Horoskopy - Regeneračné centrum EZOfit - Biopotraviny, Ezoterika, Doplnky výživy
Regeneračné centrum EZOfit Košice, Komenského 3: Máte zdravotné problémy? Poradíme Vám. Terapie, alternatívne a prístrojové vyšetrenia, prednášky, semináre, kurzy a výstavy.

Horoskopy

Pripravuje astrólog Mgr. Miroslav Kostelnik - spolupracovník Regeneračného centra EZOfit. V prípade záujmu sa môžete objednať na osobné konzultácie..

Pozrite si akým smerom sa v živote uberať, aby ste zmiernili tie negatívne predispozície, ktoré určuje znamenie v ktorom ste sa narodili a vyhli sa tak zdravotným rizikám:

SLNEČNÉ ZNAMENIA - HOROSKOPY ZDRAVIA

Numerologický a astrologický rozbor
- Povahy žien podľa dňa v dátume narodenia
Stránka s významom mien, orgánovými hodinami, lunárnym kalendárom, čínskym horoskopom, ...

 

DENNÉ HOROSKOPY PRE VŠETKÝCH:

Zdroj obrázku: Danilo Rizzuti / FreeDigitalPhotos.net

12.11.ne

Rannú pohodu, spojenú s harmonicky pôsobiacimi Venušou a Jupiterom, nahradí predpoludním napätie a diskomfort spojené s účinkovaním Marsa a Neptúna, s ktorými sa Luna spája v napäťových aspektoch. Agresivita sa spája s obetou, jeden útočí, druhý nie je schopný brániť sa, urobiť násiliu prietrž. Výlety do prírody by mohli byť riešením, len ktovie, čo urobia aspekty s našimi pocitmi z počasia. Občas je to tak – ani z voza, ani na voz, ani čihi, ani hota, aňi me ulap, aňi me pušč!!

13.11.po

Kedy sa zapíše so Guinnessovej knihy aj rekord v dobrosrdečnosti plutokratických oligarchov, ktorí rozdajú „poctivo“ nakradnutý nadbytok všetkým, ktorí ich zásluhou trpia núdzou? To by bol vynikajúci výsledok ich snaženia! No takéto veci v zábavnej literatúre chýbajú. Zato tam nájdeme najvyšších, najnižších, s najdlhším nosom a množstvo podobných nepotrebných poznatkov. Nuž, ľuďom je vnucovaná zábava, aby sa nezapodievali dôležitejšími vecami.

Okrem dobrosrdečnosti a „rekordnej“ knihy majú svoj deň aj nevidomí. Ľudia, ktorých predchádzajúci režim „oných čias“ zaradil do pracovného procesu, aby svoj hendikep neprežívali ako čosi, čo obťažuje spoločnosť. Viem, o čom hovorím, dlhé roky som prežil v Levoči, kde takto zdravotne postihnutých bolo neúrekom, pritom bola väčšina z nich, ak nie všetci, zamestnaná. A nie formálne, ale plnohodnotne, aj keď to bola pre spoločnosť často ekonomicky zaťažkávacia skúška. No psychologicky to bol veľmi silný stimul zrovnoprávnenia a pocitu spoločenskej plnohodnotnosti. „Slobodný systém“ spomenutú skupinu obyvateľov o takéto vymoženosti obral a prisúdil im postavenie poberateľov dávok, zaradených do marginálneho prostredia, nakoľko výsledky ich práce nepatria do primárne ziskovej kategórie. Peniaze sú pre kapitalistickú spoločnosť oveľa, oveľa dôležitejšie, než producent hodnôt, človek.

Ranné hodiny poznačia svojím vplyvom Pluto a Slnko, ktorých harmonické spojenie s Lunou môžeme využiť na zvládnutie záťaží začiatku pracovného týždňa.

