Horoskopy - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Horoskopy

Pripravuje astrólog Mgr. Miroslav Kostelnik - spolupracovník Regeneračného centra EZOfit. V prípade záujmu sa môžete objednať na osobné konzultácie..

Pozrite si akým smerom sa v živote uberať, aby ste zmiernili tie negatívne predispozície, ktoré určuje znamenie v ktorom ste sa narodili a vyhli sa tak zdravotným rizikám:

SLNEČNÉ ZNAMENIA - HOROSKOPY ZDRAVIA

Numerologický a astrologický rozbor
- Povahy žien podľa dňa v dátume narodenia
Stránka s významom mien, orgánovými hodinami, lunárnym kalendárom, čínskym horoskopom, ...

 

DENNÉ HOROSKOPY PRE VŠETKÝCH:

Zdroj obrázku: Danilo Rizzuti / FreeDigitalPhotos.net

20.7.št

Štvrtkové ráno je pod vplyvom disharmonicky pôsobiaceho Neptúna akési „ufňukané“. Do racionality merkurickej sily vstupujú nejasnosti, ktoré by sme asi radšej prespali, presnívali. Do nového dňa nás prebudí až optimisticky ladiaci Jupiter. Jeho úsilie posilní aj konjunkcia Luny s Venušou, planéty napĺňajú energetický potenciál poludnia láskou a harmóniou. Popoludní Mars opúšťa Raka, aby sa v najbližších dňoch vytešil spolu so Slnkom z ohnivej energie Leva. Z „horúceho“ znamenia odchádza až na konci leta, v prvej dekáde septembra a počas tohto tranzitu nebude pod žiadnym napäťovým vplyvom, takže jeho pôsobenie by sa malo niesť v dobrom svetle. Naplní nás optimizmom a suverenitou. Užijú si to hlavne štramáci, frajeri a šamstri, obľubujúci veľké gestá, amanti, seladóni a gavalieri oplývajúci radosťou z aktívneho bezstarostného života. Jedinci opačného razenia by im tieto avantúry mali odpustiť, veď je leto, ktoré je na takéto prejavy ako stvorené.

Večer nám bude chcieť pokaziť Saturn, no nemali by sme si ho pred zajtra začínajúcim víkendom veľmi všímať, aj keď....

21.7.pi

...aj keď sa k deprimujúcemu stavu pripája aj ten dnešný, agresívny. Na začiatku týždňa sme spomenuli, že Mars vytvára s Uránom kvadratúru, ktorá bude podnecovať k útokom a výbuchom hnevu. No a dnes sa k nim pridáva aj Slnko. V napäťovom aspekte voči Uránovi provokuje našu prehnanú potrebu nezávislosti, ktorá môže zrušiť predošlé snahy o vytváranie harmónie vynútenou zodpovednosťou a kontraproduktívnou korektnosťou. Možno nám chvíle dovolenky, kedy nie sú naše mysle „miškované“ mienkotvornými médiami, pomôžu vidieť niektoré spoločenské súvislosti inak, v inom Slnkom objektivizovanom svetle. To často spôsobuje náhly a radikálny odvrat od starých životných zvyklostí, ľudí, názorov, ktoré sú často „zažranou špinou“, a tej sa v zabehanom svete obmedzujúcich každodenností zbavujeme veľmi ťažko. Vybočenie z bežného životného rytmu ťažko „nesie“ predovšetkým srdce, aspektom i hektikou leta vyprovokované k nepravidelnostiam. Jedinci náchylní k poruchám srdcového rytmu by nemali zabúdať na vynikajúce účinky Korolenu, Ruticelitu a vyhýbaniu sa rizikovým situáciám. Doplniť to môžu Flavocelom, Celitinom, Fytominerálom, ...

Na mundánnej úrovni spôsobuje spomenuté planetárne spojenie zvýšenú úrazovosť, nepokoje (až atentáty), katastrofické udalosti. Pod niektorými „vládcami“ sa „trasú tróny“.

Ranný bisextil Luny s Merkúrom a Uránom by nám mal ponúknuť množstvo nápadov na dobré strávenie víkendových dní, aspekty „svetiel“ s Chirónom upozorňujú na potrebu doplniť si produkty Energy ešte pred odchodom na dovolenku.

Deväť minút po desiatej nachádzame Lunu na prvom stupni Raka, po mesiaci sa vracia domov

22.7.so

Ani sa to nezdá, ale dni sú už skoro o trištvrte hodinu kratšie, než v čase letného slnovratu, leto sa prevaľuje do druhej tretiny, Slnko dnes prekročí hranicu Leva popoludní o štvrť na šesť.

