Horoskopy - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Horoskopy

Pripravuje astrológ Mgr. Miroslav Kostelnik - spolupracovník Regeneračného centra EZOfit. V prípade záujmu sa môžete objednať na osobné konzultácie..

Pozrite si akým smerom sa v živote uberať, aby ste zmiernili tie negatívne predispozície, ktoré určuje znamenie v ktorom ste sa narodili a vyhli sa tak zdravotným rizikám:

SLNEČNÉ ZNAMENIA - HOROSKOPY ZDRAVIA

Numerologický a astrologický rozbor
- Povahy žien podľa dňa v dátume narodenia
Stránka s významom mien, orgánovými hodinami, lunárnym kalendárom, čínskym horoskopom, ...

Prípravky spomínané v horoskopoch nájdete TU

DENNÉ HOROSKOPY PRE VŠETKÝCH:

Zdroj obrázku: Danilo Rizzuti / FreeDigitalPhotos.net

15.10.ut

Vidiek už dávno stratil svoj pôvodný charakter. Nasťahovalo sa doň mesto, dedinský kolorit sa uchováva len akosi skanzenovito. Svedčí o tom aj to, že sa počas Svetového dňa vidieckych žien u nás uskutočňuje súťaž “Vidiecka žena – líderka roka“. Ako málo skutočného „vidieka“ sa ozýva z tohto názvu! A to, že je cieľom súťaže ohodnotiť prácu vidieckych žien, ich rozhodujúcu úlohu a príspevok pri výrobe potravín zaváňa formalizmom najvyššieho druhu. Líderka vyrába potraviny – toto slovné spojenie mi až hrôzostrašne pripomína dávno prežitý formalizmus, v ktorom sa odzrkadľuje naša nesmierna nadradenosť nad prírodou – vyrába aj obilie, vyrába aj mäso, ovocie, zeleninu. Nuž nebyť tejto výrobkyne prírody, neviem, ako by sme si na tomto svete poradili! Mestské deti takto, priemyselne, technicky rozumejú tomu, čo ich rodičia kupujú v hypermarketoch. Sliepka sa nevyliahne z vajca, netreba ju kŕmiť, starať sa o ňu. Kuracie stehná i vajcia sa jednoducho vyrobia, takisto ako hamburgery, krkovička, kečup, slivkový lekvár, ... Ešte šťastie, že tu máme onú vidiecku ženu, producentku, výrobkyňu, líderku!

Ešte aj revolučné spojenie Luny s Uránom zdôrazňuje tento odľudštený charakter spomenutých súvislostí. Neláskou zaváňa takisto opozícia Luny s Venušou, len málokoho vyprovokuje k ľúbostným aktivitám.

Upokojujúci trigón Luny so Saturnom prichádza prineskoro, v noci, takže si jeho vplyv nestihneme ani povšimnúť. Azda len tak, že nám planéty poprajú dobrú noc.

16.10.st

Dnes budú svetový deň chrbtice zrejme pripomínať hlavne tí, ktorých táto dôležitá časť oporného systému najviac omína. Veľkú výhodu budú pociťovať predovšetkým rôznorodí lídri, behajúci po svete, parlamentoch a dôležitých vládnych úradoch – im chrbtová kosť nenarástla, alebo sa pod tlakom uplácania a nadbytku vytratila kamsi do nenávratna.

Prevažná sila dnešných aspektov spadá do noci, tak sa im niet prečo venovať. Trigón Luny s Plutom, ku ktorému sa schyľuje v predpoludňajších hodinách, pomáha regenerovať stred týždňa a tým, čo ho využijú, pomôže vhliadnuť pod pokrievku, do hrnca, v ktorom sa často varia „spoločenské pokrmy“ pre väčšinu z nás utajované.

17.10.št

Cieľom dňa boja proti chudobe je poukázať na zarážajúci fenomén, úzko súvisiaci s tým, že kým chudobná väčšina sveta nespravodlivo hladuje, úzka skupina obyvateľov Zeme je na jej úkor nespravodlivo ultrabohatá.

O pol piatej nadránom vstupuje Luna do Blížencov. Zo znamenia vytvorí spojenie s Chirónom, aby predebatovali otázky zdravia – treba ich pozorne počúvať! Večer na rozbehnuté debaty s radosťou nadviaže Merkúr.

Prihlásenie k odberu noviniek Zdravé vianočné trhy BIOpototraviny RAJ EZOpress HOROSKOPY & lifestile Časopis pro kvalitní život