Dokonca i Venuša, spájajúca sa v tesnom zväzku s Jupiterom nám vychádza svojou pozitivitou v ústrety. Veľké a Malé Šťastie vytvárajú počas stretnutia len harmonické impulzy. Škoda len, že vesmírne telesá, spojené s týmito archetypmi, sú tak blízko pri Slnku tesne nad východným obzorom, že ich približovanie sa i stretnutie bude zanikať v žiare Eos Rododaktylos, Zory ružovoprstej, chystajúcej Héliove kone na dennú púť oblohou.

Poobedňajšie lunárne väzby s Chirónom a Saturnom nás budú chcieť depresivizovať. Možno i pocitom, že „na nás čosi lezie“.

Ani Merkúr s Neptúnom nebudú nápomocní, zahmlievajúc naše myslenie, prípadne nás chcú odviesť do krajiny, kde myšlienok vôbec niet. Neptún zbavuje Merkúra schopnosti čokoľvek verbalizovať, alebo vnesie do myšlienok zmätok. Viac sa darí obrazom sveta fantázie, no aj tie sú neuchopiteľné. Nečudujme sa, keď nedokážeme odlíšiť pravdu od lží a staneme sa obeťou majstrov klamárov v bielych košeliach s parádnymi viazankami, prinášajúcich v luxusných kožených kufríkoch „modré z neba“.

Rozptyľujúci vplyv oslabuje i meridiány a vnáša chaos do energetického systému tela, postihuje periférne nervstvo hlavne na prstoch rúk a nôh. Masáž Ruticelitom splní v takých chvíľach veľmi dobrú funkciu a ak ju skombinujeme s príjmom Korolenu, práca nervového systému sa čoskoro zlepší.

Aspekt, ešte šťastie, že nemá dlhšieho trvania než desať dní, spôsobuje úpadok mravov a práva. Objavujú alebo vyhrabávajú sa škandály, záhadné zločiny, psujú sa obchodné vzťahy so zahraničím, burzy prinášajú zlé správy. Prebúdzajú sa korupčníci, hospodári mnohých krajín strácajú súdnosť a schopnosť udržať realistickú líniu vývoja. Psychológov nahrádzajú šarlatáni, alebo táto premena sa deje v samej psychológii, nazývajúc sa vedeckým skúmaním subjektu subjektom. Na povrch môžu voľne vyplávať dôsledky krízy vedy. V médiách sa viac ako inokedy objavuje ohováranie, podvody a podvratná propaganda.

Neptún nepozná hraníc a Merkúr sa občas stáva jeho dobrým služobníkom.

14.11.ut

Pol hodinu po polnoci už bude Luna brázdiť vzdušné priestory Váh, vyrovnávajúcu energiu znamenia budeme môcť v partnerskej komunikácii využiť v najbližších dňoch. Na také niečo niet v súčasnej hektickej dobe nikdy dosť času, takže by sme ponuku mali naplno využiť. Je isto dosť zmysluplných tém, ktoré potrebujú značné sústredenie, aby sme neostali len pri pracovne zameraných rozhovoroch typu „kto by mal odviezť deti, do školy, čo treba opäť nakúpiť?“.

15.11.st

Luna sa nadránom stretáva s Marsom, takže sa budíme pod vplyvom aktivizačnej energie tohto spojenia. Niekoho pod vplyvom spoluúčinkujúceho Merkúra rozreční a dovolí zabojovať za svoj názor, iní budú mať potrebu pod vplyvom Pluta manipulovať svojím okolím. Hlavne na tých druhých, ktorí zneužijú schopnosť ohnivo presviedčať manipulačnými tendenciami vo svoj prospech, si dávajme pozor! Sila aspektu sa postupne vytráca vo večerných hodinách. Takže zdvihnutý prst upozornenia platí pre celú stredu.

16.11.št

Ak mi bude niekto bez štipky tolerancie prikazovať, že musím byť voči niečomu tolerantný a voči iným veciam nie, aj keď s tým nesúhlasím, asi mu to dám v určitom momente najavo, postavím sa mu na odpor. Takýchto atakujúcich aktov sa okolo nás deje v ostatnom čase akosi priveľa. Ktosi si náramne neznášanlivo uzurpuje vyvolenosť a moc určovať, čo máme znášať a čo sa trpieť nebude. Nemal by sa potom čudovať následkom s uvedomením si, že všetko je iba časné, a kto seje vietor, zožne búrku. Dnes slávime Medzinárodný deň tolerancie a na oslavu ho vybrala jedna z organizácii plutovskej OSN - UNESCO.

