Horoskopy - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Horoskopy

Pripravuje astrólog Mgr. Miroslav Kostelnik - spolupracovník Regeneračného centra EZOfit. V prípade záujmu sa môžete objednať na osobné konzultácie..

Pozrite si akým smerom sa v živote uberať, aby ste zmiernili tie negatívne predispozície, ktoré určuje znamenie v ktorom ste sa narodili a vyhli sa tak zdravotným rizikám:

SLNEČNÉ ZNAMENIA - HOROSKOPY ZDRAVIA

Numerologický a astrologický rozbor
- Povahy žien podľa dňa v dátume narodenia
Stránka s významom mien, orgánovými hodinami, lunárnym kalendárom, čínskym horoskopom, ...

Prípravky spomínané v horoskopoch nájdete TU

DENNÉ HOROSKOPY PRE VŠETKÝCH:

Zdroj obrázku: Danilo Rizzuti / FreeDigitalPhotos.net

20.5.po

Pokiaľ nás na poludnie prepadajú pocity neurčitosti, potreby unikať pred vonkajším svetom, nemali by sme sa nimi nechať viesť ku konzumácii alkoholu či iných látok, ktoré tento pocit stupňujú. Neptún s nami hrá nepoctivú hru, ktorej sa stane víťazom, ak neprijmeme isté hranice, chrániace nás pred jeho mámením.

Večerné pocity radosti, optimizmu, spoliehania sa na tento svet a ľudí v ňom sa podriaďujú sile Jupitera. Len by sme si mali uvedomiť, že nadmerné labužníctvo môže narušiť hodiny, ktoré by sme mali naplniť obrodzujúcim spánkom. Alebo ich ochránime pár kvapkami Regalenu.

21.5.ut

Ochrana kultúrneho dedičstva je súčasťou dnešného svetového dňa kultúrnej rozmanitosti a myslím si, že zo všetkých aspektov tohto sviatku je to jeho najdôležitejšia súčasť. Lebo s kultúrami a „kultúrami“ sveta sa oboznamujeme denne v médiách, len nášho dedičstva je tam, aspoň podľa mňa, ešte furt pomerne málo. Ale zlepšuje sa to, lebo národné povedomie tam, kde má hlbšie korene, vzrastá možno aj ako odpor voči  nadmernému tlaku komerčnej cudzoty. Tak, kde ho niet, nemá sa na čom budovať a v takto vyprázdnenom priestore bujnie multikulturalizmus.

Dnes oslavujeme aj mlieko. Ako potravina má svoje zastúpenie v našej strave, v podobe bežne predávaných náhrad má jeho konzumácia rovnaké následky ako všetky nepotrebné „protézy“.

Pár minút pred desiatou prechádza Luna hranicou Kozorožca a po sobotňajšom nočnom splne sa Slnko premiestňuje do vzdušných Blížencov. „Traja zamrznutí“ sú už za nami a, dúfajme, že nadmerný chlad už nebude ohrozovať úrodu. Blíženci sú najpohyblivejším znamením vzduchu. Príroda by sa najradšej tešila z hmýrenia hmyzu, čo bolo pre toto obdobie roku najtypickejšie, keby sme sa my, ľudia, v honbe za majetkom a jeho hromadením neboli postarali o jeho úbytok. Štruktúra opeľovačov, takých potrebných pre rozmnoženie úrody, sa nielen radikálne zmenila, ale aj zmenšila. Vyhubili ich chemikálie, ktoré kvôli pestovaniu ekonomicky výhodných porastov otravujú počas roka naše polia. A nielen opeľovače, z nich predovšetkým včely, trpia nenažranosťou peňaženiek tých, ktorým nezáleží na hlade miliárd ľudí. Chorie celá príroda, ekosystém. A mladí „hlupáčikovia“ prostredníctvom naivných hovorcov vstupujú do ulíc a na verejné fóra, nechápuc, že ak chcú dosiahnuť aspoň čiastočné klimatické zmeny, museli by odstrániť súčasný okrádačský ekonomicko-spoločenský systém. Ale tak ďaleko už ich „ekologická myseľ“, žiaľ, nesiaha; na pochopenie hlbších súvislostí odohrávajúceho sa zla ešte nedorástli.

V tesnom závere za Slnkom vstupuje do domovského znamenia aj Merkúr. Hovorca a posol bohov. Po párdňovom úzkom spojení so Slnkom sa oslobodí spod jeho egoistickej ohnivej nadvlády a bude chcieť svoje intelektuálne schopnosti rozvinúť naplno. Či to však dokáže, niet veľa istoty, nakoľko ho bude v nasledujúcich dňoch prenasledovať moc Neptúna. Veď uvidíme!

Viacero dobrých nápadov ako stráviť utorkový podvečer a večer poskytne harmonické spojenie Luny s Uránom. Zároveň Chirón dvíha upozorňujúci prst a pripomína, že by sme nemali zabudnúť doplniť domácu lekárničku chýbajúcimi prípravkami Energy. Lebo po alergiách na repku nastupujú ďalšie, aby sme tak nemuseli „na vrabce vyťahovať kanóny“! Stačí si posilniť imunitu Drags Imunom, využiť silu Peralginu a ďalších doplnkov výživy, pričom by tí, čo sa ich to týka, nemali zabudnúť ani na dobitie „akumulátora“ Renolom.

