Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Horoskopy

Pripravuje astrólog Mgr. Miroslav Kostelnik - spolupracovník Regeneračného centra EZOfit. V prípade záujmu sa môžete objednať na osobné konzultácie..

Pozrite si akým smerom sa v živote uberať, aby ste zmiernili tie negatívne predispozície, ktoré určuje znamenie v ktorom ste sa narodili a vyhli sa tak zdravotným rizikám:

SLNEČNÉ ZNAMENIA - HOROSKOPY ZDRAVIA

Numerologický a astrologický rozbor
- Povahy žien podľa dňa v dátume narodenia
Stránka s významom mien, orgánovými hodinami, lunárnym kalendárom, čínskym horoskopom, ...

 

DENNÉ HOROSKOPY PRE VŠETKÝCH:

Zdroj obrázku: Danilo Rizzuti / FreeDigitalPhotos.net

23.2.št

Po polnoci nášho času sa ešte Luna prejavuje ako „podrazák“, jej disharmonické „podpichovanie“ končí až okolo poludnia. Dve minúty po štvrť na sedem večer prekračuje hranicu Vodnára, aby sa zo znamenia vzduchu pokúsila nadviazať v nasledujúcich dňoch viacero zmierňujúcich harmonických prepojení.

Ani Merkúr nezaháľa a po harmonickom aspekte na Jupitera a Urána v posledných dňoch dnes v noci spresňuje trigón so Saturnom. Kiežby sa jeho snahy neminuli cieľa a bol schopný počas mierových rokovaní nastoliť s ich pomocou múdre dohody.

24.2.pi

Luna si urobila predčasný víkend, zriekla sa stretnutí, akurát poobede má jednu schôdzku so spriatelenou bytosťou, s Venušou, a obe by nám mali vniesť do druhej polovice dňa pocity osobnej pohody. Mohli by sme ich využiť na stretnutia so zaujímavými, inteligentnými a podnetnými ľuďmi, aby sme dokonale vyťažili energetické potenciály vzduchu a ohňa, ktoré sa prostredníctvom planét namiešajú.

25.2.so

Na rozdiel od včerajška dnes Luna zarezáva od rána na plné obrátky. A, chvalabohu, len harmonizujúcim spôsobom. Ráno vylepšuje bilanciu napäťovo pôsobiacich Marsa a Urána, na obed vylepšuje kádrový profil Jupiterovi, večerné chvíle napĺňa pokojným sústredením s pomocou Saturna.

26.2.ne

Dnešok si ako prestupový deň vybrali Merkúr a Luna. Obaja odchádzajú z Vodnára, aby sa stali súčasťou bohatšieho tímu Rýb a pridali sa v znamení k Slnku, Neptúnovi a Chirónovi. Merkúr tak urobí sedem minút po polnoci, Luna sa k nemu pridá o viac ako hodinu neskôr, dvadsaťštyri minút po jednej. Pár minút nato sa stretnú v konjunkcii na prvom stupni vodného energetického poľa. Luna sa potom ponáhľa na stretnutie so Slnkom. Dve minúty pred štvrtou poobede sa stretávajú obe „svetlá“ v konjunkcii novu, aby načali druhý úplný solilunárny cyklus roku 2017. Ťažké bude presvedčiť presvedčených nedeľných konzumentov rezňov, aby si dnes dali pôst. Nezávislí jedinci ho však dokážu zvládnuť bez väčších problémov. Do večera dôjde Luna aj na miesto, kde sa nachádza Chirón, no ich stretávku budeme dosť ťažko využívať na terapeutické účely, leda by sme poznali niekoho, kto sa vyzná v reflexológii (spojenie planét sa deje v priestore, ktorý je energeticky spojený s chodidlami) a je ochotný pomáhať aj v nedeľu.

