Horoskopy - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Horoskopy

Pripravuje astrólog Mgr. Miroslav Kostelnik - spolupracovník Regeneračného centra EZOfit. V prípade záujmu sa môžete objednať na osobné konzultácie..

Pozrite si akým smerom sa v živote uberať, aby ste zmiernili tie negatívne predispozície, ktoré určuje znamenie v ktorom ste sa narodili a vyhli sa tak zdravotným rizikám:

SLNEČNÉ ZNAMENIA - HOROSKOPY ZDRAVIA

Numerologický a astrologický rozbor
- Povahy žien podľa dňa v dátume narodenia
Stránka s významom mien, orgánovými hodinami, lunárnym kalendárom, čínskym horoskopom, ...

Prípravky spomínané v horoskopoch nájdete TU

DENNÉ HOROSKOPY PRE VŠETKÝCH:

Zdroj obrázku: Danilo Rizzuti / FreeDigitalPhotos.net

17.2.ne

Nebyť niektorých disharmonických vplyvov by sa mohla nedeľa niesť v čistej radosti vrcholiaceho trojtýždňového spojenia Venuše s Neptúnom. Trigón planét nás vodí po romantických chodníčkoch sna o dokonalej láske, no Saturn, ku ktorému sa Venuša z hodiny na hodinu približuje, ukladá do mäkkej trávičky cestičiek kamene, prerýva ich výmoľmi, ktoré nás upozorňujú, že sa máme zodpovedne dívať pod nohy. Oddanosť a obetavosť sa tak spája s pocitmi zodpovednosti, duch lásky s myšlienkami potreby hmotného zabezpečenia zaľúbených.  Nadosobné neptunické skúsenosti lásky sú permanentne uzemňované imperatívnymi „musíš! nesmieš!“ reality. Nuž, ak sa nájdu zamilované páry, ktoré chcú byť za svoj vzťah zodpovedné aj v budúcnosti, majú príležitosť spojiť sa v trvalom zväzku. Ak však vzťah prežívajú len ako ružovkastý či dúhovo sfarbený opar, mali by sa čo najskôr vrátiť do reality, a nevnucovať okoliu tento svoj prelud ako vhodný sociálny úzus! Prípadne sa namiesto pokusov o spoločenské zmeny venovať umeniu, hudbe, tancu, kde sa ich „romaneskné“ videnie sveta bude azda môcť uplatniť plnohodnotne.

Urán naplní popoludnie nervóznym skratovým nepokojom, dáva najavo vodičom, že majú oči upierať na cestu a nie na displej svojho elektronického miláčika. Chirón mu múdro pritakáva.

Desať minút pred pol piatou poobede vstupuje Luna do ohnivého Leva, odkiaľ o čosi neskoršie aktualizuje disharmonickú kvadratúru s Marsom. Pod ich vplyvom vychádzajú do ulíc a do rizikových priestorov vstupujú kriminálne živly, takže ak nemáme chuť dostať sa s nimi do konfliktu, radšej pozamykajme dvere a i svojho vnútorného agresora kroťme niekde v kresle, nedívajúc sa do telky plnej agresívnych hlupákov a znepokojujúcich situácií.

18.2.po

Ráno nás prebudí Urán, prekypujúci množstvom nových myšlienok, nápadov, tvorivých návrhov, ktoré by sme vedeli aplikovať aj do svojej roboty. (Samozrejme, len ak nemáme nad sebou hlupáka, alebo sme sami sebe pánmi.)

Chirón, v ostatných ôsmich rokoch scitlivený energetickým pozadím Rýb, sa premiestňuje na svojej liečiteľskej púti zodiakom na ďalších deväť  rokov do bojovného Barana. Už nebude chcieť obetavo pomáhať prostredníctvom empatie, vciťovania sa do potrieb ľudí, spoločnosti. Svoje poznanie bude  ponúkať nekompromisne – Chceš? Pomôžem ti! Nechceš, nezavadzaj tým, čo o prírodnú liečbu a prirodzenú múdrosť majú záujem!

Venuša tvorí konjunkciu so Saturnom, a ako sme už spomínali, spája vzťahy s pocitom zodpovednosti. Tým, ktorí nie sú len zaľúbení, ale prežívajú partnerský pomer naplnený skutočnou láskou, aj keď občas skúšanej asketizmom a odriekaním, núka trvácnosť partnerského života. Ostatní môžu očakávať, že ich eufóriu skrotí každodennými povinnosťami, kým sa ich nezmysluplné nadšenie nevytratí.

19.2.ut

Kto má rád pohľad na oblohu pred ranným brieždením, mohol si v predošlých dňoch všimnúť tesné priblíženie Venuše so Saturnom po piatej hodine tesne nad východným obzorom. O čosi vyššie nemohol nezbadať tiež jasne svietiaceho Jupitera.

