Horoskopy - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Horoskopy

Pripravuje astrólog Mgr. Miroslav Kostelnik - spolupracovník Regeneračného centra EZOfit. V prípade záujmu sa môžete objednať na osobné konzultácie..

Pozrite si akým smerom sa v živote uberať, aby ste zmiernili tie negatívne predispozície, ktoré určuje znamenie v ktorom ste sa narodili a vyhli sa tak zdravotným rizikám:

SLNEČNÉ ZNAMENIA - HOROSKOPY ZDRAVIA

Numerologický a astrologický rozbor
- Povahy žien podľa dňa v dátume narodenia
Stránka s významom mien, orgánovými hodinami, lunárnym kalendárom, čínskym horoskopom, ...

 

DENNÉ HOROSKOPY PRE VŠETKÝCH:

Zdroj obrázku: Danilo Rizzuti / FreeDigitalPhotos.net

17.6.so

Produkcia oxidu uhličitého sa popri uvoľňovaní metánu do atmosféry a vypúšťaní chemtrailsov z lietadiel podieľa na posilňovaní skleníkového efektu a prehrievaní atmosféry i vôd oceánov. Ak budeme pokračovať naďalej v týchto trendoch, a súčasné rozhodnutia niektorých politikov o tom svedčia, pripravíme pre našich potomkov planétu, kde sa stane biologický život temer nemožný. Katastrofické idey scifistov z minulého storočia sa začínajú, zdá sa, napĺňať. Dnes si pripomíname rozširovanie púšti a sucha svetovým dňom.

Sobotňajšie aspekty Luny akoby z napísaným plne korešpondovali. Saturn v nich hrá úlohu depresora, kvadratúra „svetiel“ zvyšuje napätie medzi jinovou a jangovou energiou. Ani stretnutie Luny s Chirónom na konci Rýb nebude mať zrejme liečivý charakter, ale u mnohých vyvolá pod vplyvom kvadratúry na Slnko pocity zranení duše.

Šesť minút pred ôsmou večer sa Luna obklopuje ohnivou energiou Barana.

18.6.ne

Nech je už pôvod Dňa otcov akýkoľvek, myslím, že si aj oni/my zaslúžia/me, aby (sme) boli oslavovaní. A pokiaľ spojíme oslavy s piknikom kdesi v prírode, „zabijeme“ dve muchy jednou ranou. Len si dajme pritom pozor, aby sme kadejakými podradnými omamovadlami nevybili aj priveľa mozgových buniek (lebo do pekla len na parádnom koni, chichi!).

* akcia ku Dňu otcov

Na poludnie dochádza ku kvadrátnej recepcii Luny s Marsom. Luna je totiž na návšteve v marsovskom Baranovi, no a Mars tranzituje lunárnym Rakom. Spojenie planét je o to silnejšie, takže by sme mali dať veľký pozor, aby účinky planét nespôsobili nárast agresivity v rodinnom prostredí. Zosilňujúcim faktorom takejto možnosti je aj Jupiter, ktorý občas nepozná hranice nevhodného správania a má tendenciu „prestreliť“. Slnko síce bude spolu s Uránom hľadať oslobodzujúce východiská z napätých situácií, ale ich pôsobenie bude značne eliminované aj problémami intelektuálne a inteligentne prekonať problémy, lebo sa Merkúr spája v napäťovej opozícii so Saturnom. So zahorknutou mysľou a depresívnymi myšlienkami sa každý problém zdoláva s nesmiernymi ťažkosťami. Relaxin, ktorý som spomínal pred pár dňami, by bol asi potrebný všetkým. Niekomu v kombinácii so Stimaralom, inému so Spironom či Revitae, ďalším by pomohol Korolen alebo Renol, alebo Gynex, alebo Regalen, alebo Vironal s kustovnicou zapitou zeleným čajom Matcha. Alebo sa človek spoľahne na intuíciu, alebo na poradu kvalifikovaného odborníka spomedzi poradcov Energy. A tých je myslím dosť, aby poradili každému, kto to dnes skutočne potrebuje.

