Horoskopy - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Horoskopy

Pripravuje astrólog Mgr. Miroslav Kostelnik - spolupracovník Regeneračného centra EZOfit. V prípade záujmu sa môžete objednať na osobné konzultácie..

Pozrite si akým smerom sa v živote uberať, aby ste zmiernili tie negatívne predispozície, ktoré určuje znamenie v ktorom ste sa narodili a vyhli sa tak zdravotným rizikám:

SLNEČNÉ ZNAMENIA - HOROSKOPY ZDRAVIA

Numerologický a astrologický rozbor
- Povahy žien podľa dňa v dátume narodenia
Stránka s významom mien, orgánovými hodinami, lunárnym kalendárom, čínskym horoskopom, ...

 

DENNÉ HOROSKOPY PRE VŠETKÝCH:

Zdroj obrázku: Danilo Rizzuti / FreeDigitalPhotos.net

19.9.ut

Luna a Slnko nám dnes ráno rozptyľujú nielen pozornosť, ale v opozícii s Neptúnom a Chirónom aj energetické pole. Slnko prostredníctvom Chiróna, Luna vďaka rozptylovým silám Neptúna. Možné pocity zdravotnej nepohody by nás mohli doviesť aj do klubov Energy, kde sa dozvieme, čo s tým, aké prípravky by sme mohli aktívne užívať. Ich účinky budú potom zosilňované regeneračnými silami Pluta. Na večerných smútkoch sa bude podieľať Saturn, no do ranného vstávania pominú.

 

20.9.st

O štvrť na štyri nadránom sa k pätici planét v Panne pripája Venuša. Ako sme spomínali, energia Panny sa viaže na systematizáciu a robenie poriadkov, takže pokiaľ by z opozitných Rýb nepôsobil Neptún, ale aj Chirón, bolo by to veľmi vhodné pre začiatok školského roka, a užívali by si žiaci i učitelia.

Dekoncentrujúca moc Neptúna však vstupuje i do oblasti zdravia, oberajúc nás o sústredenú energiu, ochraňujúcu organizmus. Takže by som sa nečudoval ani zvýšenej chorobnosti oboch skupín účastníkov vyučovacieho procesu. Kedysi som bol spomenul, že najlepšou možnosťou, ako budovať ratolestiam imunitu dostatočne zavčasu, je nasadenie Vironalu jeden dva týždne pred začiatkom školskej dochádzky. Organizmus sa nastaví na zvýšenú záťaž, a keď rodič nastaví ďalšiu dávku pred Vianocami, postará sa aj o zdravé prežitie nastupujúcich epidemických viróz. Takže, ak nechcete provokovať, skúste uvedený „recept“.

Merkúr v opozícii s Neptúnom bude dostatočným avízom, prečo zájsť do najbližšieho centra Energy. Boh komunikácie sa stará predovšetkým o nervový a dýchací systém a neptunická dezintegrácia zapôsobí na oboch úrovniach. Dôsledkom sú zlé dýchanie a narušené informačné toky, a v náväznosti na to narušené myslenie s neschopnosťou dobrého zapamätávania. Okrem Vironalu by sa tak hodili aj ďalšie doplnky, ako sú Drags Imun, Fytominerál, Flavocel, Grepofit, prípadne vhodne vybrané zelené potraviny, na sústredenie Spiron a Stimaral, pre študentov Revitae.

Konjunkcia novu nás vyzýva k diétnym opatreniam, alebo tiež k pôstu, ktorým oslávime začiatok ďalšieho solilunárneho cyklu.

Päť minút po dvanástej nachádzame Lunu pri vstupe do Váh. S venušansky nastavenou energiou znamenia budeme od poobedia pracovať v nasledujúcich dňoch. Luna predpripravuje cestu Slnku, blížiacemu nás na čas rovnodennosti.

 

21.9.št

Medzinárodný deň mieru ustanovila na dnešok OSN. Ak by bol tento deň chvíľou zastavenia všetkých bojov a ich nepokračovania, mal by skutočne podstatný význam. Ak má byť iba akousi „vynútenou“ prestávkou, prípadne časom pre zber ranených, jeho ozajstná podstata sa vytráca.

Ďalšou pripomienku je i deň Alzeimera. Svojho času mi napadla kacírska myšlienka – nebude čoraz častejší výskyt tejto pliagy na svete spôsobený cielenou nadmierou ponúkaných informácií, ktoré ľudský mozog aj tak nedokáže spracovať?