Ranné prebúdzanie bude zjemnené vnímavou energiou Neptúna, no jeho citlivosť bude postupne rozladená disharmonickými vzťahmi Luny s Jupiterom a popoludní Plutom. Takže pokiaľ by sme chceli navštíviť terapeuta, aby nám napomohol spustiť detoxikačný proces, mali by sme to urobiť zavčas rána (Luna je tesne pred novom). Neskôr počas dňa by sme zrejme pocítili pri jeho zákrokoch nepohodu.

23.7.ne

Všetko, čo urobíme od dnešného poludnia na energetickej úrovni, bude mať charakter napĺňania. O trištvrte na dvanásť nastáva nov a začína ďalší lunárno-slnečný cyklus.

Deň rodičov, ktorý bol určený na dnešok, patrí medzi tie formálne sviatky, ktoré by si nemali zaslúžiť veľkú pozornosť. Počas neho by sme vraj mali vzdať úctu rodičom ako vychovávateľom a životným vzorom. Myslím si, že je jeden deň na úctu a vďaku primálo, že by sme mali ich vychovávateľskú a vzorovú úlohu, ak ju aj oni prijali ako samozrejmú, oslavovať denne. V opačnom prípade je i jeden deň priveľa a dnešná oslava nadbytočná.

Ranné hodiny rozrušuje Urán svojimi nevyspytateľnými náhlymi podnetmi, s ktorými si niekedy ťažko dokážeme poradiť, no zároveň nás z nepohody vyťahuje Chirón.

Luna sa tesne pred novom, tri minúty po pol jedenástej ponáhľa za Slnkom do Leva, aby sa po stretnutí „svetiel“ mohla povenovať aj Marsovi. Takže sa zdá, že je tu skoncentovaného priveľa „ohňa“. Konjunkcie nás upozorňujú, že by sme si mali dávať väčší pozor na využívanie energie, aby sme sa zbytočne „nepopálili“. 

24.7.po

Denné aspekty Luny sú harmonické, počnúc poludňajším optimalizačným sextilom s Jupiterom, ktorý nám ponúka šťastné príležitosti v akejkoľvek oblasti života, pokračujúc zodpovednosť posilňujúcim trigónom so Saturnom. Dokonca i Merkúr s Uránom dávajú podnety na množstvo inovácií, kumulujúc revolučnú časť myšlienkového sveta. No najsilnejšie budeme pociťovať disharmonicky pôsobiacu opozíciu Venuše so Saturnom. Šťastné jupiterské príležitosti, odobrené chvíľkovou schopnosťou sústrediť sa a pracovať s novými nápadmi bude spomenutý aspekt rušiť sťažením nachádzania partnerov pre ich realizáciu. Pocit osamelosti odradí často aj optimisticky naladenú dušu a nedôvera v možnosti realizovať novoty odrádza od štartu k ich napĺňaniu. Najsilnejšie sa aspekt prejavuje vo vzťahovej sfére, takže ak by sme sa chceli do niečoho pustiť, buď nevyhľadávajme partnera, alebo sa snažme nájsť na uskutočnenie plánov osoby rovnakého pohlavia. Pocit neľúbenosti pretrvá do konca júla a vyžiada veľa úsilia, aby sme neprepadli prílišnému pesimizmu. Nadmerné opaľovanie v nevhodnom čase poškodzuje pokožku viac, než inokedy. Takže k poškodeným vzťahovým obličkám, ktorým dokážeme pomôcť predovšetkým prostredníctvom Renolu, sa pridáva aj pokožka. Pri cestách za Slnkom by sme nemali zabudnúť na sadu Dermatonov, ale aj Artrin balm, Caralotion s výraznými regeneračnými účinkami obsahových výťažkov liečivých rastlín, a na prípravky renove, ktoré sú nám blízke a máme s nimi dobré skúsenosti.

Aspekt nepraje ani úspechom v kontakte so svetom bánk, hrozí nešťastiami v banskej sfére, ale i vo vysokohorskom prostredí. Ohrozené sú aj snahy neoliberálov o zavedenie ďalších nezmyselných opatrení, niektoré režimy upevňujú svoje mocenské pozície. Ba ani životná úroveň nerastie, ako by si to niekto želal. Aspekt škodí tiež produkcii a kvalite potravín a v spojení s dlhodobou nastupujúcou konjunkciou Slnka s Marsom (od začiatku júla do poslednej dekády augusta) v Levovi ohrozuje poveternostnými aktivitami nielen lesy, ale aj úrodu obilia. Poľnohospodári by si možno mali k žatevným prácam pozvať viac hasičov, než zvyčajne.