19.6.po

Ranný nepríjemne manipulatívny vplyv Pluta počas predpoludnia vyprchá (pondelky bývajú často nepríjemné aj bez vplyvu planét), aby mohli zaúčinkovať aspekty, ktoré nás povzbudia do optimizmu. Saturn vyzve Lunu, aby sa nenechala príliš prehriať energiou ohňa Barana a nereagovala príliš vznetlivo, Merkúr jej (teda nám) radí, aby premyslela slová, ktoré by chcela bez uváženia vysloviť. Keď sa večer stretne Luna s Uránom, budú už dávno preč nutkania vládcu podsvetia. Planéty nás pozývajú, aj keď je po víkende, na stretnutia do zaujímavých podnetných priestorov so zaujímavými podnetnými priateľmi. Slnko ponúkne príjemné „osvetlenie duší“. Keď spánok a zajtrajšie povinnosti zavelia k rozchodu, bude Luna kdesi pri hraniciach medzi Baranom a Býkom. Do venušanského zemského znamenia vstupuje osem minút pred polnocou.

20.6.ut

Slnko v kvadratúre na Chiróna už pár hodín vyvoláva v mnohých pocit, že sa objavujú staré poranenia duše, jatria sa dávne bolestné spomienky, myšlienky na ne sa neustále vynárajú z hlbín pamäte. K Slnku sa pridáva aj Merkúr v nastupujúcej konjunkcii so Slnkom. Vplyv aspektu pretrvá len niekoľko dní, ráňajúce spomienky zošednú v behu všedných chvíľ.

Oveľa príjemnejšie budeme vnímať harmonické spojenie Venuše s Neptúnom. Ak si niekto vplyv aspektov spojí, môžu sa naše spomienky naplniť, ako to klasickí romantickí poeti spomínali, sladkobôľnymi citovými zážitkami. Bohyňa lásky a krásy so svojou vyššou oktávou, vládcom vôd a vnímavého sveta, prehĺbi súznenie duší, spojené s pochopením druhých a schopnosti sebaobety aj bez slov. Duch lásky nás nesie na krídlach všeobjímajúcej lásky do romantických končín, kde vládne nekonečná harmónia. Len si musíme dávať pozor, aby sme nepodľahli pseudohumanistickému našepkávačovi, ktorý by nás mohol v ponuke idealizovaných pocitov doviesť do úplnej osobnej i spoločenskej dezintegrácie. Uvedomme si, že platí aj pravda – veľa dobrého škodí!

Aspekt je priaznivo naklonený aj umelcom, predovšetkým hudobníkom, obchodníkom s umením, ale i tým, ktorí kupčia s láskou a masírujú vedomie spoločnosti prostredníctvom médií. Lebo i dobré myšlienky o priateľstve medzi národmi sa dajú kadejako poprekrucovať. Veď Neptún vládne ako mocnár pod-vodnej ríše tiež médiám a ich ponuke virtuálneho sveta, ktorá sa rada skrýva za ponuku pravdy.

Lunárne aspekty dňa len podporujú spomenuté romaneskné tendencie. Dokonca až tak, že podnecujú, aby nás Merkúr s Chirónom odrádzali od liečenia tela a duše, tvrdiac, že návšteva centier Energy by bola kontraproduktívna. Dáme sa premôcť?

21.6.st

Občas ma až premkne úľak, keď zrazu okolo mňa prehrmí skejter na doske, ktorá nahradila naše hurtovnice na guličkových ložiskách. Obdivujem však aj umenie decák, ktoré dokážu robiť s týmto prostriedkom zrýchleného presunu nevšedné kúsky. Dnes majú svoj deň, isto ho budú chcieť osláviť na ihriskách na to prispôsobených, a pokiaľ bude táto oslava spojená aj so zážitkom živej hudby v priestore obklopenom kvetinovými záhonmi, spoja sa do jedného celku všetky dnešné oslavové príležitosti.

Chvíľu letného slnovratu, kedy vstupuje Slnko do Raka (ráno šesť minút pred pol siedmou) naplní slávnostnosťou aj pretrvávajúce láskyplné spojenie Luny s Venušou, takisto ako autentizujúci vzťah Luny voči Plutovi. Oslavy slnovratu boli v našom priestore spájané s mágiou svätojánskych očistných rituálov, obradov úcty k Slnku, preskakovania ohňov slovanského boha Vajana počas sviatočnej noci, kotúľania ohnivých slamených kolies i viazania kvetinových venčekov, chodenia naboso v rannej zarosenej tráve, … Tajomná svätojánska noc v sebe mala úžasnú mágiu lásky, ale i nebezpečenstiev útokov zo strany bosoriek. Počas noci sa zbierali liečivé bylinky, ale i papradie, pomáhajúce čistým dušiam nájsť poklady tohto sveta. Možno sa niekomu zdá, že sa ponáhľam, veď sviatok Jána bude až o tri dni. Nenáhlim sa, len veci pripomínam tým, ktorí pozabudli na krásne tradície našich praotcov.