22.5.st

Už včera sme spomínali neblahý vplyv chamtivosti niektorých mocichtivých indivíduí na poškodený ekosystém. Dnes si to pripomíname v súvislosti s Medzinárodným dňom biologickej rozmanitosti. Múdry hospodár si odnepamäti uvedomoval potrebu udržať prírodu svojeti, ktorú dostal na zodpovednosť, v harmonickom stave. Hlúpy farmár v spolupráci s rovnako „uvedomelou“ vládnou štruktúrou myslí na chvíľkové zisky. Vidina zbohatnutia im zastrela zrak, sú slepí voči súvislostiam prežitia. Ich vízie sú spojené s neprezieravou filozofiou súčasnosti - „tu a teraz!“  A tak sa denne strácajú, hynú, miznú z povrchu Zeme stovky, ak nie tisícky biologických druhov, takých potrebných v pyramíde udržateľného a múdro sa rozvíjajúceho života.

Dokáže Mars v znamení vztiahnutom k rodine spolu s Uránom v ekonomickom Býkovi zabojovať za novátorské aktivity v oblasti ochrany hospodárskej samostatnosti? Dokážu spolu dosiahnuť výsledky, ktoré sa dotýkajú témy medzinárodného dňa? Lebo ide aj o hodnoty, aj o rodinu, rod, vlasť vo všetkých pozitívnych súvislostiach. Mars sa nebojí a Urán ponúka revolučné impulzy k vzrušujúcim výsledkom inovačných snáh. Vplyv aspektu pretrvá do prvých júnových dní.

Večerný Neptún ponúka zvýšenie vnímavosti voči umeniu i duchovným témam. Dobré výsledky sa dajú dosiahnuť pri energetických dobíjajúcich terapiách, aj keď neskorá časť dňa nie je na ne priamo určená.

23.5.št

Ráno sa spája lunárna sila s regeneračnou energiou Pluta, čo je dobré pre rozbeh pracovného procesu.

Štyri minúty po trištvrte na osem večer vstupuje Luna do vzdušného znamenia Vodnár.

Večer sa spája Merkúr s Chirónom. Možno by sme sa mali s blízkymi porozprávať o témach múdrosti tela, ktoré jasne napovedá, akej oblasti zdravia by sme sa mali v súčasnosti viac venovať. I čítanie kníh o zdraví bude prospešné, len treba dať pozor, kto je autorom, či nie je len posluhovačom komerčnej chemickej produkcie farmácie. Lebo z takých zdrojov „nedujú nové vetry“.

24.5.pi

Ktorý z našich národných parkov je najväčší, najstarší, naj...? To sa isto dozvieme dnes z rôznych zdrojov, nakoľko majú národné parky svoj európsky deň.

K Merkúrovi s Chirónom sa pridáva aj Luna, v harmonickom aspekte s „liečiteľom“ pozýva nadšencov pre nekonvenčný pohľad na zdravie do klubov a centier Energy, kde si majú možnosť naisto vybrať ten pre seba najideálnejší prípravok.

Venuša je síce v Býkovi doma, ale dnes večer sa jej asi nebude chcieť venovať bežnému partnerskému životu, je ovplyvnená disharmonickým aspektom od Luny z Vodnára.

25.5.so

Dnes oslavujú vinohradníci. Predošlé dni im síce nevyšli až tak veľmi v ústrety, extrémne premenlivá teplota mnohým rozkolísala adrenalín. No ak sa vydarí leto a jeseň, azda sa budeme môcť do vôle napiť Dionýzovho - Bakchovho daru.  V našom súčasnom kultúrnom povedomí nahradil antických bohov vína svätý Urban. Tak na zdravie!

Luna spolu s Jupiterom podporia radostné prežitie prvého dňa víkendu, milovníci dobrého opojného moku si môžu urobiť radosť.

26.5.ne

Lunu nájdeme sedem minút po ôsmej ráno na začiatku Rýb. Počas dňa sa stretne v napäťovej kvadratúre tretej štvrti so Slnkom, ale bude to jediný výraznejšie pôsobiaci dynamický aspekt nedele. Výzvy kvadratúry k pôstu vyslyší asi len neveľké percento tých, ktorý berú nápovedy Vesmíru vážne.

Aj Slnko sa pripája k chirónskym pozvaniam do sveta zdravia, no keďže je nedeľa, kluby Energy sa otvárajú až zajtra, máme dosť času popremýšľať, ktoré prípravky si do programu zdravia najbližších dní vyberieme.

27.5.po

Výzvy dnešného Medzinárodného športového dňa nie sú až tak náročné, aby sme sa aktívnemu pohybu nemohli povenovať. Hlavne ak sa od nás nežiada viac ako 15 minút, no a v tomto algoritme vydržať i naďalej.

Predpoludním by sme sa nemali nechať obalamutiť Merkúrom, ktorý by v aspekte s Lunou chcel vniesť do sveta myšlienok zmätok. Možno by aj učitelia mali na túto eventualitu myslieť a byť voči kvalite odpovedí žiakov o čosi benevolentnejší.

Už od obedňajších hodín pocítime harmonizujúce účinky venušanského pôsobenia. Večer sa k bohyni lásky pripojí aj predstaviteľ jej vyššej oktávy, Neptún, ktorý láske a vzťahom pridá vnímavý duchovný rozmer.

Odporúčaná literatúra s horoskopmi

Prihlásenie k odberu noviniek EZOpress BIOpototraviny RAJ HOROSKOPY & lifestile Časopis pro kvalitní život