Horoskopy - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Horoskopy

Pripravuje astrólog Mgr. Miroslav Kostelnik - spolupracovník Regeneračného centra EZOfit. V prípade záujmu sa môžete objednať na osobné konzultácie..

Pozrite si akým smerom sa v živote uberať, aby ste zmiernili tie negatívne predispozície, ktoré určuje znamenie v ktorom ste sa narodili a vyhli sa tak zdravotným rizikám:

SLNEČNÉ ZNAMENIA - HOROSKOPY ZDRAVIA

Numerologický a astrologický rozbor
- Povahy žien podľa dňa v dátume narodenia
Stránka s významom mien, orgánovými hodinami, lunárnym kalendárom, čínskym horoskopom, ...

Prípravky spomínané v horoskopoch nájdete TU

DENNÉ HOROSKOPY PRE VŠETKÝCH:

Zdroj obrázku: Danilo Rizzuti / FreeDigitalPhotos.net

17.9.ut

O pol jednej popoludní nájdeme Lunu na začiatku Býka, no počas dňa neuzavrie žiadne aspekty.

Zato Venuša sa činí, stavajúc sa do opozície voči Chirónovi. Upozorňuje, že program Energy nie je len o zdraví, ale týka sa aj krásy, pre ktorú má pripravený rad beauty prípravkov, ale aj kozmetické oleje a ďalšie. Možno by stálo zato zájsť do najbližšieho klubu a popýtať sa na ne.

18.9.st

Predpoludním sa Saturn na svojej dlhodobej púti domovským znamením zastavuje a pomaly sa pohne dopredu v ústrety januárovej seansy s Plutom. Ktovie, akými úlohami nás planéty poveria!

Racionalitu popoludňajších hodín podporí Saturn, večerný Neptún zase ponúkne úplný opak, sentimentálnu náladu s potrebou venovať sa umeniu. Kto má husle, bude mať potrebu si na nich zahrať, iní si radšej zapnú rádio.

19.9.št

Luna sa od skorých ranných hodín snaží spríjemniť nám predvíkendové chvíle. Ranné vstávanie bude možno trochu urečnené s potrebou dozvedieť sa o svete niečo nové. Luna sa spája s Merkúrom a Plutom, no ak chceme ich ponuku využiť, nemali by sme počúvať meinstrímové zdroje, z nich sa žiadne podstatné veci nedozvieme. Takisto nepomôže ani zabehnúť do najbližšej trafiky kúpiť si bežný denník. Aj tam sú len ohlupujúce dezinformácie. Chvalabohu, zatiaľ nie sú zakázané alternatívne médiá, a tí, ktorí poznajú ich databázu a zdroje, si môžu vybrať ten najvhodnejší. Pluto sa chce zahĺbiť do obsahu, nie sa kĺzať po hladkej hladine povrchnosti.

Optimizmus popoludnia podporia Slnko v idylickej väzbe s Lunou.

Harmonické spojenie Marsa s Plutom má nejednoznačnú povahu. Kto dokáže prijať ich pozitívne výzvy, môže veľa získať mocným ovplyvňovaním okolia. Správa sa odvážne a rozhodne, jeho vášnivá energia sa nedá skrotiť. Kto však s takýmito temnými silami nedokáže pracovať, mal by si uvedomiť, že aj tá najpozitívnejšia manipulácia je len manipuláciou, a je veľmi lákavá, no aj zneužiteľná. S vládcom podsvetia je neradno ťahať sa za prsty, hlavne ak je nabudený ohnivou energiou bojovníka. A je jedno, či s týmito silami pracuje jedinec, či je využívaná štátnikmi, politikmi. Na svoje si môžu prísť predovšetkým masové organizácie, ktoré sa snažia manipulovať svetom, veľmoci, trusty.

Tri minúty pred jedenástou v noci Luna prekračuje hranice Blížencov.

20.9.pi

Aj piatkové aspekty Luny si zachovávajú včerajšie tendencie. Luna sa snaží využívať pozitívne spojenia na zlepšenie nálady konca pracovného týždňa. S Chirónom vytvára optimálny pocit zdravotnej pohody, s Venušou udržiavajú dobré partnerské väzby, večerný Merkúr posilňuje dobrú hladinu komunikácie.

21.9.so

Pluto, ktorého sme prednedávnom spomínali, sa podieľa tiež na vymýšľaní a zavádzaní do medzinárodného povedomia aj takých dní, akými je dnešný deň mieru, ktorý sa ale propagandou nedá nijakovsky zrealizovať. Dnes by sa podľa idey tohto medzinárodného sviatku mali zastaviť všetky boje na Zemi, malo by zavládnuť prímerie. Vedia o tom aj tí, ktorí v mene cudzích záujmov strieľajú do všetkého, čo sa v ich zornom poli hýbe, a čo by mohlo zastreliť ich, ak by boli menej všímaví? Povedia im o tomto dôležitom medzinárodnom dni ich velitelia, generáli, ministri vojny, trusty túžiace rozširovať územia svojich vplyvov, zbrojárske koncerny?

Dúfam, že sa dodrží aspoň Deň softvérovej slobody a nikto mi dnes nevnúti žiaden nevyžiadaný doplnkový „zlepšujúci“ softvér do môjho počítača.

A aby som nezabudol, dnes má svoj svetový deň aj Alzheimerova choroba. Ak by sa také niečo malo stať a ja by som začal na dôležité sviatky nebodaj zabúdať, mám celú sadu prípravkov Energy, ktoré by mi pomohli, počnúc tým, no ako sa to volá, no ten s fialovoružovým nápisom. No, ten!

Ani Jupiter a Neptún, s ktorými sa Luna už od rána spája v disharmonických aspektoch, nechcú byť nápomocní. A popoludní to zaklincuje Mars, zvýšiac agresivitu mnohých tých, čo sa nechcú s okolím merať inak, ako cez bezhlavý útok.

Najnepríjemnejší je aspekt medzi Jupiterom a Neptúnom. Pretrváva už od konca minulého roka  v rôzne intenzívne pôsobiacich fázach a budeme sa s ním musieť popasovať ešte do začiatku novembra. Ak niekoho aspekt zastihne, „postihnutý“ jedinec sa cíti byť vyvolený, osvietený, mudrc nad mudrcov. Svojím sektárskym blúznením zvádza iných. Aspekt umožňuje aktivizáciu rôznych scestných ideológií a svetonázorov a nájde si mnoho takých, ktorí takéto náboženské šialenstvo v opojení svojou „nadradenosťou“ obhajujú i na najvyššej úrovni. Pre takých nemá lieku ani taký dobrý program, akým je Energy.

Pod vplyvom planetárnych síl sa rozpadávajú spojenectvá, upadá justícia jej rozhodnutia sú priam hlúpo nezmyselné, ak nie zmätočné v zdanlivom páchaní dobročinnosti. Hrozia aj infláciou, ekonomickými krízami.

(Ahá, už som si spomenul, ten ružovofialový nápis má Korolen!)

Prihlásenie k odberu noviniek EZOpress BIOpototraviny RAJ HOROSKOPY & lifestile Časopis pro kvalitní život