Dnešok je však dôležitý tým, že tesne po polnoci vstupuje Slnko do tretieho, posledného znamenia zimy, do Rýb, čo svedčí o nastupujúcom predjarí, o tom, že už onedlho zavládnu teplé dni s rašením trávy, otváraním sa naliatych pukov na konároch stromov a kríkov.

Merkúr v konjunkcii s Neptúnom stráca objektivitu pohľadu na svet, do jeho reči vstupuje metafora, harmonický aspekt so Saturnom a Venušou pridáva chuť dať obrazné vyjadrenia na papier. Samozrejme len u tých, ktorí sú dostatočne odvážni, alebo ktorých básnické črevo sa dalo počuť aj niekedy predtým. Nevýhodou tých, ktorí nie sú načatí básnením je, že rozprávkový jazyk im umožní pri postupnej strate historickej pamäti produkovať konfabulácie na rozhraní racionality a túžby vyjadrenej slovným spojením pium desiderium. A niet horšieho, keď sa to stáva politikom (povedzme tým prevratovým, ktorí by mali byť dôstojnými pamätníkmi doby, pritom však zabúdajú, že históriou nerozvinuté sny nie sú realitou, o ktorú sa majú opierať!).

Pred vstupom do Panny tesne po trištvrte na štyri popoludní sa Luna spojí v harmonickom aspekte s Uránom, aby spolu ponúkli množstvo nových netradičných názorov, ako si poradiť s problémami v práci a bežnom živote.

Podvečerná splnová opozícia nám umožní uvidieť Mesiac v nevýraznom perigeu nad východným obzorom ako krásny guľatý objekt. Zároveň by sme si mali uvedomiť, že sa Zem nachádza na spojnici „svetiel“, čo v mnohých jedincoch vyvolá istý nepokoj, prejavujúci výrazným prílivovým  kolísaním vody emócií.

Harmonické pôsobenie Marsa vybudí k aktivitám „nočné sovy“. Len aby mali vhodného sparing partnera na neskorovečerné „potýčky“.

20.2.st

Merkúr je pod neustálym vplyvom Neptúna, zároveň naň pôsobí Saturn, takže by sme pod ich vplyvom mohli nájsť rovnováhu iracionálnych a racionálnych súdov o dnešnom svete. Alebo, ako som to včera spomínal, vniesť do reality papiera básnické obrazy, na plátno vysnívané podoby sveta našej psychy.

Luna sa popoludní stretne so všetkými tromi protagonistami spojenia rozumu s neuchopiteľným nepochopiteľnom, Merkúrom, Saturnom a Neptúnom, aby vniesla do nášho vnímania ešte väčší zmätok.

Až neskoro večer sa všetko bude snažiť ututlať láskyplnými aktivitami, keď sa spojí v harmonickom zemskom trigóne s Venušou.

21.2.št

Cieľom dnešného Medzinárodného dňa materinského jazyka je pripomenúť si, že máme okrem bežne používanej, zato často ťažko zrozumiteľnej hatmatilky, aj materský jazyk, ktorý by sme mali hlbšie poznávať a precvičovať namiesto toho, aby sme ho prznili galimatiášom množstva nezmyselne preberaných a prispôsobovaných amerikanizmov, počítačizmov a iných nepotrebných –izmov.

Počas ranného prebúdzania a vstávanie nás môže prekvapiť nočný Pluto, ktorý nadväzujúc na včera vybudenú Venušu chce pokračovať v jej príjemných aktivitách. Ak mu podľahneme, nemali by sme zabudnúť občas sa pozrieť na hodinky, aby sme nezmeškali bežné pracovné povinnosti.

Dve minúty po štvrť na štyri poobede Luna prechádza do Váh, aby nás spolu s Chirónom, s ktorým vytvorí opozíciu, vyprovokovali k návšteve najbližšieho centra Energy a urobili rozumný krok – kúpili si chýbajúce prípravky do domácej prírodnej lekárničky.

22.2.pi

Uff! Ak by sme prijali do slova a do písmena význam dnešného Európskeho dňa obetí zločinu, asi by sme sa pri zúboženom stave justície nedopracovali k jeho naplneniu – podpore obetí trestných činov v celej Európe, zaplatenia spravodlivého odškodnenia obetiam bez ohľadu na ich štátnu príslušnosť a podporu práv obetí v spravodlivom trestnom procese. Neoliberálna postdemokracia s takým niečím neráta, zatajujúc účelovo množstvo trestných činov, ktoré sa v ostatných rokoch diali a dejú na „dennom poriadku“.