27.2.po

Začiatok týždňa je spojený s plnou aktivizáciou tenzií, ktoré v sebe nesie neblahá planetárna konštelácia T-kvadratúry Pluta, Urána a Jupitera. S prvým z menovaných sa stretol Mars v kvadratúre v stredu, ostatných dvoch si nechal na dnes. Hodinu po polnoci bude v konjunkcii s Uránom, pol hodiny po tretej poobede atakuje kvadratúrou Jupitera. Urán vyvoláva v Marsovi napätia, ktoré môžu vyvrcholiť v náhlych nekontrolovateľných výbuchoch energie, ktoré často vyústia do agresie, buričstva, revolucionára menia na anarchistu, boriaceho svet noriem. Jupiter provokuje k bezhlavej odvahe, nepoznajúcej hranice únosnosti, do fanatickej netolerantnosti a dogmatizmu. Posvätný plameň hnevu zmení mnohých na misionárov, presadzujúcich svoju vieru hoci aj ohňom a mečom. Výbuchy „spravodlivého hnevu“ však málokto v „slušnej štandardnej spoločnosti“ nechá naplno prepuknúť, takže potlačené, nasmerované dovnútra môžu spôsobiť problémy s pečeňou. Prevencia Regalenom pomôže telu i duši, prípadne ak je napätie priveľké, dá sa zvládnuť aj pomocou Stimaralu. Problematickou oblasťou hlavne u športovcov, čo chcú vybojovať svoj zápas víťazne, sú lýtka, predkolenie, ale i čelo, ktorým idú dopredu ako barani, reprezentovaní energiou znamenia, v ktorom sa stretnutie Marsa a Urána koná. Kŕčovitosť prejavu nie je dobrá ani pri sexuálnych aktivitách, lebo unáhlenosť môže viesť i k javu s odborným názvom ejaculatio praecox. Azda by aj tu pomohol Stimaral, prípadne na ovládnutie dynamiky aktu by sme si vystačili s King-Kongom.

K liečivým silám sa večer pridáva s pomocou Luny liečiteľ Chirón. No títo dvaja sú schopní pomáhať len pár hodín, zatiaľ čo predošle menované aspekty Marsa pretrvávajú, žiaľ, celý mesiac s dnešným vyvrcholením a doznievaním do konca prvej dekády marca.

28.2.ut

Na polnočnú kvadratúru Luny so Saturnom zareaguje zrejme málokto. Ak, tak iba uvedomením si väčšieho útlmu, čo môže byť nepríjemné pre ľudí v nočných službách.

Ráno dôjde k radikálnej zmene energetického pozadia, Luna sa z vodných Rýb presúva deväť minút pred šiestou do ohnivého poľa znamenia Barana. Jeho podnecujúcu energiu tak budeme môcť využívať počas celého pracovného dňa.

1.3.st

Stretnutie Venuše s Lunou bude jediným mierne harmonizujúcim energetickým bodom dňa. Lenže jeho vplyv pocítime už len okrajovo počas ranného prebúdzania.

Popoludňajšie a večerné hodiny sú preplnené disharmóniami. Luna totiž otvára batoh pnutí, v ktorom vypointuje napäťové aspekty s Plutom, Uránom, Jupiterom a Marsom. Nepríjemným faktom je, že sa to odohráva v ohnivom Baranovi, a jeho energia je typická svojou primitívnou útočnosťou (pri takom obsadení znamenia a jestvujúcej aspektácii, kde ani Venuša nevyznieva ako „láskyplná“ planéta), a Luna má podľa astrologických poznatkov úlohu spúšťača potenciálnych tenzií. Takže T-kvadratúra je o to nebezpečnejšia, lebo je vďaka Uránovi nevyspytateľnou, prostredníctvom Jupitera povýšeneckou, Pluto jej dodáva príznak obsesívnej fatality, no a Mars s Venušou to všetko prenášajú aj do sveta medziľudskej „každodennosti“. Aj preto mali nedeľné masové meditácie pre mier v čase novu a zároveň prstencového zatmenia Slnka takú opodstatnenosť! Verím, že sila túžby žiť v mieri, ktorá bola spoločnou skupinovou meditáciou umocnená, sa rozprestrela po celej Zemi a nedovolí temnu, aby sa začalo natrvalo usídľovať v našich dušiach.