So Slnkom sa do vôd Raka vnára počas predpoludnia aj Merkúr. Aspoň si bude môcť ochladiť čelo rozpálené slnečnou žiarou, oberajúcou ho počas konjunkcie so „svetlom“ o intelektuálnu silu.

22.6.št

Sila Luny v Blížencoch, kam vstupuje trištvrte hodiny po polnoci, je zosilnená tým, že vládca znamenia, Merkúr, navštívil pred pár hodinami jej doménu, Raka. Planéty sú na vzájomnej návšteve, no posol bohov spálený Slnkom si s tým tentoraz nedokáže poradiť.

Počas dňa na na astrologickom nebi okrem dlhodobých aspektov nič výrazného nedeje. Až neskoro večer sa spojí Luna v protichodných aspektoch najprv s Jupiterom, neskôr s Neptúnom. Ten prvý nás naplní pocitmi viery a správnosti behu sveta, druhý upozorní, že i tak len podliehame ilúziám. Asi by bolo najlepšie ich kontroverzný vplyv prespať.

23.6.pi

Dnes budú oslavovať obyvatelia detských dediniek SOS, inštitúcie tak potrebnej v svete plnom nelásky a ubližovania.

Na potrebu lásky nás upozorní aj Luna, ktorá v opozícii voči Saturnovi vyvolá v mnohých pocit jej deficitu a pochopenia, že to bez nej nejde. Večerný Urán nás pozve na stretnutia s nevšednými ľuďmi, podnetnými priateľmi, ktorí sa nedívajú do minulosti so zachmúrenými tvárami a nevraživosťou, ale vítajú budúcnosť plnú nových nápadov.

Chirón sa pripomenie tým, čo si nechali nahovoriť, že zdravie si udržíme aj bez prevencie, bez prípravkov Energy.

24.6.so

Luna je niekoľko týždňov v pomerne pokojnom vyrovnanom chode a vchádza okolo polnoci do za sebou nasledujúcich znamení. Dnes to bude šesť minút pre zrode nového dňa, kedy ju nájdeme na prahu domova, vstupuje do Raka, pridávajúc s k Marsovi, Merkúrovi a Slnku. Spolu s Neptúnom v Rybách zvyšuje vodnú bilanciu energetického poľa, v ktorom sa nachádzame. Budeme vedieť efektívne využiť tento navýsosť emočný vplyv, alebo mu podľahneme v precitlivených reakciách s neschopnosťou dívať sa na svet bez ružových okuliarov ilúzií?

O pol piatej ráno prechádza Luna v blízkosti Slnka, aby po konjunkcii načala ďalší z tohoročných solilunárnych cyklov. Deň novu využijeme hoci aj tak, že si ho zvolíme ako deň pôstu. Alebo sa oddáme len vegánskej strave, ku ktorej nás zelená sezóna priam vyzýva. Dni vody nás síce nevysušia, no i tak dbajme na pitný režim (samozrejme bez prelievania organizmu nadbytkom vody, aby sme si z neho s nečistotami neodplavili aj potrebné živiny).

Venuša dnes spresňuje svoju harmonickú väzbu na vládcu podsvetia. Ani trigón ju však nezachráni pred extrémizmom Pluta, pod jeho vplyvom reaguje hraničným spôsobom – miluje v plnej odovzdanosti, alebo nijako. No keď nadviaže vzťah, prijíma ho ako nezrušiteľný pakt, karmickú väzbu. Potrebuje v ňom preciťovať absolútnu hĺbku a autenticitu, majúcu veľkú regeneračnú silu. Venuša je spájaná s erotikou, no Pluto jej ponúka i výrazný magnetizujúci sexuálny rozmer. Nastáva čas úspešných sobášov párov, ktoré to myslia s manželstvom veľmi vážne. Večerné spojenie Luny s Marsom tomu dáva potvrdzujúcu pečať. Ak by sme spojenie planét dokázali využiť na mundánnej úrovni, došlo by k podpísaniu mierových zmlúv s ďalekosiahlym účinkom. Napätiami ohlušená spoločnosť však sťažka vypočuje pokojný hlas archetypov a zrejme ich pochopí len ako ďalší manipulatívny pokus, pri ktorom i poškodzujúci neveriaci Jupiter „ochká blaženosťou“. Pred polnocou naplní Neptún naše prežívanie udalostí chvíľou potreby duchovného splynutia.

