Spolupráca - VO - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Spolupráca

Ponúkame spoluprácu v oblasti distribúcie a možnosť nakupovať tovar za veľkoobchodné ceny pre e-shopy, lekárov, terapeutov, výživových poradcov, liečiteľov, majiteľov centier zdravia, obchodov so zdravou výživou, či zelených lekární, fitnescentier, ale aj pre ľudí propagujúcich zdravý životný štýl z nasledovných kategórii:

Vyrobíme Vám doplnok výživy za dobré ceny, podľa Vašich požiadaviek.
Kontakt: regeneracnecentrum@gmail.com
Tel: 0905 564 392
Sme dovozcom produktu Herbafulvo essencia 
Kontakt: regeneracnecentrum@gmail.com
Tel: 0905 564 392

Doplnky výživy (tabletky, tobolky, kapsule, prášky, ...) a bio produkty. Kompletný sortiment firmy Green Medical za veľkoobchodné ceny.
Kontakt: regeneracnecentrum@gmail.com
Tel: 0905 564 392

Kompletný sortiment firmy Nutraceutica za veľkoobchodné ceny.
Kontakt: regeneracnecentrum@gmail.com
Tel: 0905 564 392

Energy Group,a.s. - výrobca a distributér prírodných produktov zaraďujúcich sa do kategórie potravinových doplnkov a kozmetiky. Všetky prípravky sú vyvinuté podľa princípov starej čínskej medicíny, s využitím najnovších technológií bioinformačnej medicíny a poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie, biorezonancie a psychotroniky. Viac info

www.vitajod.sk a Fortuna vitae
Prípravky riešia problémy so štítnou žľazou, osteoporózou, napomáhajú pri cystách a iných  ženských, onkologických a kardiovaskulárnych ochoreniach. Jeden z najväčších svetových  objavov v biochémii prof.Ing.Ivana Turianicu DrSc - 2 x ocenený a uznaný špičkovými odborníkmi z Cambridgeskej univerzity.

Ponúkame Vám možnosť nakupovať, distribuovať, alebo predávať koncentrované ekologické čistiace a pracie prostriedky, kozmetiku pre bábätká ženy aj mužov, prostriedky pre dezinfekciu vody, autokozmetiku, hnojivá, čaje, ... s 20 - 50%-nou zľavou.  
Výrobky sú bez obsahu fosfátov, formaldehydu, chlóru, perborátu sodného, netestované na zvieratách. 
Firma je najrýchlejší inovátor na európskom trhu.
Viac ako 300 českých výrobkov v stálej ponuke katalógu.
Od roku 2003 nemenné ceny výrobkov.
 

Okrem veľkoobchodných cien poskytujeme aj množstevné rabaty

V prípade záujmu nás kontaktujte na adrese

// a nieco Prihlásenie k odberu noviniek Zdravé vianočné trhy BIOpototraviny RAJ EZOpress HOROSKOPY & lifestile Časopis pro kvalitní život