2.3.št

K včera spomínanej túžbe posilniť moc svetla nad silami temnoty sa pripája aj dnešná ponuka planét. Slnko v spresnenej konjunkcii s Neptúnom v Rybách dychtí po súcitení v pôsobení všeobjímajúcej lásky. Zvyšuje citlivosť voči dianiu, správne reakcie naň často nevyplývajú z rozumovej analýzy, lež z nevysvetliteľnej istoty. Aspekt nás napĺňa vizionárskym nadaním, mystickými a mediálnymi zážitkami. Samozrejme, nie všetkých, len tých, čo sú na to nastavení a pripravení. Aspekt je nápomocný muzikantom, výtvarníkom, tanečníkom, ale aj terapeutom, duchovne otvoreným jedincom.

Tri minúty pred trištvrte na deväť ráno prejde Luna do zemského Býka, aby zvýšila predpoklady pre praktické, ale aj estetické ovládnutie sveta. Jej neskoronočný sextil s racionálnym Merkúrom azda najmúdrejšie spracujú notorickí pozerači televízie, aby ju múdro vypli a zbavili sa ponúkaných nezmyslov a ilúzií.

3.3.pi

Piatkové ráno, a nakoniec celý deň budú prostredníctvom Luny harmonicky ovplyvňovať Neptún, Slnko a azda aj Pluto.

4.3.so

Pripravované stretnutie Venuše a Marsa sa odkladá na jeseň. Dnes predpoludním sa bohyňa lásky na svojej ceste zodiakom zastavuje a začne sa pohybovať spätne.

Na oblohe planéta Venuša zaujme každého ako jasný svetelný objekt nad juhozápadným obzorom, ba dokonca niektorí skúsení pozorovatelia ju dokážu ako svietiaci bod pozorovať počas celého dňa (samozrejme, ak nie je zamračené). V predošlých dňoch zdanlivá jasnosť planéty dosiahla maxima. Jej svit je taký intenzívny, že je po Slnku a Mesiaci tretím žiariacim objektom, ktorý na tmavých miestach vie spôsobiť tieň (samozrejme okrem bolidov – najjasnejších meteorov, ktoré môžu byť jasnejšie ako Mesiac v splne. Lenže sú len javom veľmi krátkodobým).

Päť minút po jedenástej nájdeme Lunu v komunikačných Blížencoch, aby nám umožnila užiť si kvalít energie vzduchu.

Po Slnku sa na Neptúna napojí aj Merkúr a pomáha nám preložiť neznáme signály kolektívneho nevedomia do zrozumiteľnej reči. Myšlienky sa obohacujú citom a schopnosťou vytušiť trendy vývoja situácie.

5.3.ne

Kvadratúra prvej lunárnej štvrti, k nej sa postupne pripoja aj napäťovo pôsobiaci Neptún a Merkúr. vnesie do nedele nepríjemné nálady, ktoré sa bude snažiť predpoludním zmierniť Venuša.

Vo večerných hodinách sa spresňuje trigón Marsa so Saturnom. Bojovník sa postupne oslobodzuje spod vplyvu nevyspytateľného Urána a odchádza z dlhodobej napäťovej planetárnej konštelácie predošlých týždňov. Saturn mu pomáha správne skoncentrovať sily a doviesť každé začaté dielo do zdarného konca. Na telesnej úrovni poskytuje spomínaný trigón dvojaké pôsobenie. Na jednej strane pomáha do sexuálnych aktivít vniesť neúnavnosť, ale keď treba, nebráni askéze.

Aj na mundánnej úrovni podporujú upokojovanie bojového naladenia znepriatelených strán.

6.3.po

Luna si pár hodín predtým, než šesť minút pred druhou poobede vkročí do domovského Raka, dovolí podpichovať oboch aktérov včera spomínaného trigónu, Saturna a Marsa, či majú dosť výdrže pri plnení vytýčených úloh. No, uvidíme. Lebo sústredenie na prácu na začiatku nového pracovného týždňa budeme potrebovať ako soľ.

Odporúčaná literatúra s horoskopmi

EZOpress BIOpototraviny RAJ EZOfest - Deň zdravia Ing. Karel Spilko - Prebuď sa zo snov fyzickej reality Proroctvá palmových listov Terapia tmou Terapia tmou

Časopis pro kvalitní život