Horoskopy - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Horoskopy

Pripravuje astrólog Mgr. Miroslav Kostelnik - spolupracovník Regeneračného centra EZOfit. V prípade záujmu sa môžete objednať na osobné konzultácie..

Pozrite si akým smerom sa v živote uberať, aby ste zmiernili tie negatívne predispozície, ktoré určuje znamenie v ktorom ste sa narodili a vyhli sa tak zdravotným rizikám:

SLNEČNÉ ZNAMENIA - HOROSKOPY ZDRAVIA

Numerologický a astrologický rozbor
- Povahy žien podľa dňa v dátume narodenia
Stránka s významom mien, orgánovými hodinami, lunárnym kalendárom, čínskym horoskopom, ...

Prípravky spomínané v horoskopoch nájdete TU

DENNÉ HOROSKOPY PRE VŠETKÝCH:

Zdroj obrázku: Danilo Rizzuti / FreeDigitalPhotos.net

18.8.ne

Mars sa v Levovi cítil ako doma, azda s trochu krotenou agresivitou v prospech gestikulačnej tvorivosti. Dnes ráno prechádza do Panny, kde jeho aktivita získava metodický rozmer, nadobúda precíznosť. Je to dobré pre tých, ktorí už majú dosť jeho „veľkolepých“ gest a chcú sa v poslednej tretine leta venovať praktickým činnostiam a nestrácať sily pri zbytočných „rozmachoch“. Sila archetypu pomôže optimálne nasadiť sily a prostriedky pre racionálne dosahovanie vytýčených cieľov. Teatrálnosť ustupuje pred pragmatickosťou. Žiaľ, tieto pozitívne vlastnosti bude postupne strácať a začiatkom septembra prevážia mnohé jeho negatívne vlastnosti. Nečudujem sa, že ho starí astrológovia nazývali „malým zlom“, v disharmonických konšteláciách vie napáchať mnohé problémy pre slabú sebakritickosť.  Možno sa o tom budeme môcť presvedčiť, aj keď si to veľmi málo prajem.

Dve minúty po pol siedmej večer odchádza Luna z pre ňu energeticky priaznivých Rýb, vnára sa do ohňa Barana.

 

19.8.po

Pondelkové  ráno, ktorým začína nový pracovný týždeň, je poznamenané stretnutím Luny s Chirónom, čo ponúka nielen múdre, ale aj zdravím sršiace nasledujúce chvíle, dni. Podvečerný Merkúr nás rozhovorí, sme pripravení pre príjem i odovzdávanie informácií. O tom, či budú smerované pesimistickým, či optimistickým smerom, závisí len od toho, či sa prikloníme k večernému pôsobeniu Saturna alebo Jupitera. Obidve planéty budú aktívne pôsobiť naraz v neskorších večerných hodinách.

 

20.8.ut

Nepríjemne manipulatívne bude pôsobiť poludňajšia kvadratúra Luny s Plutom. Ak pocítime tlaky archetypálnych obsedantných vplyvov „pána podsvetia“, dokážeme sa im vyhnúť. Keď však nie sme dostatočne vnímaví, vystavujeme sa riziku, že vstúpime do situácií, kedy sa nedokážeme vyhnúť sile aspektu a podľahnutie má občas neblahé účinky pre nás i okolie.

 

21.8.st

V čase, kedy prechádza Luna do zemského Býka, stretáva sa harmonickými aspektmi s viacerými planétami z rozhrania Leva a Panny. Ranné prebúdzanie je tak naplnené hravosťou, láskou a radosťou z telesných aktivít. Je len na nás, ako si tieto vplyvy rozmeníme na drobné.

Hodinu pred poludním sa k Marsovi v Panne pridáva Venuša. Aj ona zmení svoju charakteristiku, z šantivej, veselej milostnice sa stáva praktická masérka, kuchárka, verná a spoľahlivá partnerka s ochotou pomôcť komu treba. Tak ako Mars, aj ona mení navyše svoj charakter na prelome augusta a septembra pod vplyvom disharmonických spojení s Jupiterom a Neptúnom, o čom budeme aktuálne informovať.

Merkúr sa pokúša spolu s Jupiterom pri hľadaní myšlienok o filozofii nachádzať spoločné východisko formou štúdia alebo ciest za hranice s cieľom poznávania cudzích krajín a spôsobov života v nich. Takže tí, ktorým ponúknu cestovky poznávacie zájazdy na tieto dni, mali by ich prijať s otvorenou náručou. Luna v spojení s Uránom nájde mnoho originálnych možností.

 

22.8.št

Saturn sa podieľa na serióznom a zodpovednom plnení štvrtkových pracovných povinností. Popoludní naruší našu spokojnosť Merkúr, máme chuť sa pohádať a zabojovať slovom za svoju pravdu.

K večeru by sme sa mohli rozhodnúť pre terapeutickú pomoc a vybrať sa k terapeutovi opačného pohlavia, tak o tom rozhodli Venuša s Marsom v Panne. Iste sa nájde spôsob, ako láskavým dotykom ponaprávať a zregenerovať porúchané svaly, kĺby, a možno i dušu. Aspoň to možno očakávať od Neptúna i Pluta, no a cúvajúca Luna sa postará aj o dôkladnú detoxikáciu.

