Horoskopy - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Horoskopy

Pripravuje astrólog Mgr. Miroslav Kostelnik - spolupracovník Regeneračného centra EZOfit. V prípade záujmu sa môžete objednať na osobné konzultácie..

Pozrite si akým smerom sa v živote uberať, aby ste zmiernili tie negatívne predispozície, ktoré určuje znamenie v ktorom ste sa narodili a vyhli sa tak zdravotným rizikám:

SLNEČNÉ ZNAMENIA - HOROSKOPY ZDRAVIA

Numerologický a astrologický rozbor
- Povahy žien podľa dňa v dátume narodenia
Stránka s významom mien, orgánovými hodinami, lunárnym kalendárom, čínskym horoskopom, ...

Prípravky spomínané v horoskopoch nájdete TU

DENNÉ HOROSKOPY PRE VŠETKÝCH:

Zdroj obrázku: Danilo Rizzuti / FreeDigitalPhotos.net

22.5.ut

Včera som hovoril o barbarskej dekulturizácii človečenstva, čo zrejme patrí k učebným úlohám, ktoré pred nás kladú transsaturnské planéty v zemských znameniach - Pluto v Kozorožcovi a v súčasnosti už aj Urán v Býkovi, oberajúci nás o schopnosť prijať konzervatívnejší vzťah k materiálnemu svetu plnému aj venušanskej krásy. Do tejto sféry patrí takisto náš poškodený vzťah k osožnosti biologickej rozmanitosti. V honbe za efemérami financií a vecí, ktoré si za ne môžeme kúpiť, nedbáme na úžasnú rôznosť živého sveta ako hodnoty, majúcej kvalitatívny, no nie kvantifikovateľný charakter, lebo sa chceme zmocniť aj biodiverzity ako majetku. Možno nás spomínané archetypy naučia inakšiemu, revolučnejšiemu pohľadu na uvedenú sféru, možno pochopíme, že sa musíme zbaviť starých prístupov k hmote, matérii aj preto, že o ňu budeme postupne prichádzať. Dnes oslavujeme Medzinárodný deň biologickej rozmanitosti.

Tesne po štvrtej nadránom vidíme Lunu pri vstupe do zemskej Panny, aby sa odtiaľ prepojila so Saturnom a Uránom v zemskom Trigóne, ktorý potvrdí predošlé myšlienky.

Po trištvrte na šesť ráno vytvára so Slnkom kvadratúru prvej lunárnej štvrte, nabádajúc odstrániť stresové a tenzne pôsobiace energie hoci aj pôstom. Viem, mnohí budú tvrdiť, že práve stravné obmedzenia ich stresujú oveľa viac, ako prejedanie, ale pre zdravie je hladovka v každom prípade prospešnejšia než obžerstvo. Venuša sa pripája k týmto tvrdeniam, aj keď dodáva, že nejakú diétnu dobrotu si predsa len môžeme dopriať. Slnko v sextile s Chirónom uzatvárajú debatu archetypov potvrdením predošlých slov múdrosťou skúseností a bojovnou energiou.

23.5.st

Ak som v predošlom texte hovoril, že by sme nemali obracať na peniaze biologickú rozmanitosť, dotýkal som sa aj dnešného Svetového dňa korytnačiek, ktoré sa stali obchodovateľným artiklom s „dobrými výnosmi“. Žiaľ takáto filozofia sa podieľa na ich postupnom miznutí z povrchu zemského.

Komunikatívny Merkúr z Býka sa spolu s Neptúnom v Rybách zapodievajú týmto problémom do hĺbky a tí, ktorí porozumejú ich podnetom, ich budú ako posolstvo záchrany sveta šíriť ďalej.

Jupiter v provokatívnej opozícii voči Merkúrovi naplní slová presvedčivosťou a filozofickým rozmerom.

K plamennej diskusii o problémoch vodného sveta sa zapája aj Luna veľkým citovým zaujatím, dúfajúc, že na tých, u ktorých nezaberú logické argumenty, budú azda platiť emotívne podnety.

Do popoludňajších hodín nás potom budú sprevádzať harmonické prepojenia energie Luny s úspechotvorným Jupiterom, zdôvodňujúcim Merkúrom a k transformácii smerujúcim Plutom.

24.5.št

Vedeli ste, že najstarším národným parkom Slovenska je TANAP? A že o rok bude oslavovať svoje okrúhle sedemdesiatiny? Dnes si pripomíname medzinárodné parky Európy.

Ráno vrcholí trojtýždenné harmonické spojenie Slnka s Marsom. Jeho bojová energia má inteligentný charakter, nakoľko je spojená s polohou planét vo vzdušných znameniach. Poskytuje inovatívne myslenie, nápady plné múdrosti a využiteľnosti v rôznych odboroch a oblastiach života. Praje predovšetkým tam, kde je možné inteligentne zabojovať slovom, pustiť sa do pracovných aktivít s pomocou technických noviniek. Planéty sú naklonené ozbrojeným zložkám štátov, netradičným mierovým snahám pri riešení konfliktov a kríz, prospešné sú tiež pre remeslá.

Deväť minút pred deviatou ráno prekračuje Luna hranicu medzi Pannou a Váhami, aby pobudla vo vyrovnávajúcej energii vzdušného znamenia v najbližších dňoch. Jej opozícia voči Chirónovi upozorňuje tých, čo spolupracujú s Energy, že by mali kontaktovať najbližšie centrum, aby zistili, čo je nového a zabezpečili si prípravky, ktoré práve potrebujú oni alebo ich najbližší. Spolupracujúcu energiu Marsa so Slnkom budú mať na svojej strane.