Nočné spojenia Luny s Uránom a Saturnom sa do rána rozplynú, takže po jej vstupe do Škorpióna tri minúty po štvrť na desať predpoludním ich už skoro nebudeme vnímať. Prekryjú ich silnejšie aspekty, ktoré vytvorí Venuša voči Neptúnovi a Slnko s Chirónom. Obidva majú harmonizujúce účinky a potrvajú nejaký nasledujúci týždeň, dva. Venušansko-neptúnsky trigón má silný empatizujúci vplyv, napomáhajúc rozširovať našu oddanosť a obetavosť. Duch lásky v nás rozpúšťa nadbytočné ego, prebúdza nehu a romantické prežívanie vzťahov. U citlivých jedincov to môže vyústiť až do nadosobných zážitkov. Je čas návštev umeleckých podujatí, výstav, baletných predstavení, ale hlavne kvalitných hudobných produkcií.

Na mundánnej úrovni môže väčšine priniesť aspekt vytúžený výsledok prípadných volieb, pokusy odčinenia krívd, pomáha zlepšovať zahraničné vzťahy, skvalitňovať sociálne postavenie nižších sociálnych tried.

Slnko s Chirónom vplývajú energeticky na posilnenie zdravia, vitality i imunity. Planéty nás pritom vyzývajú k návšteve klubov a centier Energy a upozorňujú, že nákupy prípravkov plných zdravia pod vianočný stromček je tým najlepším, čo môžeme blízkym spôsobiť.

17.11.pi

Ak chcem i naďalej dostatočne voľne dýchať vzduch akej-takej slobody – dnes si pripomíname Svetový deň chronickej obštrukčnej choroby pľúc, k dnešku len toľko, že sú s ním spojené smutné udalosti histórie, späté so študentami – pripomíname si Medzinárodný deň študentstva, tej časti obyvateľstva, proti ktorej sa obrátila zvoľa moci a zneužila ju pri boji za slobodu.

V tento deň sa narodil pred deväťdesiatdeväť rokmi veľmi dôležitý človek môjho života, ktorý ma učil skutočnej slobode – môj otec.

Ráno a dopoludnia na nás harmonicky pôsobí energia spojení Luny s Neptúnom a Venušou. Planéty nás opantávajú chápavou láskou, možno trochu romanticky ružovou, ale o to príjemnejšou, čím nás napĺňajú dobrým pocitom začiatku nastupujúceho víkendu.

Merkúr s Marsom dávajú smelosť slovnému prejavu, Merkúr ho napĺňa strelcovským filozofickým nábojom, Mars sa pokúša vniesť ho do Váhy reprezentujúcich partnerských vzťahov. Večerná Luna s Plutom núkajú možnosť využiť spomínané energie v oblasti pudov. Nuž, prečo nie, veď sú pred nami dni voľna, takže večer naplnený vášňami sa môže pretiahnuť do neskorých nočných hodín.

18.11.so

Ak sme včera popustili uzdu žiadze, od rána nás bude uzdravovať Chirón, tvrdiac, že uvoľnené endorfíny majú liečivejšie účinky, než kadejaké chemické farmaceutiká či najlepšie terapeutiká.

O trištvrte na jednu popoludní začína Luna svoj nový cyklus, posledný úplný v tomto roku, je tesne po nove. Tí, čo to myslia so svojím zdravím dobre, budú dnes dodržiavať pôst. Alebo aspoň obmedzia svoj bežný stravovací režim úspornými opatreniami.

Minútu pred ôsmou večer vidíme Lunu prekračovať hranice Strelca.

