Finclub - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

FINCLUB

Vo Finclube považujeme za najdôležitejšie serióznosť a prvotriednu kvalitu našich produktov, ale aj servis a služby. Podnikáme spôsobom sieťového marketingu a chceme byť v tomto odbore najvyhľadávanejšou firmou v strednej Európe. Prináša me Vám jedinečné prírodné potravinové doplnky, aby sme preventívne zabránili negatívnym vplyvom civilizačných chorôb a pomohli Vám byť čo najdlhšie zdraví. Ponúkame Vám tiež možnosť sebarealizácie v podnikaní a tým aj uspokojenie Vašich finančných či záujmových potrieb (v tomto smere Vám pomáha aj cielene vytvorený vzdelávací program Finclubu). Finclub dnes nájdete v Českej i Slovenskej republike, v Poľsku i Maďarsku a v najbližších dvoch rokoch aj v Rakúsku, Nemecku či Rumunsku. Pri vývoji nových produktov hodláme byť aj naďalej o krok pred konkurenciou s cieľom pozitívne prekvapovať a maximálne uspokojovať priania našich klientov.

Budeme vytvárať také zisky, ktoré sú potrebné pre ďalší rozvoj firmy a pre spravodlivé ohodnotenie zamestnancov i všetkých spolupracovníkov. Neustálymi inováciami budeme lídrami v našom odbore a vybudujeme silný vzťah k značke FINCLUB.

Teším sa na to, že počas uskutočňovania tejto vízie udržíme priateľskú klímu a optimistickú náladu v radoch našich spolupracovníkov.

// a nieco Prihlásenie k odberu noviniek Zdravé vianočné trhy BIOpototraviny RAJ EZOpress HOROSKOPY & lifestile Časopis pro kvalitní život