Večerné hodiny nadobudnú odlišný, menej optimistický charakter. Luna v napäťových aspektoch s Venušou a Saturnom sa bude snažiť narušiť partnerský svet, takže sa radšej vyhnime situáciám, v ktorých by mohli mať planéty navrch. Alebo sa snažme prijať, že do života patrí aj smútok a pocity vydelenia od society.

25.5.pi

Urbanov sviatok má na našom území svoje opodstatnenie aj napriek reštrikciám zo strany bruselských eurohujerov, ktorí sa snažia položiť naše vinohradníctvo do kolien. Na mnohých lokalitách sa pestuje víno, ktoré nemá obdoby v celom svete, a, chvalabohu, si napríklad Tokaj ešte vždy udržiava svetovú úroveň kvality. Verím, že i toto „európske“ obdobie vydržíme, ako sme prežili mnohé iné úskalia v histórii a vinárska tradícia Slovenska nevyhynie.

Jupiter v harmonickej väzbe s Neptúnom to plne potvrdzujú. Jupiter praje rozvoju, Neptún sa stará aj o víno. „Božskí bratia“ napĺňajú svet mysticizmom a spiritualitou, netvrdiac, že by spiritus mundi do oblasti ich záujmu nespadal, aj keď ho oni poznali v podobe „božského nektáru“. Aspekt okrem spirituality rozvíjajú aj vizionárske talenty a prajú tým, čo sú pripravení na prijímanie a rozvoj šťastia. Takže môžeme s nimi isto rátať aj pri mierových snaženiach štátov napriek tomu, že si niektoré veľmocenské štruktúry uzurpujú kontrolovať a vnucovať šťastie podľa svojich „jediných správnych“ kritérií a predstáv.

Pozitívnu manipuláciu slovom rozvíja harmonické prepojenie Merkúra s Plutom. Ak ich pôsobenie máme chuť využiť, mali by sme si uvedomiť, že manipulácia hoci aj s tými najpozitívnejšími úmyslami, je vždy len manipuláciou, a nie každý chce byť tým príslovečným „vechťom slamy“, ktorý má k tomu poslúžiť.

Luna sa spája pred polnocou s Plutom, no tento nepríjemný aspekt už väčšina z nás úspešne prespí.

26.5.so

K včera spomínaným planetárnym dobrodeniam sa dnes v kontraproduktívnom aspekte pridávajú Venuša so Saturnom. Znemožňujú úspešnú komunikáciu, ktorá sa potom podieľa na problémoch s nadväzovaním kontaktov. Mnohých prepadne pocit nemilovanosti, vylúčenosti zo spoločnosti, nejeden bude trpieť pocitom, že väzba s partnerom sa akosi kazí a nepomôžu ani panické pokusy násilného vyžadovania lásky. Planetárne spojenie neprospieva ani erotickým zážitkom, aj v smelých milovníkoch môžu hlodať pochybnosti o prípadnom úspechu. Pokiaľ  sa vyberieme niekam do spoločnosti, mali by sme dať pozor na oblečenie, planéty provokujú k zlému vkusu.

Jupiter s Neptúnom sa starajú o duchovné naplnenie života, Venuša so Saturnom poškodzujú úspešnosť na poli materiálnom, finančnom, podieľajú sa na znižovaní životnej úrovne, hrozia nešťastiami v baníctve ale i na horách. Ohrozené sú rôzne snahy liberálov (i tých našich neo-), môžu sa objaviť reštrikcie zo strany režimu. Ešte šťastie, že „olympskí bratia“ sú v harmonickom spojení od začiatku apríla do konca septembra, zato „bohyňa lásky s vládcom času“ v napäťovej opozícii len desať dní s dnešným vyvrcholením.

Desať minút po pol štvrtej popoludní už nachádzame Lunu na prvom stupni Škorpióna. A jej aspekty sa až do neskorých večerných hodín budú vyznačovať značnými výbušnými napätiami – najskôr sa spojí opozíciou s nevyspytateľnou energiou Urána, neskôr kvadratúrou s bitkárom Marsom. Vyhnime sa agresívnym jedincom, situáciám a miestam, ktoré v sebe nesú riziká násilných sporov. A nezabudnime večer dobre pozamykať dvere, zo svojich brlohov vyliezajú do ulíc okrem násilníkov zlodeji a kadejakí lapikurkári.

27.5.ne

Dnes, ak mi to vyjde, podľahnem volaniu Medzinárodného športového vyzývacieho dňa a prebehnem na kolobežke aspoň pätnásťminútový okruh. Možno tým vyprovokujem úsmev na tvárach detí a nemnohých dospelých, možno im dám podnet k podobným aktivitám.

Od skorých hodín budú planetárne aspekty na strane tých, ktorí sa chcú s optimizmom rozpohybovať. Ráno núka Saturn dostatočnú výdrž a koncentráciu, Venuša s Jupiterom počas dňa hojnosť optimizmu a večerný Neptún vyzve k oslave úspechu, že sme prekonali sami seba.

28.5.po

Pokiaľ si ráno zapnem rádio alebo spustím počítač, nájdem si nejaké džezové médium, aby som oslávil medzinárodný deň tohto hudobného žánru. Pluto mi isto pomôže ponoriť sa do rytmov a regeneračnej úlohy hudby. A večer azda Merkúr ponúkne možnosť debaty s niekým, kto podľahol takisto čaru dobrej muziky.

Prípravky spomínané v horoskopoch nájdete TU

Odporúčaná literatúra s horoskopmi

EZOpress BIOpototraviny RAJ EZOfest zdravia Časopis pro kvalitní život