Spolupráca - VO - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Spolupráca

Ponúkame spoluprácu v oblasti distribúcie a možnosť nakupovať tovar za veľkoobchodné ceny pre lekárov, terapeutov, výživových poradcov, liečiteľov, majiteľov centier zdravia, obchodov so zdravou výživou, či zelených lekární, fitnescentier, ale aj pre ľudí propagujúcich zdravý životný štýl z nasledovných kategórii:

PROGRAMOVANÁ VODA S GENETICKÝM KÓDOM MLADÝCH, ZDRAVÝCH BUNIEK - prevratný objav v medicíne
Ruskí vedci našli spôsob, ako preniesť do očistenej vody pamäť mladých, zdravých buniek ľudského tkaniva. Táto voda na princípe kvantovej fyziky v kontakte s ľudským tkanivom šíriaca sa rýchlosťou 300 km za sekundu, donúti živé bunky správať sa ako bunky zdravého tkaniva, čím sa zvyšuje bunková imunita a regeneračné schopnosti tkanív.

Informácia daná do vody je stálá - nemenná a nikto ju nemôže zmeniť !
•    Energoinformačná voda nájde oslabenú, chorú, deformovanú bunku a opraví ju - obnoví - navráti do pôvodneho stavu.
•    Preparáty sú biofyzicky aktívne a rýchlo účinné.
•    Pôsobia nielen na patologické zmeny, ale aj na organizmus ako taký. Preto sú vhodné aj pre zdravých ako prevencia - SYSTÉM ZACHOVANIA MLADOSTI, DLHOVEKOSTI A ZDRAVIA.
Viac info TU

Bonus 3000€Hľadáme obchodných partnerov na založenie klubov zdravia na predaj doplnkov výživy v Poľsku.
Za sprostredkovanie kontaktu ponúkame za každé rozbehnuté obchodné miesto odmenu 3.000,- € a % z obratu. Spolupráca možná aj na Slovensku.
Bližšie informácie na: regeneracnecentrum@gmail.com
Energy Group,a.s. - výrobca a distributér prírodných produktov zaraďujúcich sa do kategórie potravinových doplnkov a kozmetiky. Všetky prípravky sú vyvinuté podľa princípov starej čínskej medicíny, s využitím najnovších technológií bioinformačnej medicíny a poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie, biorezonancie a psychotroniky. Viac info

www.vitajod.sk a Fortuna vita
Prípravky riešia problémy so štítnou žľazou, osteoporózou, napomáhajú pri cystách a iných  ženských, onkologických a kardiovaskulárnych ochoreniach. Jeden z najväčších svetových  objavov v biochémii prof.Ing.Ivana Turianicu DrSc - 2 x ocenený a uznaný špičkovými odborníkmi z Cambridgeskej univerzity.

Ponúkame Vám možnosť nakupovať, distribuovať, alebo predávať koncentrované ekologické čistiace a pracie prostriedky, kozmetiku pre bábätká ženy aj mužov, prostriedky pre dezinfekciu vody, autokozmetiku, hnojivá, čaje, ... s 20 - 50%-nou zľavou.  
Výrobky sú bez obsahu fosfátov, formaldehydu, chlóru, perborátu sodného, netestované na zvieratách. 
Firma je najrýchlejší inovátor na európskom trhu.
Viac ako 300 českých výrobkov v stálej ponuke katalógu.
Od roku 2003 nemenné ceny výrobkov.
finclub internationalVo Finclube považujeme za najdôležitejšie serióznosť a prvotriednu kvalitu našich produktov, ale aj servis a služby. Podnikáme spôsobom sieťového marketingu a chceme byť v tomto odbore najvyhľadávanejšou firmou v strednej Európe. Prinášame Vám jedinečné prírodné potravinové doplnky, aby sme preventívne zabránili negatívnym vplyvom civilizačných chorôb a pomohli Vám byť čo najdlhšie zdraví. Ponúkame Vám tiež možnosť sebarealizácie v podnikaní a tým aj uspokojenie Vašich finančných či záujmových potrieb (v tomto smere Vám pomáha aj cielene vytvorený vzdelávací program Finclubu). Finclub dnes nájdete v Českej i Slovenskej republike, v Poľsku i Maďarsku a v najbližších dvoch rokoch aj v Rakúsku, Nemecku či Rumunsku. Pri vývoji nových produktov hodláme byť aj naďalej o krok pred konkurenciou s cieľom pozitívne prekvapovať a maximálne uspokojovať priania našich klientov. 

Budeme vytvárať také zisky, ktoré sú potrebné pre ďalší rozvoj firmy a pre spravodlivé ohodnotenie zamestnancov i všetkých spolupracovníkov. Neustálymi inováciami budeme lídrami v našom odbore a vybudujeme silný vzťah k značke FINCLUB. 

Teším sa na to, že počas uskutočňovania tejto vízie udržíme priateľskú klímu a optimistickú náladu v radoch našich spolupracovníkov.

Okrem veľkoobchodných cien poskytujeme aj množstevné rabaty

V prípade záujmu nás kontaktujte na adrese

Prihlásenie k odberu noviniek EZOpress BIOpototraviny RAJ Zdravé vianočné trhy Petícia za záchranu prírodnej lokality Stožky (kóta zulu 664) v k.ú. Markušovce Časopis pro kvalitní život