Články - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Kategórie článkov

Výživa

Niekedy sa nám zdá, že sme doslova zahltení informáciami o tom, čo jesť a čo nie, čo s čím kombinovať a prečo. Informácie bývajú dokonca protichodné. Komu a čomu veriť? Azda je dobré pozrieť sa na to, ako vyzerá autor odporúčaní, či sám je zdravý a vitálny a podľa toho sa zariadiť.

Duchovné príčiny chorôb

Ak človek žije podľa zákonov univerza, nemá prečo byť chorý, lebo choroba je len darom stvoriteľa, ktorým nám ukazuje kde robíme chybu. Choroba a zdravie patria k sebe ako nenávisť a láska. Je korekciou našej cesty, vyjadrením času, kedy sme nemilovali druhých alebo seba a zasievali bôľ. My sa práve snažíme naviesť ľudí k tomu, aby pochopili čo robia v živote zle a čo by mali zmeniť.

Brušné tance

Brušný tanec je jednou z najstarších tanečných foriem. Ženy ním vyjadrovali svoje city a spätosť s prírodou. Tancom sa uvoľnia bloky a napätia. Zlepší sa pohyblivosť kĺbov, posilní svalstvo chrbta, panvy, upravia sa menštruačné a klimakterické problémy. Brušný tanec nie je obmedzený vekom ani postavou. Žena sa naučí pracovať s prapôvodnou ženskou energiou, ktorá jej umožní objaviť svoju ženskosť, krásu a sebavedomie.

Nádory a rakovina

Onkologickí lekári svojich pacientov vábia na chemoterapiu presviedčaním, že tá má veľký úspech a že nádej na vyliečenie je vysoká. Veda však hovorí niečo úplne iné. Výsledky 14-ročného výskumu odhalili šokujúce závery, ktoré uvádzajú, že: “Celkový prínos liečebnej a adjuvantnej cytotoxickej chemoterapie na 5-ročnom prežití dospelých s rakovinou je 2,3% v Austrálii a 2,1% v USA."
Odporúčame preštudovať knihu: Rakovina - prečo stále umierame bez spoznania pravdy - odhaľuje dlhodobý medicínsky, politický a ekonomický škandál obklopujúci rakovinu, ale zároveň dáva návody na liečenie rakoviny doma od samotných špecialistov.

Nebezpečenstvá očkovania

Dať svoje dieťa zaočkovať je jednou z najhorších vecí, ktoré môžete svojmu dieťaťu urobiť. Ak v poslednej dobe na verejnosť prenikli nejaké informácie o možnej škodlivosti očkovania, vedzte, že ide o vrchol ľadovca a skutočnosť je omnoho hrozivejšia.

Sv. Hildegarda

Odporúčania a smerovania v Hildegardiných spisoch majú pomáhať ľuďom, aby viedli harmonický život pre ozdravenie duše, tela a zmyslov. Tým ostávajú prvky v rovnováhe a celkovo posudzovaný organizmus v blahu prosperuje. Prírodné kláštorné receptúry pojednávajú o rovnováhe štiav, ktoré sú ľudskému telu vlastné a môžu byť pod rôznymi vplyvmi narušené alebo obmedzené. Hildegardou odporúčané originálne receptúry na prípravu bylín môžu pri tom pomôcť aby sa pôvodná „vnútorná rovnováha“ znovu získala a posilnila.

Duchovno a modlitby

Bože, daj, nech s duševným pokojom privítam všetko, čo mi prinesie tento deň a nech sa naplno odovzdám do Tvojej vôle.Bože, v každej chvíli tohto dňa ma vo všetkom veď a upevňuj.Bože, odhaľ mi svoju vôľu - pre mňa i pre druhých.Nech počas dňa dostanem akékoľvek správy, daj, nech ich prijmem s pokojnou dušou a pevným presvedčením, že všetko je Tvoja svätá vôľa.

Orientálna medicína

Východná medicína si získava čoraz viac priaznivcov i na Slovensku. Je to predovšetkým indická, čínska i japonská naturálna medicína I keď ju mnohí lekári ešte zaznávajú, v niektorých štátoch východného bloku, napríklad v Maďarsku, sa dokonca vyučuje na vysokej škole. U nás ju praktizujú niektorí liečitelia.

Iné

Po páde komunistickej totality sa z Ruska do Európy vyrojili doslova húfy rôznych jasnovidcov, psychotronikov, parafenoménov, neurolingvistických manipulátorov, hypnotizérov, liečiteľov, odborníkov na čchi-kung a tibetskú medicínu. Kde sa vzali títo mágovia a najmä kde doposiaľ trčali?

Kryoterapia

Pôsobenie chladu na ľudský organizmus je známe už veľmi dávno. Avšak až v sedemdesiatych rokoch minulého storočia v Japonsku vedci začali skúmať, čo vlastne extrémne nízke teploty v organizme spôsobujú. Výsledky boli pozoruhodné a dali základ novej vede - kryoterapii. Pôsobením chladu, ktorý dosahuje extrémne nízke hodnoty – mínus 12O ° C až mínus 13O° C dochádza v ľudskom organizme k zmenám, ktoré pre bežného človeka, ale aj pre postihnutého ochorením pohybového aparátu ako napr. reuma, degeneratívne postihnutie kĺbov, artrózy a poúrazové poškodenia kĺbov, svalov a väzivového aparátu majú veľmi pozitívny efekt.
Prihlásenie k odberu noviniek EZOpress BIOpototraviny RAJ Petícia za záchranu prírodnej lokality Stožky (kóta zulu 664) v k.ú. Markušovce Časopis pro kvalitní život

Astrovíkend 2018