 

23.8.pi

Minútu po poludňajšom zvonení vstupuje Slnko do posledného letného znamenia, aby v Panne postupne predlžovalo noc a skracovalo deň až do vyrovnania svetla a tmy jesennej rovnodennosti. Dnes ešte trvá deň trinásť a trištvrte hodiny.

V Panne stráca Slnko na sile. Energia znamenia praje požatevným poľnohospodárskym prácam, najviac roboty začínajú mať ovocinári a vinári, úrodu leta je potrebné spracovať a múdro uložiť či zakonzervovať. Panna má rada systém, poriadok, zabezpečenie zdravia.

Tri minúty po pol štvrtej popoludní nájdeme Lunu na začiatku znamenia vzduchu, v komunikatívnych Blížencoch. Odtiaľ vytvára do neskorého večera disharmonickú kvadratúru na stélium na začiatku Panny, v ktorom sa nachádza Slnko, Venuša a Mars. Posledná štvrť má sama osebe napäťový charakter, a keď sa k nej pripoja problémy partnerského sveta s rizikom agresívneho správania, tak to sa radšej stiahnuť kamsi do úzadia, aby sme si nepokazili celý víkend.

 

24.8.so

Do sobotného rána napätia piatkového popoludnia a večera opadnú, takže začiatok víkendu by mal byť pomerne podarený, hlavne keď v ňom vrcholí dlhodobá konjunkcia Venuše s Marsom (od polovice augusta do polky septembra). Ktovie, či z tohto spojenia vzídu noví „božskí potomkovia“ v príjemnej podobe Erosa (túžba, vášeň, žiadza, vášnivé milovanie, oheň lásky, rozkoš, ...) či Harmónie (spojenie, ustanovenie, údel, súmernosť, súlad, ľubozvučnosť, zmluva, ...), alebo skôr charakteru detí s menami Fobos (útek, poplach, zmätok, strach, zdesenie, hrôza, ...), Deimos (postrach, prízrak, bázeň, ...), Atézia (biednosť, podlosť, zlo, nešťastie, ...). Všetko závisí od spôsobu života párov, ktorí si vyberú tieto dni a týždne ako čas sobáša.

Večer sa Luna spojí s Jupiterom v kvadratúre, prejavujúcej sa rozmaznanosťou, neúprimnosťou, sebapreceňovaním, lenivosťou, arogantnou náročnosťou voči okoliu. Mali by sme si dať pozor, s kým chceme tento večer stráviť. Aby bol stráviteľný!

 

25.8.ne

Nedeľné ráno praje tým, čo sa chcú porozprávať, fantazírovať o trávení posledných dní prázdnin a letných dovoleniek, vydať sa na krátky výlet, poradiť sa pred začiatkom školského roka o nákupoch školských potrieb, ...

Päť minút po jedenástej večer Luna pozýva do postele, vstúpiac do Raka, svojho útulného domova. Zajtra ju, a nás s ňou totiž čaká pomerne hektický deň, začína nový pracovný týždeň. Tí, ktorým končia dovolenky, ho prežijú vo väčšom napätí, no s dobrými pomocníkmi v podobe viacerých harmonicky účinkujúcich planét.

 

26.8.po

Po skorom sextile Luny so Slnkom nás očakáva Chirón, prejavujúci sa v podobe pocitov, že na nás „čosi lezie“. Tieto však veľmi skoro zanikajú pod vplyvom množstva harmonických lunárnych prepojení. Mars nás ráno naplní množstvom energie, a aby bola harmonická, o to sa postará Venuša. Dobré nápady a pocit schopnosti oslobodiť sa s ich pomocou od zaťažujúcich povinností poskytne Urán. Venuša sa s ním spája v dlhodobo pôsobiacom trigóne (od  18.8. do 8.9.). Láska k slobode je azda najpríhodnejšie slovné spojenie na charakteristiku tohto aspektu. Pripravených jedincov neprekvapí množstvom originálnych spôsobov, ako vytvárať a udržať kontakty. A je jedno, či sú to spojenia osobné, pracovné či na medzištátnej úrovni. Podľa kvality väzby archetypov by mali byť naplnené toleranciou, rovnosťou, otvorenosťou, držiac sa hesla „clara pacta, boni amici“. Z takých vzťahov sa totiž dá kedykoľvek, keď sa dohody nedodržujú, bez výčitiek svedomia a následkov odísť.  Pod vplyvom aspektu by sa mohli rozbehnúť kultúrne či umelecké aktivity dôležitejšieho charakteru. Slobodným povolaniam sľubujú planéty dobrý štart a rozjazd (len by sme sa mali zbaviť hlúpej zaťažujúcej legislatívy a ešte hlúpejších legislatívcov, ktorí zlé zákony vymýšľajú a odsúhlasujú!). Aj spojenecká politika by sa mohla zmeniť, aby sa spomínané opatrenia dostali bez nezmyselných embárg a s nimi spojených spoločenských depresií opäť do praxe.

Večer by sme sa nemali zaťažovať hodnotením dňa, aby sme nepodľahli saturnskej zádumčivosti a stiesnenosti.

 

Prihlásenie k odberu noviniek EZOpress BIOpototraviny RAJ HOROSKOPY & lifestile Časopis pro kvalitní život