Luna v kvadratúre so Saturnom nám dávajú večer dôkladne precítiť, čo znamená byť s hlavou v smútku. Závisí od nás, či ich vplyvu poľahneme, alebo sa vzchopíme. Nebude ľahké odolať, nakoľko sa pripájajú aj Merkúr s Jupiterom, zosilňujúc pôsobenie akejkoľvek negativity vlúdenej do nášho myšlienkového sveta domýšľavosťou, nekritickosťou, aroganciou, prázdnymi myšlienkami a ešte prázdnejšími frázami. Akoby chceli podporiť bezprávnu faloš, s akou sa mnohí stavajú k spomínaným obetiam systémom podporovanej zločinnosti. Lebo priveľmi často nie je v práve ten, ktorý zločin nespáchal, lež ten, ktorý má lepšieho právnika.

23.2.so

Venušina konjunkcia s Plutom (pôsobí od cca 12.2. do 1.3.) môže mať rôzne dôsledky. Najvýraznejšia je totiž aj pri harmonickej aspektácii jej prebudená túžba po manipulácii, vytváraní vzťahu ako nezrušiteľnej fatálnej inštitúcie, nenapadnuteľného paktu (najlepšie ju naša generácia pozná v podobe „na večné časy!“, ba zdá sa, že ani s tými mladšími to nebude inak, akurát že v opačnom smerovaní svetových strán). S fatalitou je spojená túžba prejsť osudovou zmenou a často vniesť do partnerstva vidinu erotického magnetizmu s potrebou absolútnej kontroly, nepriaznivým odrazom čoho býva žiarlivosť, ponižovanie, výsmech. Nuž, žiaľ, vládca nášho vnútorného podsvetia má obrovskú silu a nepodľahnúť mu dokážu len tí najmocnejší.

Na mundánnej úrovni sa aspekt prejavuje nezdarom v jednaniach doma i so zahraničnými partnermi. Najmenej príjemným je konanie opozície, chystajúcej sa s pomocou mocného podporovateľa k puču. V horoskope SR sa spomínaná konjunkcia takisto ako tranzitujúci Saturn nachádzajú v opozícii voči Marsovi, čo nemusí veštiť nič dobrého, nakoľko Saturn vytvára zároveň disharmonický aspekt voči Jupiterovi a prechádza cez Urána a Neptúna radixu republiky, skupinu planét, o ktorej som často písal. Chcem veriť, že sa nekompetentní „kompetentní“ budú ochotní dohodnúť a nerozpútajú vášne, ktoré nikomu nepomôžu, leda samotným politickým aktérom a ich priaznivcom.

Popoludní bude provokovať Urán k pseudorevolučným až anarchistickým náladám, ktoré sa spoja s účinkovaním venušansko-plutovskej väzby.

Štyri minúty pred piatou popoludní sa Luna vsúva do Škorpióna, prebúdzajúc extrémne naladenia duše.

O vysvetlenie situácie sa pokúsi Merkúr v harmonickom aspekte s Plutom, len treba zobrať do úvahy, že v tomto spojení býva komunikácia takisto plná krajností, nekompromisných myšlienok, ktoré majú hlbokú prenikavosť. Túžba odhaľovať, prísť na kĺb príčinám vzniknutého stavu nebýva pre mnohých záležitosťou príjemnou ani prijateľnou. Lebo Merkúrovi pritom chýba čosi, čo sa stalo akýmsi spoločensky žiadaným no nesplniteľným „hitom“ – politická korektnosť - neberie ohľad na nikoho ani na prípadné dôsledky.

24.2.ne

Provokujúci vplyv nadránom prebudeného Marsa sa do poludňajších hodín vytratí, jeho potenciálna útočnosť nebude mať po prebudení až taký vplyv, aby dokázal vyprovokovať k násilenstvám. Neskoro popoludní a večer pocítime harmonizujúcu energiu, vychádzajúcu zo súladných aspektov Luny s Neptúnom a Saturnom. Nedeľný večer sa tak naplní pokojnou duchovnou atmosférou, ako sa na taký deň, ako je nedeľa, patrí.

25.2.po

Dostatok regenerujúcej energie nám od rána poskytuje Pluto. Merkúr s Venušou naplnia začiatok pracovného týždňa blaženými pocitmi hlavne počas komunikácie s príjemnými ľuďmi.

Po štvrť na jedenásť v noci nachádzame Lunu na prvom stupni Strelca, aby nám zo znamenia filozofického ohňa pripomenula spolu s Chirónom, ktorý je v podobe kentaura v znamení zobrazený, že by sme nemali zabúdať robiť múdre rozhodnutia. Jedným z takých bude aj skorá návšteva najbližšieho centra, klubu Energy. A nech nezostane len pri zdvorilostných aktoch, mali by sme si kúpiť aj niektorý z prípravkov, o ktorom vieme naisto, že bude dobrým pomocníkom v najbližších dňoch, týždňoch.

Odporúčaná literatúra s horoskopmi

Prihlásenie k odberu noviniek EZOpress BIOpototraviny RAJ Časopis pro kvalitní život