25.6.ne

Keď som zapochyboval o poctivých úmysloch Venuše a Pluta v harmonickej väzbe, bolo to i preto, že sú narúšané vplyvom spojenia Jupitera s Marsom. Právo ctiaci Jupiter podpichuje prostredníctvom kvadratúry bojovne naladeného Marsa k nerozvážnym činom, nahovárajúc ho k výrazným počinom, vsadiac na jednu kartu a nehľadiac na možné následky. Planéty sa napájajú na jedincov, ktorí sú schopní s úsmevom pretvárky zlomiť nepripravenému protivníkovi nos. Takýmto indivíduám, pokiaľ pracujú povedzme na výkopových prácach, by som dnes nedal do ruky ani lopatu alebo krompáč, lebo by som musel rátať minimálne s potrebou často meniť porisko. Aspekt je nebezpečný aj preto, že prebúdza v zdanlivo neútočných ľuďoch dogmatických fanatikov, ktorí sú ochotní ísť bojovať ohňom a mečom za údajne spravodlivú vec (v ostatných mesiacoch sa i u nás prebudili novodobí inkvizítori a bojovní misionári, „arbitri“ spravodlivosti, preberajúci na seba bez skutočne spoločensky hodnotných potrieb petroniovské rúcho a od „cisárov“ za ich službičkovanie zá-služné medaily za horlivosť). Každé porušenie prirodzených zákonov sa však obráti proti prekračovateľom hraníc, čo pripomína aj stará pravda o božích mlynoch. Aspekt prebúdza v sexuálnych neuspokojencov túžbu po excesoch, nuž hľaďme nevstupovať s nimi do nežiaduceho kontaktu.

Večerné hodiny sú pod vplyvom Urána veľmi rizikové, pretože nám môžu pripraviť neočakávané „dobrodružstvá“.

Chirón nás láskyplne upozorňuje, že zajtra je pondelok a centrá Energy budú opäť otvorené.

26.6.po

Dnešný pripomenkový deň sa týka podpory obetí týrania, takisto ako boja proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu s nimi. Mnohé odpovede k navrhnutým témam mi kedysi dávno, ešte som bol stredoškolák, poskytol Aldous Huxley vo svojich dielach Prekrásny nový svet a Ostrov. Stoja za prečítanie.

Luna sa i dnes šesť minút po polnoci presúva do ďalšieho znamenia, navštevuje Leva.

Ak včera uzavrel Mars útočný pakt s Jupiterom, dnes zmierňuje svoju rétoriku. Vedie ho k tomu Neptún, ohládzajúci hroty jeho zbraní. Namiesto hľadania zdania spravodlivosti sa pod vplyvom vládcu morí chce bojovník riadiť intuíciou a dať svojim snaženiam duchovný rozmer. Nadobúda liečiteľské schopnosti, uvedomujúc si, že bodnutie nemusí mať len agresívny, ale aj liečebný účinok. Dokonca aj rázny dotyk nebude len ubližovať, ale v správnej intenzite a dobre smerovaný dokáže zbaviť bolestí a trápenia. Veď marmová terapia či ájurvéda má mnoho techník, ktoré sa zdajú byť navonok a pocitovo neprijateľnými, ale výsledky svedčia o opaku. Aspekt prebúdza sexuálne fantázie, čo však neznamená, že by sa mali aktivizovať exhibicionisti. To len zvýšená empatia umožňuje vnášať do sexuálnych zážitkov duchovné formy, akými sú napríklad tantra, tao. K snaženiam Neptúna sa večer pridáva aj jeho mladší brat Jupiter s tým, že vyzýva a provokuje, na čiu stranu sa pridáme.

Odporúčaná literatúra s horoskopmi

EZOpress BIOpototraviny RAJ Zdravé Vianočné trhy Kurzy so Zdenkou Blechovou Terapia tmou Terapia tmou

Časopis pro kvalitní život Proroctvá palmových listov