25.7.ut

Obdobie plné nápadov, spojené s trigónom Merkúra s Uránom, dnes posilňuje Luna. Tá vstupuje pol hodiny po poludní do Panny. Stred týždňa bude poznačený jej pragmatickosťou. Asi by sme si mali urobiť poriadok vo veciach ešte pred odchodom na dovolenku. Prípadne po návrate z nej. Neporiadok mnohých z nás však rád počká.

26.7.st

Horúce hlavy dnes mierne ochladnú. Merkúr, ktorý spôsobil v ostatných týždňoch myšlienkový var, odchádza z ohnivého Leva za Lunou do pragmatickej domovskej Panny. Takže i včerajšie slová o robení poriadku platia o to viac. Len Luna to bude mať dnes v opozícii s Neptúnom trochu pomýlené. Niekto poupratuje mnohé veci tak, že nebudú dlho nájdené. Neptún spôsobuje často zábudlivosť, lebo narúša schopnosť sústrediť sa na to, čo robíme. Pluto mnohým „skučeraví“ večerné myšlienky, čo však nebýva na škodu hlavne v stredu, keď sa aktivizujú naše pudy.

27.7.št

Ako sme spomínali, Slnko sa spája v spaľujúcej konjunkcii s Marsom v Levovi. Nuž, zdá sa, že sa akumuluje priveľa horúčavy na jednom mieste. Možno by aspekt nemal taký poškodzujúci vplyv, keby neboli Slnko i Mars tesne po presnej kvadratúre s Uránom, a tá poškodzuje spojenie planét agresivitou, výbušnosťou deštrukcie i autodeštrukcie. Zvyšuje sa nebezpečenstvo prijímania takých rozhodnutí, ktoré môžu mať ničivé účinky. Neschopnosť rozumne regulovať energiu vedie i k jej náhlej strate v nekontrolovaných impulzívnych panovačných svojhlavých akciách. Jedinci, ktorí majú problémy predovšetkým so srdcovocievnym systémom ba si mali v súčasnosti dávať veľký pozor na reakcie tela, ktoré im často dopredu dá vedieť, že sa dostáva do diskomfortnej polohy. Korolen a Ruticelit by mal byť prirodzenou súčasťou ich príručnej lekárničky. Okrem nich by nemali zabudnúť ani na Renol, Vitamarin, Fytominerál, Flavocel či Celitin, podľa toho, s čím majú najlepšie skúsenosti. A nemali by zabúdať ani na pitný režim a na to, že dovolenka nie je odvodená od významu, že si môžeme všetko dovoliť! Denné aspekty Luny s Venušou a Chirónom len potvrdzujú platnosť predošlých slov. Šesť minút po pol šiestej podvečer vstupuje Luna do Váh.

Na mundánnej úrovni sa spojenie planét môže prejaviť v podobe kríz, nebezpečenstiev úrazov (aj hromadných), prírodných katastrof, búrok, uragánov, požiarov, sopečných výbuchov a zemetrasení. Prebúdza teroristov, násilníkov, atentátnikov.

28.7.pi

Piatkové nočné aspekty Luny majú harmonizačný charakter, no už počas prebúdzania budú strácať svoju účinnosť.

29.7.so

Nočné disharmónie sa počas ranného prebúdzania budú vytrácať, takže sa budeme môcť sústrediť na Saturna, ktorý sa chce podieľať nielen na zodpovednom rozhodovaní, ale aj na prácach, ktoré majú praktický zmysel a mali by sa dotýkať skrášľovania najbližšieho životného priestoru – Luna prechádza Váhami a večer sa stretne v harmonickom rozhovore s priateľkou Venušou. Asi by sme nemali veľmi ponocovať, alebo sa v neskorých večerných hodinách vyhnime ostrým konfrontáciám, Urán hrozí výbuchmi nekontrolovaných emócií.  

Odporúčaná literatúra s horoskopmi

EZOpress BIOpototraviny RAJ Zdravé Vianočné trhy Kurzy so Zdenkou Blechovou Terapia tmou Terapia tmou

Časopis pro kvalitní život