19.11.ne

Nedeľa už nemá oproti predošlým dňom zďaleka taký príjemný energetický potenciál. Mars sa spája v napäťovom aspekte s Plutom, pričom sa sila aspektu zosilňuje od konca prvej dekády novembra a pretrvá do konca mesiaca. Na jednej strane oberá nášho vnútorného bojovníka o energiu, životnú silu, alebo ju smeruje na nesprávne cestičky. Na druhej strane vstupuje do života psychicky oslabených jedincov ako sila, ktorá ich vedie na scestie kriminality, do zajatia sveta omamných prostriedkov. Nemyslím tým len chemické drogy, ale aj mámenie moci a sociálneho postavenia, sexu. Ak napätie pretrváva dlhodobo – v tomto prípade skoro mesiac – a jedinec nedokáže nájsť v sebe dosť obranných mechanizmov, môže sa somatizovať v podobe alergií, autoimúnnych chorôb, negatívna energia nasťahovaná do „dolných temných“ priestorov organizmu sa môže prejaviť vo forme divertikulitídy, zápalu slepého čreva, hrubého čreva, konečníka. Nakoľko ešte pretrváva vplyv dlhodobej kvadratúry Pluta s Uránom, nečudoval by som sa ani amokálnym reakciám jedincov, ktorí k nim majú sklony. Poradiť prevenciu je dosť ťažké kvôli šírke postihu aspektom, no isto by sa medzi prípravkami mohol objaviť Korolen a Ruticelit, Vironal s Droserinom, zrejme aj Regalen a Cytosany, na upokojenie dušičky Spiron či Relaxin, na povzbudenie a výdrž Stimaral, na podporu imunity Imunosan, Drags Imun. Nuž, asi by bola najlepším východiskom návšteva klubu, centra Energy, kde dostane záujemca dostatočne kvalifikovanú radu.

Mocenská sila aspektu zvyšuje riziko vojenských konfliktov v citlivých priestoroch sveta, vzbúr a masových demonštrácií, čo vidíme aj v Európe, nečudoval by som sa unáhleným brutálnym reakciám „nemocných mocných“, chorých mocou. Aspekt hrozí aj katastrofickými udalosťami, zasahujúcimi nekontrolovateľnou silou.

Večerný Neptún nás oberá o ilúzie pozitivity i schopnosť zvládať nápor politických, mocenských a mediálnych mozgomiškárov.

20.11.po

Návyk na fajčenie vytvára systém a jemu podriadený obchod aj tým, že predaj takej nebezpečnej, smrteľne jedovatej drogy, akou sú cigarety, povoľuje. Zakazujeme a kriminálne postihujeme menej nebezpečné látky, voľne predávame smrteľné jedy. Len si všimnime, na akom mieste sú cigarety v obchodoch vystavené. Zväčša pri pokladniach, aby sme nebodaj nezabudli kúpiť tento tovar, z ktorého má systém mnohonásobný úžitok. Okrem zdravotníkov zarába na fajčiaroch aj farmaceutický priemysel, pohrebné spoločnosti nestratia svoje lukratívne postavenie, na hnojivách, herbicídoch a pesticídoch, ktoré sú pri pestovaní tabaku neodmysliteľnou potrebou, zarobia chemické koncerny, producenti a spracovatelia tabaku. Na ochoreniach a skorej smrti fajčiarov tak zarobí celý systém. Preto aj protifajčiarska propaganda funguje len tak naoko. Takže i Medzinárodný deň bez fajčenia je veľmi dobre vybratý na čas, kedy zároveň slávime aj Svetový deň absurdít.

Luna s Marsom nás od rána dotujú vysokými dávkami energie, Merkúr spúšťa tok myšlienok a prúdy slov. Večerný Chirón zase oberá o pocit, že je s naším zdravím všetko v poriadku. A Uránove nápady, ako problém riešiť, prichádzajú príliš neskoro v noci. Možno niekomu vnuknú vizionársky sen a ráno vstanú s víziou, ako urobiť vo svojom živote oslobodzujúci kvantový skok.

Odporúčaná literatúra s horoskopmi

EZOpress BIOpototraviny RAJ Zdravé Vianočné trhy Terapia tmou Terapia tmou

Časopis pro kvalitní život