Manipulatívnym účinkom večernej kvadratúry Luny s Plutom sa vyhneme, ak nebudeme podnecovať tento „úchylný“ spôsob udržiavania kontaktov svojím správaním, vstupovaním do situácií, o ktorých už dopredu vieme, že budú mať takýto charakter.

 

22.9.pi

Dnes jednu minútu po desiatej večer nastáva jesenná rovnodennosť, a od tejto chvíle sa bude skracovanie dňa pomaly zastavovať, aby v čase vianočných sviatkov kulminovalo. Stred slnečného kotúča prekročí nebeský rovník a pomaly sa podeň ponorí, Slnko vstupuje do znamenia Váh. Harmonizujúci charakter znamenia sa prejavuje nielen rovnakou dĺžkou denného svitu a nočnej temnoty, ale i pomerne vyrovnaným počasím a vetrami, ktoré pozývajú na farebnú šou na jesennej oblohe, púšťanie šarkanov. Len by si oteckovia mohli uvedomiť, že taký doma vyrobený a vymaľovaný ich ratolesťou bude tešiť omnoho viac, než pestrofarebné „obludy“ z hračkárstiev.

Deň bez áut bude opäť vynikajúcim marketingovým podujatím pre ďalšiu šou, tentoraz politickú. Čelní predstavitelia budú chcieť ukázať svoj záujem o environment a pár ulíc pred úradom zasadnú na bezmotorový vehikel, ktorý ich pod priamym dozorom mediálnych organizátorov akcie dovezie pred brány zamestnania. To bude zase televíznej parády!

Predpoludňajšie stretnutie Luny s Jupiterom bude pritom vytvárať žoviálnu atmosféru, opozitný Urán sa do toho už od neskorého poludnia zapojí provokatívnym tónom. Pod ich vplyvom sa vystavujeme riziku, že sa budeme správať až priveľmi voľnomyšlienkársky, tak by sme si mali dať pozor, v akej spoločnosti sa pritom budeme nachádzať. Rovnocenná partia kamarátov bude vedieť oceniť našu vtipnosť, pred šéfom však môžeme vyzerať ako arogantní suverénni grobiani, asi by nemusel doceniť našu neviazanosť. Najmä ak vtipu pridáme ako „nadhodnotu“ nekompromisné myšlienky. Pohrávať sa s nami totiž bude aj Merkúr v harmonickom spojení s Plutom. Nekontrolovaná kritickosť a prenikavý rozum môže byť tŕňom v oku, ktorý ráňa samoľúbosť. Takže ani doma by sme podpichovaním nemali začať kaziť nastupujúce víkendové chvíle.

Deväť minút po pol ôsmej vstupuje Luna na pár dní do Škorpióna.

 

23.9.so

Sú na svete krajiny, kde tamojšia ideológia považuje odnepamäti ženu a dieťa za rovnocenné bytosti s mužmi, a samozrejmou úlohou mužov ako mocnejšej časti spoločnosti, je ochraňovať ich. V týchto zemiach niečo ako zneužívanie žien a detí nielenže neexistuje, ale sa považuje za prejav zvrhlej nenormálnosti, a teda nemorálnosti. Žiaľ, vo väčšine krajín sveta to neplatí. Naši dávni slovanskí predkovia, ako to hovoria kroniky, túto rovnoprávnosť poznali ako normu. Až neskoršie ideologické a náboženské zmeny doviedli stav spoločnosti do dnešnej podoby.

Luna sa dnes spája s Venušou, Marsom a Neptúnom len v harmonických aspektoch, takže sobota by mala prebehnúť bez výraznejších rozporov a konfliktov. Teda okrem tých, ktoré sú späté s dlhodobými kozmickými disharmóniami.

 

24.9.ne

Ak som včera spomínal dlhodobé energetické napätia, narúšajúce harmóniu, myslel som niekoľko tých, ktoré nadväzujú na predošlé krátkodobejšie, dvojtýždňové planetárne účinkovania planét a vstúpia do nášho života v tomto období.

Luna sa dnes, podobne ako včera, spája s Plutom, Merkúrom a Chirónom v samých komfortne účinkujúcich kontextoch. Oveľa nepríjemnejšia je opozícia Marsa v Panne s retrográdnym Neptúnom v Rybách. Počas jej pôsobenia sa k Marsovi pridá aj Venuša, takže napätie opozície sa zväčší. Pred pár dňami nás na nepríjemnosti predpripravil Merkúr, prinášajúci neúplné alebo aj nepravdivé informácie a rozlaďujúci nielen naše vnímanie, ale aj celé bioenergetické pole.

