední. Tí ostatní to majú aspektmi Urána, Merkúra a Saturna značne uľahčené.

11.10.pi

Dnes si pripomíname význam vajec a opatrení proti bolesti. To prvé Energy neponúka, s druhým máme dosť skúseností. Najčastejšie používaným prípravkom je Artrin – ten je na všetky bolesti a boliestky, dokonca spolu s Renolom funguje i proti strachu. Ak nám tieto prípravky chýbajú v domácej apatieke, vystačíme si lokálne aj s Balneolom alebo Cytosanom Fomentom v gélovej forme.

Luna prechádza nadránom v blízkosti Neptúna, no vplyv konjunkcie pocítime počas ranného vstávania len akosi okrajovo. Jeho vplyv nás robí subtílnejšími, vnímavejšími voči okoliu, citlivejšími na potreby blízkych. Oveľa silnejšie však pocítime nastupujúcu kvadratúru Luny s Jupiterom. Pod jej vplyvom sme naopak viac a viac požadovační, vyžadujúc lichôtky od blízkych. Pokiaľ má niekto priveľmi veľkolepé plány s tým, že realizácia ho nezaujíma, dostal sa pod priamy vplyv aspektu. Do večera ho to azda prejde. A s tým aj lenivosť, arogancia a pohodlnosť. Nepríjemná je pritom spoluúčasť Pluta, ktorý má manipulačné tendencie.

12.10.so

Ak sme včera spomínali Artrin a Renol, nechceme byť ani voči dnešku nespravodliví a zopakujeme si ešte raz radu. Proti bolestiam je najlepšia kombinácia prípravkov Renol a Artrin, a pri artritíde zvlášť. Samozrejme, táto kombinácia spolu s ostatnými koncentrátmi, krémami a ďalšími prípravkami firmy Energy sa dajú riešiť aj mnohé iné problémy takisto pri paliatívnej starostlivosti. Artritída a paliatívna starostlivosť majú dnes svoj deň.

O trištvrte na sedem ráno prechádza Luna do Barana, ktorý má zápalové procesy v organizme pod kontrolou, v znamení sa stretáva s liečiteľom Chirónom, teda by bolo možné začať používať spomínanú kombináciu prípravkov. Podvečer sa Luna dostáva do opozície s vládcom Barana – Marsom. Ten spomenuté informácie o Energy potvrdzuje, zvyšujúc riziko ataku bolestivých stavov.

13.10.ne

Dnes (a nielen dnes) by sme nemali zabúdať na starých rodičov, majú svoj deň.

Od začiatku októbra do začiatku jeho tretej dekády sa aktivizuje skôr spomenutý problematický aspekt Venuše voči Uránovi. Provokatívnosť opozície prebúdza túžbu po nezáväzných vzťahoch, lebo všetky väzby a hranice vyvolávajú v bohyni lásky napätie a túžbu z nich čo najskôr „vyskočiť“. Aspekt vyvoláva výkyvy nálad, prejavujúce sa svojhlavosťou a bezohľadnosťou voči partnerom, hlavne ak nedokážeme s pudovou nutkavosťou utíšiť túžbu po milostnom dobrodružstve . Odolajú len tí, ktorých vzťah je ustálený alebo láska k partnerovi skutočne veľká. Venuša v Škorpiónovi, a v opozitnom postavení voči revolucionárovi ba občas aj anarchistovi Uránovi pohŕda všetkými vzťahmi, ktoré zaváňajú normálnosťou. Preto sa nemožno čudovať, keď nejeden podľahne neschopnosťou prehltnúť všetko, čo má vo vzťahoch charakter bežnosti, ustálenej normy. Ak sa nenájde vhodná obeť takýchto chúťok, vystačí aj fetiš, ktorý ju zastúpi. Na scénu sa opäť dostáva Renol, aby napravil poškodenú energiu obličiek.

V niektorých spoločenských a umeleckých organizáciách i v oblasti módy a literatúry môže dôjsť k poruchám, spôsobeným nepochopením ich vedenia. Aspekt postihuje aj politiku, hlavne jej liberálnu časť spektra. Nepriaznivá situácia sa môže objaviť aj v hospodárskej a finančnej politike, neobíde ani politické ekonomické riešenie rodinných záležitostí.

Sextilové spojenie Slnka s Jupiterom „prebíja“ svojimi tromfami neharmonický aspekt Luny a Saturna. Len škoda, že priazeň tohto aspektu trvá oveľa kratšie, než prv spomenutého venušansko-uránskeho.

Ak bude priať počasie, môžeme sa po jedenástej večer potešiť zo splnu, no opozícia „svetiel“ vyvoláva zároveň pnutie, odrážajúce sa na nestálosti psychiky. Pôst, ku ktorému planéty vyzývajú, môžeme odložiť pokojne aj na zajtra, po zvyčajných nedeľných hodoch sa to aj hodí!

14.10.po

Merkúr v sextile so Saturnom umožní svojím zodpovedným prístupom pri premýšľaní o plnení týždenných úloh pomôcť k dobrému štartu do pracovných povinností.

Sedem minút pred pol siedmou večer sa Luna, chcejúc sa čo najskôr dostať domov, premiestňuje do spriateleného zemského znamenia Býk.

Prihlásenie k odberu noviniek Zdravé vianočné trhy BIOpototraviny RAJ EZOpress HOROSKOPY & lifestile Časopis pro kvalitní život