Mars, archetyp bojovej energie sa z racionálneho zemského znamenia díva zoči-voči iracionálnemu archetypu Neptúna v senzitívnom vodnom energetickom poli. Konfrontačná línia môže spôsobiť niekoľko rôznorodých situácií. Môže sa stať, že zbaví Marsa jeho ohnivého náboja a bojovník podľahne ideám „bezbrehej lásky“, neschopnosti ubrániť svoj vydobytý post. Inou alternatívou je nekontrolovateľná konfrontácia medzi snom a reálnym činom, ktorá môže vyústiť do kolísania od bezbrehej agresivity k absolútnemu nenásiliu, kedy sa z páchateľa stáva obeť a z obete vykonávateľ činu. U jedincov, ktorí majú dôležité prvky osobného horoskopu na inkriminovaných miestach opozície, môže dôjsť k rozkolísaniu telesného i duševného zdravia. V spojení silnejší Neptún oberá Marsa o jeho silu a podieľa sa na oslabení jemnohmotného ochranného poľa organizmu s rizikom poškodenia imunitného systému. Neschopnosťou odlíšiť realitu od ilúzie sa stávame obeťami klamstiev (Neptún má na starosti aj médiá), prebúdzajú sa bezbrehé fantázie v oblasti sexuality, ale i problém so sexuálnym sebazaradením, omamné látky oberajú o schopnosť udržať na uzde nielen libido, ale i „zvieratko s vycerenými zubami“ v nás. Dôsledkom spomínaných efektov môžu byť rôzne alergické prejavy, svalová ochabnutosť, anémia z nedostatku železa, chrípkové ochorenia. Na pultoch klubov Energy nájdeme celé programy, nastavujúce organizmus do normálu, spomeniem teda námatkovo len niektoré prípravky: Korolen, Drags Imun, Cistus, Fytominerál, zelené potraviny, Organic Beta powder, ...

Veľmi nepríjemne sa prejavuje tento skoro mesiac trvajúci aspekt na mundánnej úrovni. Zhoršuje zahraničné vzťahy, spôsobuje tendencie k militarizácii, ale týka sa aj vnútorných politických treníc, krivoprísažných procesov. Zvyšuje riziká poveternostných porúch, stupňuje nebezpečenstvo dopravných kolízií až katastrofického charakteru. Dochádza k zločinom spôsobeným omamnými látkami, ale i dôsledkom politického či náboženského fanatizmu. Oslabenie energetického poľa zvykne vyústiť aj do epidémií, rastu chorobnosti.

 

25.9.po

Presne o šiestej ráno nachádzame Lunu na vstupe do ohnivého Strelca. Počas predpoludnia sa spolu so Slnkom postarajú o pozdvihnutie nálady, Večer s Venušou nás však o radostný zápal oberú.

Oveľa nepríjemnejším, než pár hodín trvajúce zosmutnenie, je poškodenie komunikatívnych a poznávacích funkcií Merkúra, ktorý sa spája kvadratúrou so Saturnom. Keď sme pred pár dňami spomínali možné výhody naplnenia Panny množstvom planét, nezabudli sme pripomenúť zároveň negatíva, ktoré ich tranzit prinesie práve kvôli disharmonickým prepojeniam. Merkúr je v Panne domicilný, no predchádzajúca opozícia s Neptúnom, súčasná kvadratúra so Saturnom a nastupujúca opozícia voči Chirónovi ho oberá o typickú schopnosť ukladať a škatuľkovať získané poznatky, robiť ich dokonalú systematizáciu. Spomenuté aspekty ho nútia k zvýšenému úsiliu a prijatiu väčšej zodpovednosti, než je to preňho bežné. U jedincov, u ktorých prebiehajú procesy učenia menej spontánne, sa môžu prejaviť dokonca pochybnosti o intelektuálnych schopnostiach. Negatívne predstavy ich dovádzajú do depresívnych až sebadeštrukčných myšlienok, neschopnosť vyjadrovania a výpadky v myslení môžu priviesť do trudnomyseľnosti. Aj na takéto stavy však má Energy dostatok prostriedkov – Stimaral, Relaxin, Korolen, Revitae, zelené potraviny, Spiron. A to je len malá časť z možnosti, ktoré ponúkame. Skúsení poradcovia sú naporúdzi, len stačí prísť do klubov, centier Energy a obrátiť sa na nich o radu.

Odporúčaná literatúra s horoskopmi

EZOpress BIOpototraviny RAJ Zdravé Vianočné trhy Terapia tmou Terapia tmou

Časopis pro kvalitní život